Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

18 minutes ago, Milosh76 said:

Gobeljic-Zander je takodje besmislena izmena.

 

Mogao je da udje Pankov, a Degenek na beka, mogao je da udje Kanjas/Vulic, a Petrovic na beka i da mu zadatak bude samo da pokriva stranu i Sona i nista vise.

 

Problem je sto nije mogao da izmeni 5 igraca, jer je pogresio u startu sa Njegos - Jovancic kombinacijom. Kao i u Derbiju sto mu nije igrao Kanjas, pa smo pukli na sredini.

 

a mogli bi i da imamo makar jednog upotrebljivog jebenog desnog beka

klub kroz koji za dve godine prodju desetine i desetine miliona evra nije u stanju da u utakmici ls ima boljeg desnog beka od krpljenja gobeljica i nije za bolje

Link to comment
3 minutes ago, pbg12345 said:

ja pisem o pristupu u utakmicama protiv ovih jacih protivnika, ne vidim kakve veze ima linglong liga sa tim

 

osim derbija, ne pamtim kada sam gledao partizan u domacem prvenstvu

 

jesi ti zadovoljan kako igramo?

 

naravno da ima veze posto ne mozes ni da igras ligu sampiona ako ne pobedjujes u domacoj ligi. a sto se pristupa tice, definitivno bi pre da budemo ovde gde jesmo nego da od titule odustajemo u septembru a to onda nadoknadjujemo super pristupom u 3-4 utakmice tokom sezone, brojimo stative i lozimo se da rezultat nije bitan... 

Link to comment

Iskritikovaste Zvezdu i Milojevica za sve pare.  Niko ne moze da izmami PPP zvezdasima takav cunami kritika, negativnosti, cinizma, sprdnje i uvreda kao Miloje kada zabrlja sa postavkom i selekcijom tima i kada Zvezdu raskanta neko iz Lige 5.  Pitam se koji je to klub izmedju Istambula i Beca (s izuzetkom par Grckih i Turskih klubova) napravio nesto znacajnije u Evropi od pocetka ovog veka?  Zvezda moze da se nosi sa vodecim klubovima iz te oblasti kao i sa vodecim klubovima iz srednje Evrope i iz istocne Evrope, ali ne moze sa vodecim klubovima iz Lige 5.  A sa ovim poslednjim malo ko moze.  Oni mogu izmedju sebe da se kolju, ali kada igraju sa timovima izvan Lige 5, igraju uglavnom kao na treningu.  (Ovom prilikom moram da primetim da je Totenhem usao u utakmicu ozbiljnije nego na trening i da je posle nekoliko "cunamija" koji su se pretvorili u golove spustio gas i poce da se zabavlja kao na treningu.)

 

Milojevic je trener koji je verovatno dostigao svoj zenit u Zvezdi.  Isto tako je verovatno da ce Zvezda i sledece sezone (ako Milojevic ostane) da se kvalifikuje za grupni deo ili LS ili LE, ali verovatno nece otici mnogo dalje (eventualno jedno kolo u LE posle grupnog dela).  Kada bi postojao bolji trener koji bi dosao u Zvezdu, ne bih imao nista protiv da se sa Milojevicem rastanemo na kraju ove sezone posto nam donese i trecu titulu za redom.  On zasluzujepostovanje i visoko mesto na listi najboljih Zvezdinih trenera svih vremena, tamo gde su Miljanic, Misa Pavic i Branko Stankovic.  Medjutim, boljeg trenera od Milojevica za sada nema na vidiku, i zato sam spreman da istrpim poneki Milojevicev kurslus i protiv Partizana i u LS (porazi od Partizana mi mnogo teze padaju nego petarde u LS), i sporo ucenje onoga sto ceo PPP smatra da je ocigledno, kao i Milojevo totalno odsustvo elokvencije. 

 

Sto se tice stranaca u Zvezdi, oni imaju kvalitet da igraju u Zvezdi, ali ih ima mnogo i zbog toga neki moraju da odu.  Mislim da bi Zander, Kanjas, Tomane (ako ostane Boaci) i mozda i VLP trebalo da odu.  Vise bih voleo da ostane Ben nego VLP i Boaci umesto Tomanea (i bilo kog domaceg centarfora u Zvezdi) ali to je vise stvar mog fudbalskog ukusa.  Sacuvao bih Garsiju jer je mlad i pokazao je da ima stofa.

