Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

3 minutes ago, 189- said:

ja bih rekao da on ide u leipzig nakon sto werner ode u bayern.

 

Spominjao se i Dortmund. Ne znam za Wernera, tu je bila neka priča za Chelsea.

Link to comment
1 hour ago, ArleKino said:

Nego, je li samo meni priča o mogućem dolasku Haalanda u Sektu™ nenormalna? Otac mu je igrao za smrdljivi Leeds i Manchester City pa ga obogaljio bivši Sektin™ kapiten. Koji moj bi mali došao na OT osim da u dresu konkurenta zabije hat-trick i obiđe cijeli stadion slaveći gol vičući: "Up yours!"?

 

demi-haaland-gabung-man-united-solskjaer

Link to comment
6 minutes ago, čekmeže said:

Ima logike ali trenera nije mogao da bira. Sad kad može da bira klub UTD bi bio poslednji u koji bi prešao, ako pitaš oca mu.

 

Pominje se klauzula od 20mil£ sto je za UTD kikiriki, slozices se.

 

 

Kad smo kod klauzula - evo za Copija (i ostale kojima nije jasno) kako to funkcionise u RBS.

 

https://youtu.be/MGqwmPFh1v8?t=1109

 

 

 

Edited by John Coltrane
Link to comment

Šta će UTDu napadač, tu su Marsijal, Rašford, Džejms, Grinvud. Halalland™ bi morao u prvu postavu, na klupu Marsijal?

Edited by čekmeže
Link to comment

Pitanje je kako bi se uklopio. Jest on bogotac, realizator, snazan, brz, sve, ali gledam ga 2-3 utakmice ove sezone, svaki neiskoriscen napad proprati mlataranjem ruku, galamom i proseravanjem. Jebes to, moze vise problema donijeti u ovaj sklad sto Ole planira. 

 

24 minutes ago, čekmeže said:

Halalland™ bi morao u prvu postavu, na klupu Marsijal?

 

Da, pa nek grize kad dobije priliku a ne ovako s kurcoboljom. Inace, grehota je sto su i on i Ras najopasniji s lijevog krila.

Edited by kipo
Link to comment

On je takav uvek, skroz Ronaldov fazon. Nervira se na 5-1 sto mu nisu na vreme uputili pas, psuje sebe sto nije sutnuo kako treba. Uvek grize, top potencijal sigurno jeste.

Link to comment

Nek neko kaze ruxinu da je one season wonder Salah za 5 sezona dao 47 golova, od kojih najvise za dve sezone u Romi (na 64 utakmica 29 golova u svim takmicenjima) a da je u pulu prve sezone dao 43.

 

Haalndu je agent, cik pogodite: Mino Raiola, a Utd nesto ima pik da radi sa njim. (pise po vestima da im trazi 12 miliona funti da bi se ostvario transfer od od 20) :blink:

 

Mozda ima nesto sa tim da puste Pogbu za manje para u januaru, jer imaju istog managera a da on popusti sa ovih 12 miliona. Jeste da ne igraju na istim pozicijama ali Pogba oce iz Utd-a, Haaland sto da ne u Utd, samo se Raiola igra parama.

Link to comment
3 hours ago, John Coltrane said:

Kad smo kod klauzula - evo za Copija (i ostale kojima nije jasno) kako to funkcionise u RBS.

 

https://youtu.be/MGqwmPFh1v8?t=1109

 

 

 

 

"a lot of other clubs have watched him and beacuse of Liverpool's good relationship with Salzburg, the training base I've spoken about and was inspired by Salzburg's Academy and that relationship has allowed them to get ahead of the pack and he'll join in january"

 

Tačno kako sam i ja napisao, hvala :)

 

Link to comment
4 minutes ago, copkillah said:

 

"a lot of other clubs have watched him and beacuse of Liverpool's good relationship with Salzburg, the training base I've spoken about and was inspired by Salzburg's Academy and that relationship has allowed them to get ahead of the pack and he'll join in january"

 

Tačno kako sam i ja napisao, hvala :)

 

 

Bio si u pravu za dobar odnos, ali ne i za klauzulu. One nisu skrivene. Inace nesto motam po glavi i Mane je "cedo" RBS, doduse preko S'otona stigao do vas.

 

Meni je bitan nastavak, zato sam i okacio malenicu koju sam slusao u nedelju ujutru, koji objasnjava zasto su toliko male otkupne klauzule u RBS. Zato sam i okacio klip, pa i po cenu da likovati :P

Link to comment
11 minutes ago, John Coltrane said:

 

Bio si u pravu za dobar odnos, ali ne i za klauzulu. One nisu skrivene. Inace nesto motam po glavi i Mane je "cedo" RBS, doduse preko S'otona stigao do vas.

 

Meni je bitan nastavak, zato sam i okacio malenicu koju sam slusao u nedelju ujutru, koji objasnjava zasto su toliko male otkupne klauzule u RBS. Zato sam i okacio klip, pa i po cenu da likovati :P

 

Ja hoću da kažem da RBS neće da objavi HEEEEEEJ, MINAMINO IMA KLAUZULU OD 7.25, COME AND GET HIM. Klazule jesu skrivene u smislu da se ne objavljuju i to je to. Znaš i sam, saznaš za neku klauzulu najčešće ako neko obnovi ugovor pa se objavi ako je (jako) visoka, da bi se eventualno smanjilo interesovanje za njega. Melisa Redi nije rekla da nisu skrivene već da je princip RBS da su niske, jer, ako nisu skrivene, reci mi ti (ili bilo ko drugi), kolika je onda klauzula za Halanda? Tačno u cifru.

 

Razumeš sad o čemu pričam sve vreme. Niko ne ide da ih javno objavljuje, u fazonu da reklamira igrače. I što se već pomenulo na topicu, da je neko došao i ponudio 15 miliona, pristali bi. Ali su dali prednost Liverpulu iz svih onih razloga navedenih u klipu.

 

samo da dopunim: ovo za Halanda je bilo retorsko pitanje, jer informacije variraju od 17 do 27 miliona funti, doduše sada svi znaju™ da RBS ne nabija klauzule

Edited by copkillah
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...