Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Tri suta u 20 sekundi... i sva tri puta blokiran igrac Radnickog :D

 

Klupa obecava...

 

Klupa: Popović, Gajić, Vulić, Ivanić, Gobeljić, Vukanović i Krstović.

Link to comment

Kanjas ce da se iznervira i sam izadje kad shvati s kakvim degenericima igra. Posalje odlican pas napred Simicu, ovaj vrati stoperima na prvu, posalje Jovancicu, isto, posalje Pavkovu, on posle pola sata shvati da lopta ide njemu i oduzme mu je stoper, psoalje benu, ovaj se iznenadi.

Link to comment
13 minutes ago, harper said:

Kanjas je odlicno, odlicno pojacanje.

   Baš sam hteo istu stvar da napišem, ono što je falilo Jovičiću svaka lopta ide napred i pre svega precizno. Ima odličan pregled igre. 

Link to comment

Steta sto se Jovicic povredio, on i Kanjas bi bili mnogo bolja opcija od Kanjasa i Jovancica. Spanac je top igrac, ima odlican pregled igre i jako dobar pas po zemlji, jedino kad nista nije uspevao da uradi s loptom je kad su igraci ispred njega hodali nezainteresovani za utakmicu i krili se od pasa. Zander kakav god da je uzivanje je gledati beka koji ume da centrira tacno i s odredjenom namerom. Bukvalno svaki centarsut unutra je gadjao i pogodio igraca, mislim da su mu samo jedan skinuli stoperi Radnickog.

 

Ostalo klasika.

Link to comment

Degenek stoper, Kanjas ispred, Marin iza Boacija, Ben na krilu/poluspic... ima to da bude fino... Samo da ih povrede zaobidju

 

Pankov ne deluje lose.. Jovancic nesto bolji. Simic igrac manje.

Link to comment
2 minutes ago, fandorin said:

   Baš sam hteo istu stvar da napišem, ono što je falilo Jovičiću svaka lopta ide napred i pre svega precizno. Ima odličan pregled igre. 

 

Precizno i taman dovoljno ostro da moze da se lako primi a da ne moze da se sece. Skolovan igrac, jebi ga. Strasno je kolliko su ti strani igraci tehnicki superiorni u odnosu na nase kad su u pitanju ti osnovni elementi igre. Tacno po pasu, prijemu, centarsutu i tim stvarima mozes da vidis ko od Zvezdinih igraca nije odrastao u nasoj ligi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...