Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

14 minutes ago, Weenie Pooh said:

Ma da li je moguće da neko nije ponudio bar 38 miliona?! :rolleyes:

 

Lako je Junajtedu kad su Ole i Haaland zemljaci, i jedino je njemu Erling došapnuo tajni iznos otkupne klauzule :happy:

Link to comment

Jorginho kara Pawsona, jebo mu on mrtvu mater. Čist drugi žuti mu oprostio, a onda lik dobio faul nakon kojeg je Chelsea izjednačio.

 

Grozna utakmica nakon što smo poveli, prepustili smo kontrolu u potpunosti. Onog momenta kad je Arteta izvadio Özila, utakmica je bila gotova jer su u vezi ostala tri igrača bez sposobnosti da zadrže loptu.

Link to comment
6 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Lako je Junajtedu kad su Ole i Haaland zemljaci, i jedino je njemu Erling došapnuo tajni iznos otkupne klauzule :happy:

 

To, a još i tata Alf-Inge, poznat kao veliki poštovalac MUFC...

Link to comment

Gojko čita sastave voditeljki u studiju: Dendonker Mutinjo Vinagre, Vinagre je sirće ako nisi znala, e sad videćemo da li će biti kiselo za Liverpul...

 

Eto na šta su spali u pokušajima da održe predbožićnu neizvesnost oko titule.

Link to comment

Neuigran, bez samopouzdanja... bio je sasvim dobar prošle sezone dok se nije povredio, slično kao i Lovren i Matip. Sad kao juri neku formu jer nema ko drugi da igra.

 

Salahu prija kad se igra sa desetkom, ima uvek sa kim da odigra i zavrne u sredinu. Ali Lallana je u sličnom problemu sa formom kao i Gomez.

Link to comment

Ma znam, i ja ga upoređujem sa tim Gomezom prije povrede, ali prevelika mi je razlika nešto...

 

Salah i Mane zasad svaku loptu zadrže makar djelić sekunde predugo

Link to comment
Just now, radisa said:

Guraju liverpul... Priznali na VAR-u regularan gol :(

 

lako li je biti liverpulđanin, mi sitijevci sve zagledamo jel nas neko snima za skrivernu kameru kad god var donese ispravnu odluku u našu korist :sad:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...