Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Mnogo bi znacio boaci, pa i ben

Ali sta je tu je, mozda ovog opet prosere, samo nije to bas realno ocekivati

 

Sa druge strane zvezda ce veceras mnogo ovisiti o degeneku. U nekom trenutku je upao u ozbiljan kanal, a dugo nam je drzao odbranu

On u formi, pun samopouzdanja nam em logicno mnogo znaci pozadi, em moze biti i opcija vise napred, najpre iz prekida, a i u pas igri ako zatreba pomoc veznom redu, a to po pravilu jeste slucaj kad igramo ls

 

Link to comment

Najveci problem je sto je Jovancic u kanalu, Jovicic povredjen a Njegos zelen pa ce trio na sredini opet biti staklen, svilen, trkacki nemocan. Valjda su Kanjasu opravili karburator da izdrzi makar sat vremena. 

Link to comment

Jebem ga, meni deluje da od njegosa i vulica mozemo dobiti najmanje isto sto i od jo-jo tandema

Svakom ko zali za jovicicem predlazem da pogleda utakmicu iz pariza ponovo

Jesu tad svi sem borjana bili nemocni, ali jovicic je opet bio za nivo ispod

Takav nivo nemoci, straha od protivnika nisam do tad video od dvomeca obilic-bajern

Link to comment

Treba Miloje da skupi muda i pocne sa Vulicem i Njegosem. Ako ne ide, dobiju kartone, neka pegla sa Kanjasom. Agresivno mora, mora neko da se posiba na sredini. 

Link to comment

Vulic se u Londonu video nije, zato je i Kanjas izgledao kao amater. Mora cela ekipa da se izdigne drasticno iz LLTSLS nivoa i pristupa utakmici i da pokaze zube. Agresivno, bez strahopostovanja, koncentrisano, bez prava na greske u kontinuitetu kao u prvoj utakmici.

 

Oni su mnogo jaci, brzi, skocniji, tehnicki i takticki pismeniji, a ono sto mi moramo da pokazemo je srce i zelja. Ako budemo na nivou iz drugog poluvremena protiv Olija ili nekih 15ak minuta u Londonu, gde smo imali par polusansi i sansi, docice i rezultat.

Link to comment

boaci je definitivno prva opcija a mislim da je pavkov danas ispred portgalca zbog defanzivnog skoka. miloju spic brani prvu stativu kod kornera a u londonu smo primili prvi gol tako sto je lopta preskocila tomanea iako je odlicno skocio. jbg, jednostavno nema visinu da se nosi sa ovakvim protivnicima... 

Link to comment

Kanjas nije u formi i razlog tome nije Vulic.  To se jasno videlo na utakmici protiv Proletera.  Kanjas je dobar igrac, zna svoju ulogu u timu i kako treba da je odigra.  Njegov trenutni problem je losa egzekucija, pogotovo oko dubinskih lopti i dodavanja.  Zbog losih dodavanja, posebno na Zvezdinoj polovini terena, on stvara protivniku sanse za opasne kontre.  To se desava na poslednjih nekoliko utakmica od kada se Kanjas vratio posle povrede.  To sto Vulic ne moze da pokriva Kanjasove greske (kao sto bi to mogli Jovicic ili Krsticic) nije nije iskljuciva greska Vulica jer on je igrac koji je prevashodno usmeren ka napadu.  Bez obzira na Vuliceve nedostatke i ogranicenja, sa njim Zvezda ima brzi protok lopte kroz sredinu kao i igraca koji ima dobar sut.  Ja Vulica ne bih menjao, ali izmedju Kanjasa i Petrovica u ovom trenutku moj izbor bi bio ovaj drugi.  Nadam se da Milojevic ne racuna na Jovancica kao alternativ u veznom redu.

 

Moj izbor za napadaca bi bio Boaci, ali isto tako ne bih imao nista protiv da u delu utakmice igraju i on i Pavkov.   S druge strane, napadacki tandem Boaci-Tomane je odlicno odigrao protiv Olimpijakosa.

Edited by Dimitrije
Link to comment

u kakvim sastavima su omladinci, u odnosu na prvu utakmicu, i naši i njihovi?

kako sad mogu da igraju sa njima, a tamo su izgledali kao da igraju protiv prvog tima Totenema :dry:

 

a, za njih igra mladi Pochetino. i kod njih nepotizam

Edited by levi
Link to comment

Spanac Del Cerro sudi. Od 10 penala na 37 internacionalnih utakmica, 9 svirao za domacina.

Znaci Marin iz penala, jedan gol posle kornera i to je to.

Edited by Zico
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...