Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Imao je Jovicic neki sudar pred kraj utakmice, a kad je ostao na zemlji i pokazivao klupi da dodju, nije bilo uopste naivno,. Pogotovo sto nije tip igraca koji kuka i krade vreme. Onda se vratio i nije delovalo da je povredjen. Ako se pokaze kao tacno, bice to prilican hendikep na sredini terena, onda Kanjas mora sto pre da se uklopi u ekipu..

Edited by Milosh76
Link to comment
42 minutes ago, harper said:

Jovicic navodno sjebao prednje ukrstene ligamente, ceka se snimak za potvrdu.

Da ih je pokidao, ne bi mogao na nogu da se osloni, a on je nastavio da igra.  Zbog toga, pretpostavljam da je povreda lakse prirode, ali sigurno nece moci da igra bar do Septembra.

Link to comment
6 minutes ago, Dimitrije said:

Da ih je pokidao, ne bi mogao na nogu da se osloni, a on je nastavio da igra.  Zbog toga, pretpostavljam da je povreda lakse prirode, ali sigurno nece moci da igra bar do Septembra.

 

Ne znam sta je, ne znaju ni u klubu dok snimak ne pokaze. Navodno nije dobro.

Link to comment
28 minutes ago, Dimitrije said:

Nije trebalo da mu dozvole da nastavi utakmicu.  To je moglo da pogorsa povredu.

 

Verovatno i jeste. Secam se tog starta, bio je negde pred kraj utakmice blizu aut linije, pretpostavljam da onako zagrejan nije ni primetio da mu se nesto desava s kolenom, a bilo je nekih par minuta do kraja. Bas se nadam da nije nista ozibljno, vec je jednom nastradao kako je poceo nesto da igra i bukvalno do pre par utakmica nije sastavio u kontinuitetu makar par utakmica na nivou na kojem je bio kad je dosao.

Edited by harper
Link to comment

Jovicic je 1 od onih igraca koje svi volimo da opljunemo a kad se povredi svi ukapiraju da ce ipak nedostajati njegova neumornost i trka na sredini.

Link to comment
41 minutes ago, harper said:

 

Verovatno i jeste. Secam se tog starta, bio je negde pred kraj utakmice blizu aut linije, pretpostavljam da onako zagrejan nije ni primetio da mu se nesto desava s kolenom, a bilo je nekih par minuta do kraja. Bas se nadam da nije nista ozibljno, vec je jednom nastradao kako je poceo nesto da igra i bukvalno do pre par utakmica nije sastavio u kontinuitetu makar par utakmica na nivou na kojem je bio kad je dosao.

Secam se i ja povrede.  Sudija nije svirao faul, bilo je remplovanje, i lopta je otisla u aut za Helsinki.  Jovicic u tom duelu pao i odmah se uhvatio za koleno i pozvao pomoc.  Prilicno kratko su mu ukazivali pomoc i vrlo brzo ga vratili u igru.  Nisam primetio da je otezano hodao posle toga, mada se sve odigralo pri kraju utakmice tako da nije imao prilike puno da trci i ulazi u duele.  Nadajmo se da nije najgore (pokidani ligamenti), mada sumnjam da bi mogao da hoda da je takva povreda.  Njemu je koleno verovatno oteceno i dok otok ne splasne nece moci da snimaju i daju dijagnozu. 

Link to comment
2 hours ago, Miljenko said:

Za mene je ovo bio iznenadjujuce dominantan mec. Protivnik bez sanse, sto je verovatno san svakog trenera. Za ofanzivni deo tima stoji sve sto ste rekli. Ja prvi volim efikasne meceve, no dok se ne ukine gol u gostima (ako toga stvarno bude), ovo je idealan rezultat. Bonus je sto si smorio protivnika kasnim golom. 

To sa centarsutevima ni meni nije jasno. Ceo zivot puckas tu loptu i ne umes istu ubaciti iz mesta (sto rekose u onom spotu za Gubitnicku: Ja da sam toliko trenirao, ja bih 4 noge imao).

То је и неки мој утисак. Све у свему полако дижу форму као и у претходне две сезоне. Затеже то Милое полако.

Link to comment

Jovičić je ove "evropske kvalifikacije" bio naš najkonstantniji igrač i nije bio za pljuvanje kao Jovanča. Ako (a trebalo bi da) prođemo Helsinki idemo na Kopenhagen a oni po svojoj igri neće srljati već će nas puštati da se rzvučemo kako bi oni imali prostora za svoja krila.

Analiza Vlade Novakovića:

 

Link to comment

Maler, jbg. Nisam hteo da mracim ali secam se slicne situacije, nisam siguran da li je bio Bertans ili Milosavljevic, isto je nastavio igru da bi tek naknadno otkrili kidanje ligamenata. Velika steta za momka.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...