Link to comment

Zvezda je ove godine puno lošija u defanzivi, a cenim da se Miloje nakon poraza od partizana još više udaljava od svoje trenerske filozofije. Naši igrači (uključujući i superiorne strance) su suvi prosek, i svi pokušaji nekog kao pritiska će se uglavnom završavati kao prethodne 2 tekme. Prošle godine protiv Liverpula srnić je duplirao bokove i nisu nas tako busili. Pavkov je za onog mučenog tomaneta les ferdinand iz mlađih dana. 

Link to comment

Ja iskreno ne znam cemu je Milojevicu posluzila sinocnja utakmica. U Londonu smo igrali i izginuli zbog amaterskih gresaka, sinoc smo se resetovali na sumornu Zvezdu iz poslednjih nekoliko meseci i svejedno izginuli. Ako je ideja bila da se prime cetiri gola umesto pet, onda aferim. 

 

Potpuno nepotrebno smo odustali od onoga sto je Milojevic poceo da sprovodi i nismo postigli nista. Samo smo izgubili jednu utakmicu koja nam je mogla pokazati jesmo li nesto uradili u poslednjih par nedelja. Bacena utakmica kroz prozor. 

Link to comment
1 hour ago, harper said:

Ja iskreno ne znam cemu je Milojevicu posluzila sinocnja utakmica. U Londonu smo igrali i izginuli zbog amaterskih gresaka, sinoc smo se resetovali na sumornu Zvezdu iz poslednjih nekoliko meseci i svejedno izginuli. Ako je ideja bila da se prime cetiri gola umesto pet, onda aferim. 

 

Potpuno nepotrebno smo odustali od onoga sto je Milojevic poceo da sprovodi i nismo postigli nista. Samo smo izgubili jednu utakmicu koja nam je mogla pokazati jesmo li nesto uradili u poslednjih par nedelja. Bacena utakmica kroz prozor. 

Mislim da je razlog tome sto Vulic nije bio u postavi.  Sa Vulicem, uprkos svih njegovih nedostataka, igra ima dinamiku i protok lote je brzi.  U Londonu je Zvezda igrala bolje nego sinoc, ali je razlika u klasi bila isuvise velika i otuda petarda.  Sinoc nije pukla petarda ili sestarda jer je Totenhem posle "cunamija" oduzeo gas.  Jos jedan doprinos petardama je to sto Borjan u poslednjim utakmicama brani slabije nego ranije.  On je bio verovatno nas najznacajniji igrac u evropskim utakmicama koji nas je vadio kada su svi videli gol u mrezi i tako odrzavao tim u igri.

Link to comment
5 hours ago, Bright Billy said:

 

naravno da ima veze posto ne mozes ni da igras ligu sampiona ako ne pobedjujes u domacoj ligi. a sto se pristupa tice, definitivno bi pre da budemo ovde gde jesmo nego da od titule odustajemo u septembru a to onda nadoknadjujemo super pristupom u 3-4 utakmice tokom sezone, brojimo stative i lozimo se da rezultat nije bitan... 

ali po drugi put ja nisam poredio partizan i zvezdu generalno, vec samo pristup u utakmicama protiv jacih od sebe

 

prilicno je besmisleno u analizi jedne utakmice koristiti argumente tipa "ali nama je najvaznija titula", imamo 10 bodova prednosti u jsl

kakve to ima veze sa utakmicom sinoc?

jedino ako je miloje odmarao neke igrace da ih sacuva za sledecu jsl utakmicu i krio taktiku da ga ne provali trener te jsl ekipe

 

niko normalan ne ocekuje da budemo konstantno ravnopravni top timovima, niti je problem izgubiti od njih i sa nekoliko golova

problem je kad makar na mahove ne pokusas odigrati "muski fudbal", kuci pred svojim navijacima na svom terenu napasti protivnika

gledali smo x puta u proslosti tako nesto, kad se iako evidentno daleko nekvalitetniji igraci u nasem dresu rastrce i bace protivnika u konopce

posledji put, ne tako davno, nesto slicno se desilo protiv olipijakosa

 

ili, najednostavnije, evo ovo sto kaze harper:

56 minutes ago, harper said:

Ja iskreno ne znam cemu je Milojevicu posluzila sinocnja utakmica. U Londonu smo igrali i izginuli zbog amaterskih gresaka, sinoc smo se resetovali na sumornu Zvezdu iz poslednjih nekoliko meseci i svejedno izginuli. Ako je ideja bila da se prime cetiri gola umesto pet, onda aferim. 

