Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

koliko je var i štojesigurnosigurnoje suđenje liverpulu sjebalo celu sezonu, da nije brendana tačno bih se lagano isključio do jula

 

šta mi napraviše od nba-a, najgora sezona ikad :isuse:

Link to comment
2 minutes ago, Aleksandar88 said:
4 minutes ago, John Coltrane said:
NSS ce nekog nabosti glavom zbog VAR odluka.
 
Kakva sprdnja

Problematična ti prva odluka?


Meni nista nije problematicno.

Link to comment
3 minutes ago, Aleksandar88 said:
5 minutes ago, John Coltrane said:
NSS ce nekog nabosti glavom zbog VAR odluka.
 
Kakva sprdnja

Problematična ti prva odluka?

 

:lolol:

 

1 minute ago, copkillah said:

Ne kmečite, isto tako su i Firminu poništili gol.

 

:lolol:

Link to comment

Ali pogledajte ovaj snimak, užasno je što se svi prave da je moguće izmeriti ofsajd do u piksel.

 

Jesu isto tako deterministički cenili i trenutak kontakt noge sa loptom tj. dodavanja? Naravno da nisu. Tu zaustave odokativno, a onda se položaj tela meri u nanometar. Debili.

 

tINvQo0.jpg

 

Nisam ništa sam zumirao, HD kadar (samo se sudija ublendovao iz sledećeg :D )

 

Link to comment

Nije mi jasno zašto je toliko teško primeniti koncept koji imaju u NFL-u prilikom pregledavanja snimka. Odluka sa terena se menja samo ako je jasno i evidentno pogrešna. Ovo, kao i onaj poništeni gol Pukija juče je daleko od toga. 

Link to comment

Kako rame, na slici gore vuku liniju od kolena Robertsona... i zaključuju da Kastrovo stopalo gazi preko te linije, valjda? 

 

Problem je što se uopšte ulazi u ta apsurdno precizna premeravanja kad im je zvanična margina greške nešto tipa 20 cm. Po engleskom običaju, sudije se prave da su svevideće i kad trče po terenu a i kad gledaju u monitor.

Link to comment

Kako biste vi konkretno rešili taj problem? Ne svirati ofsajd ako je bio manji od 10cm? 20cm? A šta ako je na granici 20 i 21cm, pa opet može da se priča da li je na vreme stopiran frejm? Gomila kukumavčenja i prđenja, a pre bila drama kad im se tim pokrade za 20cm u eri bez vara. Odlučite se šta želite.

Link to comment
Just now, Mindaugas Žukauskas said:

Kako biste vi konkretno rešili taj problem? Ne svirati ofsajd ako je bio manji od 10cm? 20cm? A šta ako je na granici 20 i 21cm, pa opet može da se priča da li je na vreme stopiran frejm? Gomila kukumavčenja i prđenja, a pre bila drama kad im se tim pokrade za 20cm u eri bez vara. Odlučite se šta želite.

 

stari sistem je bio sasvim dobar - when in doubt daj prednost napadaču

Link to comment
1 minute ago, Mindaugas Žukauskas said:

Kako biste vi konkretno rešili taj problem? Ne svirati ofsajd ako je bio manji od 10cm? 20cm? A šta ako je na granici 20 i 21cm, pa opet može da se priča da li je na vreme stopiran frejm? Gomila kukumavčenja i prđenja, a pre bila drama kad im se tim pokrade za 20cm u eri bez vara. Odlučite se šta želite.

Meni je VAR dobar, smao da se tačno utvrde pravila... Kako se vidi trenutak upićivanja lopte i da li je to baš ovaj trenutak sa zamrzmutim kadrom?

 

Razlika u odnosu na NFL je baš to, što tamo nije bitno kad je upućana lopta, a ovde jeste i mnogo je teže presuditi bez jasnih pravila, kako se to posmatra...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...