Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Доле са лажним моралом...срамота је украсти, убити...није срамота бити го у деколтеу.:fur:

Link to comment
6 hours ago, levi said:

kako nas je zakopao Miloje za ove dve godine, kukaćemo kad dođe na red da se brane ovi bodovi 

tri

ove godine smo vec uradili daleko vise nego u sezonama pre milojevica

Link to comment

Kako kad je Grof igrao plejof sa Sasuolom? i to u sezoni pre nego sto je dosao Milojevic...

 

16/17 plejof LE

17/18 Liga Evrope, 1/16 finala

18/19 Liga Sampiona, grupe

19/20 za sada II kolo kvalifikacija za LS

 

Edited by Milosh76
Link to comment

Samo iznosim cinjenice...ti mislis na sezonu kad je otisao Lalatovic i dosao Grof gde smo ispali od Kairata...to je ipak davno proslo vreme....

 

15/16 prvo kolo kvalifikacija

16/17 plejof LE

17/18 Liga Evrope, 1/16 finala

18/19 Liga Sampiona, grupe

19/20 za sada II kolo kvalifikacija za LS

Edited by Milosh76
Link to comment

a?

niko nije pominjao "grofa" i njegove sezone do tebe

 

kaze levi ironicno "upropastio nas miloje za ove dve sezone, kukacemo da odbranimo te bodove"

ja se nadovezujem da je u odnosu kako je to obicno izgledalo vec i ova sezona uspesna

 

inace, ako cemo terati mak na konac, ako se ne desi cudo i ne izgubimo 3:0 ili vise u finskoj mi i ove sezone imamo obezbedjen po le, dakle 8 evropskih utakmica, u toj "grofovoj" sezoni smo odigrali 6, izbacili samo maltezani i to jedva, zatim pukli od ludogoreca, pa nas na kraju sasulo pocistio

 

 

Link to comment

Levi je potpuno u pravu i to uvek stoji kao problem, sta ce biti kad dodju na red da se brane bodovi iz ove tri uspesne sezone... plejof LE, 1/16 LE i LS... a tvoj udeo u diskusiji je da pomenes da pre Milojevica, dakle Grof, a ne Djurovski, nismo imali toliko uspeha i da je sadasnji rezultat bolji. Sadasnji rezultat nije bolji, ali ce biti kad prodjemo u III kolo bas zbog potencijalnog ulaska u LE ili plejof LE.

To sto je UEFA promenila nacin ucesca u kvalifikacijama je druga prica.

 

Meni je bitno da odigramo sto vise utakmica, Grupe ce biti izuzetan uspeh, a ponovni ulazak u LS iznenadjenje. Mislim da jos uvek nemamo sastav koji objektivno moze da se nada ulasku u LS, pogotovo sto imamo losu politiku prelaznog roka, sto nam domaci igraci ne donose potreban kvalitet, a da dovodimo 6-7 stranaca kvaliteta Bena i Marina je jos uvek preskupa igracka za nas.

 

Milojevic jeste nas najuspesniji trener u poslednjih mnogo godina i posle njega cemo morati dobro da izaberemo ko ce ga naslediti, A tek cemo se cesati kad ne uspemo da udjemo u Grupe, a tim nam je i preglomazan i preskup. Ali o tome cemo, po dobrom srpskom obicaju, da razmisljamo kad do te situacije dodje.

Edited by Milosh76
Link to comment
6 hours ago, pbg12345 said:

 

 

inace, ako cemo terati mak na konac, ako se ne desi cudo i ne izgubimo 3:0 ili vise u finskoj mi i ove sezone imamo obezbedjen po le, dakle 8 evropskih utakmica, u toj "grofovoj" sezoni smo odigrali 6, izbacili samo maltezani i to jedva, zatim pukli od ludogoreca, pa nas na kraju sasulo pocistio

 

 

Ово истина?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...