 

Potpuno nepotrebno smo odustali od onoga sto je Milojevic poceo da sprovodi i nismo postigli nista. Samo smo izgubili jednu utakmicu koja nam je mogla pokazati jesmo li nesto uradili u poslednjih par nedelja. Bacena utakmica kroz prozor. 

 

bukvalno to. kao da je izbrisan ovaj period od kad smo poceli igrati posle bajerna i derbija

to se videlo cim je izasao sastav

 

istina, prvih nekoliko minuta je delovalo kao da imaju zelju odigrati agresivnije, brže, te ranije napasti, vrsiti pritisak duboko u njihovoj polovini

ali trajalo je veoma kratko da bi uticalo na ukupni utisak

Link to comment

ok, ti si poredio dve konkretne utakmice a ja sam ti nadovezujuci se na to poredjenje postavio jednostavno pitanje na koje po obicaju ne umes ili ne zelis da das odgovor nego vrtis jednu te istu konfuznu plocu pomocu koje mislis da kao nesto dokazujes. ti mislis da se tako komunicira, ja mislim da je to dosadno; nema potrebe da nastavljamo dalje... 

Link to comment
12 hours ago, Bright Billy said:

ok, ti si poredio dve konkretne utakmice a ja sam ti nadovezujuci se na to poredjenje postavio jednostavno pitanje na koje po obicaju ne umes ili ne zelis da das odgovor nego vrtis jednu te istu konfuznu plocu pomocu koje mislis da kao nesto dokazujes. ti mislis da se tako komunicira, ja mislim da je to dosadno; nema potrebe da nastavljamo dalje... 

 postavio si pitanje koje nema nikakvog smisla

navijac sam zvezde, naravno da me ne bi radovalo da zaostajemo 10 bodova za partizanom

jel zaista to potrebno pisati?

 

ocigledno da partizanov pristup u jacim utakama nisam smeo uzeti kao primer

a uzeo sa ga samo zato sto dolazimo  iz iste lige i sto vecina gleda evropske utakmice oba kluba pa ima uvid kako to izgleda

i eto, oni takvi kljakavi kakvi jesu su u npr protiv junajteda kuci igrali onako kako bih ja voleo da igra zvezda protiv tih najjacih ekipa

 

 

 

Link to comment

Bas cudno, juce sam rekao dok sam gledao tekmu da je Jovancic fudbalski Filip Covic.

Kao ono kad je Homer rekao I'm kinda like jesus, but not in a sacrilegious way.

BTW, ovo nije prvi put da mu pola/ceo stadion zvizdi kad izlazi, tesko mogu da se setim ko je prethodno zasluzio™ to (od Milka na ovamo). 

Edited by Plajvi
Link to comment
1 hour ago, pbg12345 said:

 postavio si pitanje koje nema nikakvog smisla

navijac sam zvezde, naravno da me ne bi radovalo da zaostajemo 10 bodova za partizanom

jel zaista to potrebno pisati?

 

ocigledno da partizanov pristup u jacim utakama nisam smeo uzeti kao primer

a uzeo sa ga samo zato sto dolazimo  iz iste lige i sto vecina gleda evropske utakmice oba kluba pa ima uvid kako to izgleda

i eto, oni takvi kljakavi kakvi jesu su u npr protiv junajteda kuci igrali onako kako bih ja voleo da igra zvezda protiv tih najjacih ekipa

 

 

 

 

svako poredi sta god hoce, al je po mom misljenju besmisleno i maliciozno porediti nasu najgoru i njihovu najbolju utakmicu u sezoni. tako mozemo da dodjemo iskljucivo do nekakvih tabloidnih zakljucaka a njih mi je vise pun kurac. zato sam te i pitao kako vidis siru sliku jer, opet po mom misljenju, sa jedne strane imamo ekipu koja na nivou sezone ispunjava a mozda i prebacuje zacrtane ciljeve a sa druge strane ekipu koja najopustenije prosipa bodove na svakom cosku a to onda kompenzuje sa 3-4 neke kao dobre utakmice na godisnjem nivou.

u svakom slucaju, hvala na odgovoru... 

Edited by Bright Billy
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...