Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Prioritet je sačuvati mrežu, a ako ubace još dva, onda će biti mirnije za revanš. Ne smeju se opustiti ovde nikako, mogu Finci dobre kontre da istrče. 
 

Neka neko baci sisu za poluvreme da se opustimo malo.

Link to comment

Kakva podla ekipa ovi Finci, a sudija kao da je s Marsa pao. Dva bas kurvinska starta na Boaciju i Marinu.

 

Malo smo ih iznenadili i razvukli s Ivanicem na desnom krilu ali ne dobijamo dovoljno odatle jer su nam bekovi kriminalni a Jovancic jos kriminalniji od njih. Jovancic je prosle godine pokazao da moze bolje od ovoga i nadam se da je samo u pitanju slaba forma. Bukvalno nista nije uradio kako treba a i tu jednu loptu za Marina dodao je iz ofsajda koji pomocni nije video. Ostalo je dosta solidno, samo se nadam da ce Degenek brzo na svoje mesto jer nesto nemam poverenja u Babicevu koncentraciju.

 

Stojkovic izgleda glavom vise nije u klubu, igra kao da je tek dosao i da je neuigran s ekipom. Nijednom nije bio onde gde treba da bude.

Edited by harper
Link to comment
4 minutes ago, Ted said:

ovo bi realno trebalo da ide na 3-0 do kraja i da se završava priča

 

Finci ništa specijalno, to je neki kvalitet Vojvodine ili Radničkog....znači kurton kada govorimo o evro okvirima

 

Realno bi najbolji scenario iz ove utakmice bio da izadjemo iz nje bez povreda. Trebalo bi Marin u poluvremenu da skrene paznju sudiji na ove ciljane pogibeljne startove.

Link to comment

Ne znas zasto su u mnogim situacijama kad naprave visak na boku izbegavali centarsut, nego neko vracanje na ivicu kaznenog. Finci su se pokazali vidljivo nesigurni kod svakog iole dobrog centarsuta, na kraju krajeva, tako smo i dali gol.

Link to comment
1 minute ago, harper said:

 

Realno bi najbolji scenario iz ove utakmice bio da izadjemo iz nje bez povreda. Trebalo bi Marin u poluvremenu da skrene paznju sudiji na ove ciljane pogibeljne startove.

najbolj scenario vam je da date još neki gol i da ne putujete tamo sa 1-0. startovi, naročito ovaj nad Marinom su bili mesarski.

 

čini se da će najveći problem protiv Danaca biti bekovi. koliko sam video oni su najjači po krilima i tu će da buše, a vrlo verovatno i da probuše,naročito ovu Gobelja/Stojković stranu

Link to comment
1 minute ago, FPLS said:

Ja se nadam tandemu Degenek-Pankov, ako taj Pankov valja necemu. Ne znam ko mi manje uliva poverenje od ove dvojice.

 

koncepcijski™, ideja je valjda jedan visoki Milun/Babić na poziciji Vujadina, a Degenek i Pankov na poziciji Degeneka, Letaleca

 

a i zbog povrede i propuštenih priprema Pankov je u zaostatku, verovatno nije realno da zaigra tokom leta

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...