Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

Руксо на бенџосу и домаћој. Није му добро.:happy:

Вини, шта кажеш да отварамо ону жестину што је изгубио оли да чекамо мај?:s_c:

Link to comment

nisam gledao, ali meh...pričam od povrede laporta kakva je ovo sezona, šta ima da mi bude dobro ili loše

 

dok god vas još i sudije ne guraju baš ono preterano na svu muku ja sam kul. plus je i slepcu jasno da ekipa koja igra ubedljivo najbolji fudbal ne može da bude toliko nesrećna 2 sezone uzastopno pa ono, uživajte dok traje.

Link to comment
Just now, Pokojni Ruxin said:

nisam gledao, ali meh...pričam od povrede laporta kakva je ovo sezona, šta ima da mi bude dobro ili loše

 

dok god vas još i sudije ne guraju baš ono preterano na svu muku ja sam kul. plus je i slepcu jasno da ekipa koja igra ubedljivo najbolji fudbal ne može da bude toliko nesrećna 2 sezone uzastopno pa ono, uživajte dok traje.

:happy:

Link to comment
17 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

dok god vas još i sudije ne guraju baš ono preterano na svu muku ja sam kul

 

Ne odustaj tako lako, kaže Kasper da su nas™ sudije i večeras pogurale dosuđenim penalom: “We were in the game until the referee had to make himself a hero. Then we lost our composure... Caglar had less than a millisecond to react. He is desperate to give it, once he does they are never going to turn it over.”

 

TAA znači šiba kornere takvom brzinom da Turčin ima manje od milisekunde da izmakne ruku, napucana iz kornera :D A ovo kako je Oliver jedva dočekao da svira penal... o čemu on priča? Ceni da je drugi gol prelomio stvar, iako nisu bukvalno ništa stvorili za 90 minuta?

 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
1 hour ago, radnik said:

Ovo nesto grobljansko :D

Cetvrti.

 

Po meni najbolja utakmica Liverpoola od pocetka sezone.

 

Jedna od retkih gde je Liverpul igrao više od neophodnog minimuma za pobedu. Možda je Klop hteo da ovo bude stejtment™ utakmica, sve je bilo intenzivno i skoro pa besprekorno.

 

11 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Ne odustaj tako lako, kaže Kasper da su nas™ sudije i večeras pogurale dosuđenim penalom: “We were in the game until the referee had to make himself a hero. Then we lost our composure... Caglar had less than a millisecond to react. He is desperate to give it, once he does they are never going to turn it over.”

 

TAA znači šiba kornere takvom brzinom da Turčin ima manje od milisekunde da izmakne ruku, napucana iz kornera :D A ovo kako je Oliver jedva dočekao da svira penal... o čemu on priča? Ceni da je drugi gol prelomio stvar, iako nisu bukvalno ništa stvorili za 90 minuta?

 

 

Prilično sramotna izjava, da li mu je sudija kriv i zbog toga što drugoplasirana ekipa u PL na svom stadionu nije prišla protivničkom golu?

 

 

Link to comment
34 minutes ago, porucnik vasic said:

:happy:

 

i dalje pravimo najviše a dopuštamo najmanje šansi, i dalje nas čuveni xG (koji je kao što znamo vrlo objektivno merilo kvaliteta igre) drži na prvom mestu, i dalje nemamo odbranu na sve to....vama je ova sezona bukvalno jedan u milion, ali zaslužili ste više da uzmete tu vašu nezasluženu titulu. sledeće onda lagano možete i da se raspustite, zaista neće biti čak ni nekog uzbuđenja osim ako brendan ne dovede makar jedno opasno krilo

 

@Weenie Pooh

 

a lol, bio i penal opet :lolol:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

Pa niste grubi, ali ste taktični™. Onaj Fernandinjo napravi po deset faulova, ali svaki na mestu, kad treba. Profi njuška. 

 

Broj faulova nejednako grubost, imo

Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

 

Pravoverni štoper odigrao odlično imajući u vidu kako su ih natrpali, čak je i jedinu šansu na utakmici stvorio onim suludim prodorom po krilu, ali ne može sve sam.

 

 

i brz kao munja 

 

Link to comment
On 31.8.2019. at 17:35, Pokojni Ruxin said:

soyuncu dogodine 85 mil, you heard it here first 

 

:fantom:

 

@Mindaugas Žukauskas

 

ovaj skoro dupli broj žutih karti mi je zanimljiv, ali dobro, nije kao da liverpul živi od agresivnog fudbala 

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
1 hour ago, Pokojni Ruxin said:

 

i dalje pravimo najviše a dopuštamo najmanje šansi, i dalje nas čuveni xG (koji je kao što znamo vrlo objektivno merilo kvaliteta igre) drži na prvom mestu, i dalje nemamo odbranu na sve to....vama je ova sezona bukvalno jedan u milion, ali zaslužili ste više da uzmete tu vašu nezasluženu titulu. sledeće onda lagano možete i da se raspustite, zaista neće biti čak ni nekog uzbuđenja osim ako brendan ne dovede makar jedno opasno krilo

 

:laugh:

Link to comment

btw pade mi na pamet da budem pošten pa uporedim disciplinu i za celu prošlu sezonu. reko možda je realan odnos zbog različitih stilova igre, ko zna,,,

 

LmqhrEj.png y26ZGUK.png

 

kad ono izgleda da su nam se stilovi igre vazda promenili ove godine u odnosu na prošlu. ili se makar nešto promenilo :sleep:

 

 

poručniče moliću te da poštuješ svetost ovog topica makar do te mere da ti svaki drugi post nije fakin smajli. ako te mrzi da ulažeš trud a ti ono makar reci da sam trol kad god te izdominiram. to uvek iskuliram pošto je dosadno i glupo pa se možda neko zajebe da pomisli da si u pravu :fantom:

Link to comment
4 hours ago, Pokojni Ruxin said:

poručniče moliću te da poštuješ svetost ovog topica makar do te mere da ti svaki drugi post nije fakin smajli. ako te mrzi da ulažeš trud a ti ono makar reci da sam trol kad god te izdominiram. to uvek iskuliram pošto je dosadno i glupo pa se možda neko zajebe da pomisli da si u pravu :fantom:

 

smajliji, žestina i vini voršip: the poručnik vasić story :happy: 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...