Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

1 minute ago, Nikodije said:

 

u konkretnom slucaju vise sam pljunuo™ one koji se raduju pobedama, titulama i nadasve penalima, a kao gadljivi na bizona. a to je lice i nalicje iste price. stoga mi je licemerna gadljivost na bizona ili bilo kojeg drugog naprednjaka koji ce se naci pred kamerama zvezda tv-a, evo tu je i vesicev ortak bajaga.

U konkretnom slucaju nastavljas tamo gde si stao sa ''grckim sabanom''. Ostavi normalne ljude da se raduju penalima, postoje i drugi nacini politicarenja. 

Link to comment
9 minutes ago, Milosh76 said:

A jos je licemernije pljuvati klub za koji kao navijas, a uopste ne gledas utakmice.

 

Je l znaš šta znači licemerno?

Link to comment
12 minutes ago, samo_opusteno said:

U konkretnom slucaju nastavljas tamo gde si stao sa ''grckim sabanom''. Ostavi normalne ljude da se raduju penalima, postoje i drugi nacini politicarenja. 

 

mislis botovanja? posto si u prethodnom postu napisao da botujem. a to je dosta smesno kada ti napises imajuci u vidu tvoj doprinos na kkcz temi u odbrani filipa covica. svejedno te nikad nisam nazvao botom.

moras da dozvolis drugacije misljenje na forumu, isto vazi i za milosha. ako ne dozvoljavate, tek tada niste nista bolji od bizona i njegovih ortaka, i tek tada nemate pravo da budete osetljivi na bizona.

Link to comment
12 minutes ago, Ivo Petović said:

 

Je l znaš šta znači licemerno?

 

Aha, a ti?

 

Quote

moras da dozvolis drugacije misljenje na forumu, isto vazi i za milosha. ako ne dozvoljavate, tek tada niste nista bolji od bizona i njegovih ortaka, i tek tada nemate pravo da budete osetljivi na bizona.

 

Ti stalno citas ono sto zelis i ucitavas drugima svoje misljenje i kontriras i kad ima i kad nema logike. Nista od toga sto si za mene napisao nije istina, bukvalno nijedno slovo!

I za drugacije  misljenje, i za "dozvole" za isto i za "osetljivost" na bizona. Pokusaj makar da citas, kad vec neces da diskutujes normalno

Edited by Milosh76
Link to comment
5 minutes ago, Milosh76 said:

 

 

Ti stalno citas ono sto zelis i ucitavas drugima svoje misljenje i kontriras i kad ima i kad nema logike. Nista od toga sto si za mene napisao nije istina, bukvalno nijedno slovo!

I za drugacije  misljenje, i za "dozvole" za isto i za "osetljivost" na bizona. Pokusaj makar da citas, kad vec neces da diskutujes normalno

 

znaci nisi osetljiv na bizona? pa sto ga onda napade?

Link to comment
Just now, Nikodije said:

 

mislis botovanja? posto si u prethodnom postu napisao da botujem. a to je dosta smesno kada ti napises imajuci u vidu tvoj doprinos na kkcz temi u odbrani filipa covica. svejedno te nikad nisam nazvao botom.

moras da dozvolis drugacije misljenje na forumu, isto vazi i za milosha. ako ne dozvoljavate, tek tada niste nista bolji od bizona i njegovih ortaka, i tek tada nemate pravo da budete osetljivi na bizona.

Pre ce biti da ekipa sa kkcz teme ne dozvoljava drugacije misljenje. Sto se tice popularnog bizona, ne znam gde si vidio da sam gadljiv na njega, politika me ne zanima, procitao sam u komentarima na tviteru da je citav zivot na severu i to mi je dovoljno da ga posmatram kao navijaca koji je iskoristio mogucnost da se slika u novom studiju voljenog kluba. Kad pricam o Zvezdi tu mi je najbitnija podela na one koji imaju iskrenu emociju i one druge, ne mogu neki drugi lejer podela tu da koristim. 

 

Link to comment
7 minutes ago, samo_opusteno said:

Pre ce biti da ekipa sa kkcz teme ne dozvoljava drugacije misljenje. Sto se tice popularnog bizona, ne znam gde si vidio da sam gadljiv na njega, politika me ne zanima, procitao sam u komentarima na tviteru da je citav zivot na severu i to mi je dovoljno da ga posmatram kao navijaca koji je iskoristio mogucnost da se slika u novom studiju voljenog kluba. Kad pricam o Zvezdi tu mi je najbitnija podela na one koji imaju iskrenu emociju i one druge, ne mogu neki drugi lejer podela tu da koristim. 

 

 

a ti i milosh ste glavni na salteru iskrenih emocija, i dajete petchat iskrenog zvezdastva?

hvala sto si mi pojasnio svoj odnos spram bizona, deluje da je i tu u pitanju iskrena emocija, a milosh mi je tu nejasan. cas je osetljiv na bizona, cas kaze da nije. izgleda da je  complicated™.

niko ti ne brani misljenje na kkcz topiku, a mislim da je bezveze sto za tebe kazu da si bot, posto sumnjam da bi coki delio sendvice za rad na tako relativno beznacajnom mestu kao sto je ppp. samo ti ljudi skrecu paznju da pises gluposti braneci filipa. ali sto se mene tice uvek cu braniti tvoje pravo da pises gluposti, i necu otvarati salter na kojem cu deliti svedocanstvo o iskrenoj ljubavi prema kkcz.

Link to comment

Ok, samo bih te podsetio da si 1 od onih koji je nakon plej ofa Aba lige pisao da treba produziti i Filipa.  Sam proceni koliko je eticki u tom trenutku imati takvo misljenje (opravdano, bio je kljucan igrac) a danas se takmiciti ko ce ga vise vredjati. 

Edited by samo_opusteno
Link to comment
Just now, samo_opusteno said:

Ok, samo bih te podsetio da si 1 od onih koji je nakon plej ofa Aba lige pisao da treba produziti i Filipa. 

 

to je bilo nesto u sali, tipa "neka ostanu svi, ma cak i filip, ko ga jebe". ali vidim i da si zlopamtilo  :tongue:

Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

 

to je bilo nesto u sali, tipa "neka ostanu svi, ma cak i filip, ko ga jebe". ali vidim i da si zlopamtilo  :tongue:

Ma jok, nego sam neki dan ponovo iscitao sta se pisalo tih dana, ima zanimljivih stvari. Nisam ni planirao da iznosim sta je ko pisao. 

Link to comment
30 minutes ago, Nikodije said:

 

znaci nisi osetljiv na bizona? pa sto ga onda napade?

 

Pa sigurno ga necu braniti kao ti. O njemu mislim sve najgore i to nikada nisam ni krio niti menjao misljenje. Ne znam sta ti tu nije jasno!

 

Quote

a ti i milosh ste glavni na salteru iskrenih emocija, i dajete petchat iskrenog zvezdastva?

 

I molim te, nemoj vise pisati lazi koje niti sam ikada pisao niti podrzavam. Ako ti imas neki problem samnom, reci pa da resimo, ovakva podmetanja nisu korektna

Edited by Milosh76
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...