Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Molim moderaciju da otvori szd jer nemam gde da prokomentarisem sto grobari na tviteru kace sliku Bilje siti zakopcane do grla i nase nove domacice i komentarisu kako smo dva univerzuma :isuse:
Bilja Siti alooooo

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
3 hours ago, Nikodije said:

ja bih igrao 4141, gde bi kanjas bio jedini zadnji vezni, ne znam zasto je jovancic zakucan. ispred njega ivanic i marin, po boku ben i jevtovic npr. tako bi se najbolje nasao prostor za uparivanje ivanica i marina. ali ok, ako bas mora jovancic, onda neka vec iskombinuje nesto sa guranjem nekoga od ovih na bok, sta sad. bolje je kada dobar igrac igra na neprirodnoj poziciji i mora da se prilagodjava, nego kada los igra na svojoj poziciji.

 

To na prvi pogled izgleda odlicno ali sa ovakvim trkackim navikama nasih fudbalera pretvorilo bi se u horor u Evropi. Igrao je Milojevic sa Donaldom i Krsticicem u sredini ali je tada na krilima imao Milica i Srnica koji su mnogo radili u odbrani i Radonjica koji je stizao sve jer je izuzetno brz. Mogao bi Ivanic da se povuce u liniju iza, pisao sam vec o tome, ali kad to Milojevic nije hteo sa Ebisilijom, koji je neuporedivo jaci u duel igri od Ivanica, sigurno nece ni sa Ivanicem. Filozofija brata Vladanasija je da se prvo zatvori pozadi a napred kako ispadne, nece on bez prevelike potrebe ulaziti u koncepcijske rizike sa defanzivom. Narocito se to nece desavati dok je Kanjas u stanju da jedva izgura 70 minuta cak i u paru sa Jovancicem, sam u toj liniji bi tesko izgurao celo poluvreme.

 

Dodatni problem je to sto mi u timu imamo dva igraca koji prakticno igraju sta hoce i krecu se po terenu u zavisnosti od toga kako procitaju igru protivnika, a u pitanju su nasa dva najbolja igraca koji moraju da igraju, Marin i Ben. Sve dok ne prodamo bar jednog od njih necemo moci da se zatvorimo defanzivno po krilima i igracemo ovo sto sad igramo, pa dokle doguramo. Dakle, u Evropi cemo igrati klasicnu Milojevu 3-2-4-1 formaciju sa Rodicem i verovatno Gajicem po bekovima, Kanjasom i Jovancicem ispred odbrane i cetvoricom nezamenjivih ispred, u domacoj ligi cemo visak traziti preko Zandera i pokusavati da isteramo utakmicu sa tri igraca u uzoj odbrani u nekoj laznoj 3-4-3 formaciji. A onda ce se oporaviti Tomane pa cemo opet crtati i precrtavati po tabli ne bismo li nekako uklopili 11 najboljih igraca u nekakav smislen sastav.

Link to comment
4 hours ago, Moća said:

Molim moderaciju da otvori szd jer nemam gde da prokomentarisem sto grobari na tviteru kace sliku Bilje siti zakopcane do grla i nase nove domacice i komentarisu kako smo dva univerzuma :isuse:
Bilja Siti alooooo

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

Pa komentarisi na tviteru :tongue:

Link to comment
10 hours ago, Moća said:

Molim moderaciju da otvori szd jer nemam gde da prokomentarisem sto grobari na tviteru kace sliku Bilje siti zakopcane do grla i nase nove domacice i komentarisu kako smo dva univerzuma :isuse:
Bilja Siti alooooo

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

Olako su se odrekli Sneze Filipovic i sad placaju ceh u vidu Bilje Siti. 

Link to comment

cudim se da se vec neke borkinje™ za zenska prava, neke feminstikinje i slicno, nisu oglasile protivu ovog seksizma u reziji fkcz. ili mozda nije zgodno, posto se finansiraju sa istog kazana kao i fkcz.

Link to comment
24 minutes ago, Nikodije said:

cudim se da se vec neke borkinje™ za zenska prava, neke feminstikinje i slicno, nisu oglasile protivu ovog seksizma u reziji fkcz. ili mozda nije zgodno, posto se finansiraju sa istog kazana kao i fkcz.

 

Kakvog seksizma, jebo te? Sta cemo sad, svaku zgodniju devojku s impozantnim grudima da krijemo po stalama ili pokrivamo satorskim krilom? Leto je, Nikodije, vrucine, opusti se malo, kao sto je dama opustena.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...