Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

8 minutes ago, Bogotac said:

Jesam,preko 250 miliona a ovakav uzas od tima,ne racunajuci top 6 klubova koji trose 100+ miliona po sezoni.

 

Arsenal i United su 7, odnosno 6 bodova od zone ispadanja, a potrošila oba tima, well, Boga oca™. 

 

Sprcao je i Everton, zato će uskoro Silva na biro. Mogli bi u Watfordu opet da ga se sjete.

Link to comment
8 minutes ago, Bogotac said:

Kazem,van top 6 timova koji trose non stop ovoliko para,a ovako uzasna ekipa,no comment

 

Fulham prošle sezone je bio na dobrom putu. Spičili su hrpu love na ugledne past-it i laganini ispali u Championship.

 

E, da, zamalo da zaboravim: @Pokojni Ruxin je l' da da je VAR zakon? :fantom:

Link to comment

Zar za ofsajd ne vazi ono pravilo da se ne gleda var ako pomocni digne zastavu pre gola vec samo ako se postigne zgoditak pa onda podigne za ofsajd? Il to samo za Evropu vazi?

Link to comment
46 minutes ago, Zlurad said:

Zar za ofsajd ne vazi ono pravilo da se ne gleda var ako pomocni digne zastavu pre gola vec samo ako se postigne zgoditak pa onda podigne za ofsajd? Il to samo za Evropu vazi?

 

Bitno je da sudija ne dune u pištaljku i zaustavi igru. Sve osim toga se može prepraviti u VAR sobi. Već je viđen sličan gol Aube na Old Trafordu.

 

Quote

Where there is a clear and obvious goalscoring opportunity and the assistant referee is not certain whether the attacker actively involved is in an offside position, the assistant should delay indicating the offence until the phase of play has concluded.

 

Where there is a clear and obvious goalscoring opportunity and the assistant referee is certain the attacker actively involved is in an offside position, then the assistant should indicate the offence immediately.

 

In both of these situations the referee should wait to blow the whistle until the immediate phase of play has ended.

 

Prava je majstorija™ Grejema Skota da nije dunuo nakon dignute zastavice, posebno jer je Ihenačo muljao nešto, nije išao direkt na gol. I ozbiljan debilizam pomoćnika da diže u ovako tesnoj situaciji. Sreća, sve se dobro okončalo.

Edited by Mindaugas Žukauskas
Link to comment
1 hour ago, Meazza said:

Bukvalno 80% postova na ovoj temi ove sezone je o VAR-u.

Prokletinja. Ubija visok pritisak i ozlojedjenost. Mislio sam da ce samo ostrvsko volovsko rokanje usrati, ali veceras u kafani gledamo Atletiko, isti kurac. Istinsko zlo.

Link to comment
1 hour ago, Meazza said:

Bukvalno 80% postova na ovoj temi ove sezone je o VAR-u.

Покојни Руксо тролује за све паре, Колтрејн не може да се помири са Ливерпулом као најбољим тимом, ( ех да је само он) и то је то.

Link to comment

Bizarna statistika dana:

 

Arsenal je u dosadašnjih 14 utakmica remizirao 7 puta. Usporedbe radi, Liverpool u posljednje 52 ligaške utakmice ima 8 remija.

 

Od tih 7 Arsenalovih remija, 5 je bilo rezultatom 2-2 (Tottenham, Watford, Crystal Palace, Southampton, Norwich). Desmonda Tutua za klupsku maskotu! (Rekord na nivou čitave sezone drže Wigan 2012-13 i West Ham 2015-16 - po 7.)

Link to comment

Niko ne prati PL večeras?

 

Plastični Isus™ zabio za 1-0 Cityja dočim je Sakho uspio pocrveniti protiv Bournemoutha kod kuće u prvih 20 minuta no golova na Selhurst Parku nema.

Link to comment

Ja sam i dalje pod utiskom kako je ona splačina Kris Saton opljuvao po Frediju nakon samo jedne tekme. Ajde neke prave ballere koji su posle otišli u pundite mogu da istolerišem, ali kad neko ko je bio panjina ceo život deli kvalifikacije i dijagnoze, namah™ mi nije dobro.

Link to comment
38 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Ja sam i dalje pod utiskom kako je ona splačina Kris Saton opljuvao po Frediju nakon samo jedne tekme. Ajde neke prave ballere koji su posle otišli u pundite mogu da istolerišem, ali kad neko ko je bio panjina ceo život deli kvalifikacije i dijagnoze, namah™ mi nije dobro.

 

Pa imaš i Scholesov napad na Freddieja zbog odijela, a sam Scholes je debitirao u džemperu na klupi Oldhama.

 

Činjenica je da je Freddie usrao sa prvih 11, a i izmjene su bile čudne. Kreneš sa Mustafijem i Luizom na stoperima, sa Xhakom i Guendouzijem na sredini. Napad još i nekako, iako nikad ne prihvatam Mesuta na krilu. Loviš rezultat, a ubacuješ Saku dok ti na klupi sjedi Pepe koji je iskusniji i trenutno kvalitetniji. Umjesto da ubaci Pepea protiv najgore odbrane lige da se malo napuni samopouzdanjem, ostavi ga 90 minuta na klupi.

 

Protiv Brightona nas opet čeka neki remi ako ne krene sa normalnih 11. To znači da Xhaka i Guendouzi ne smiju skupa biti na stadionu. Torreira u prvih 11, Chambers i Mustafi (jer mora neko) na stopere, Bellerin (ako je spreman) desno, Tierney lijevo. Torreira i Xhaka u sredini, Mesut 10, Pepe, Laca/Martinelli i Auba u napad.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...