Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

43 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Pelegrini više nije menadžer WHU. Nisam najbolje uhvatio jel dao otkaz ili ga je dobio. 

 

Dobio je otkaz. Mislim da ste prepisali našu objavu nakon odlaska Emeryja. :D

Link to comment
7 minutes ago, copkillah said:

 

kad god sam gledao MU, imao sam utisak kao da na Džejmsa svaki tim ima neki pik, da ga bukvalno svi tuku

 

Nema tu puno mudrosti, visok 170cm a tezak 70kg, brz ko vetar-kako ga zaustaviti nego tucom. Problem je sto nema "kredita" kod sudija inace da se na svaki start svira zuti bila bi druga prica. Naravno, kad kazem svaki start, mislim na ovo sto smo i veceras gledali, svaki ostar start koji zasluzuje zuti.

 

6 minutes ago, kipo said:

Sve u svemu bas nelose. Super vazna 3 boda, protiv Arsenala u najjacem sastavu.

 

Cak je i Matic delovao pristojno, izgleda je i Ole shvatio da mu ipak trebaju utakmice da bi bio pravi.

Fred sve bolji i bolji. Sjajno se snalazi sa loptom i kad mu ne ostave celu livadu.

Link to comment
6 minutes ago, napadaj said:

Nema kredita i zato što je 2-3 puta simulirao kad je tek došao u Junajted.

 

 

Kako da ne. Svako ko je 2-3 puta simulirao na pocetku sezone ima za kaznu da trpi batine sledecih izmedju 4-12™ utakmica.

 

Valjda su samo Zaha, Grilis i Medison (mozda i Rashford) medju vise puta fauliranim igracima od Dzejmsa ove sezone.

Link to comment
9 minutes ago, John Coltrane said:

Fred sve bolji i bolji. Sjajno se snalazi sa loptom i kad mu ne ostave celu livadu.

 

Blesavo, ali moze se reci da su njegove bolje partije prilicno stabilizovale igru Junajteda.

Link to comment
20 minutes ago, John Coltrane said:

 

Kako da ne. Svako ko je 2-3 puta simulirao na pocetku sezone ima za kaznu da trpi batine sledecih izmedju 4-12™ utakmica.

 

Valjda su samo Zaha, Grilis i Medison (mozda i Rashford) medju vise puta fauliranim igracima od Dzejmsa ove sezone.

 

Jasno je da je mali nenormalno brz i prodoran, ali naravno da ima veze i sa tim, pamte se takve stvari.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...