Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

11 hours ago, Bright Billy said:

..... doduse ima klubova kojima tv kanali izgledaju kao cekaonica u dusevnoj bolnici, al mi realno nismo takva avangarda... 

 

Na ovakav genijalan i apsolutno nepotreban pokušaj dezavuisanja drugog kluba (i to ničim izazvan), kolega forumaš Rothko ti je pružio savršeno kompatibilan odgovor.

I posle on troluje......dobar fazon :rolleyes:

Link to comment

OFk Borca iz Male Moštanice :rolleyes:

Pravljenje ludim lvl 99

 

Izvinjavam se što sam upao ovako nenajavljeno, i prekinuo vam diskusiju  o klupskoj televiziji.

Neću više. 

Srećno danas

Link to comment
20 minutes ago, Filozof manijak said:

 

Na ovakav genijalan i apsolutno nepotreban pokušaj dezavuisanja drugog kluba (i to ničim izazvan), kolega forumaš Rothko ti je pružio savršeno kompatibilan odgovor.

I posle on troluje......dobar fazon :rolleyes:

Cenis da nije izazvan Panticevim pljuvanjem Zvezde u svakoj prilici na vasoj Tv? I onda covek dodje i napise da ovde toga nece biti a onaj ulece sa slikom Djuke koji nema nista sa Tv-om, slikao se u svojstvu navijaca. 

Link to comment
6 minutes ago, Filozof manijak said:

OFk Borca iz Male Moštanice :rolleyes:

Pravljenje ludim lvl 99

 

Srećno danas

 

Mislis sutra?

 

bold naprotiv, samo cekam da napises da je u pitanju tvoj klub, posto ti trol nije uspeo...

Edited by Milosh76
Link to comment

moguce je da ce Djuka voditi neku emisiju, nije se on dzabe slikao 

najbolje sto je klub uradio to je da se ne osvrce na Panticeva i Vuleticeva baljezganja

ali sa Djukom strepnja mi je dublja od nade

Link to comment

Hmmm, neće to dugo potrajati, pošto je menađment već počeo da kuka "koliko su para uložili".
A šta ste mislili?
E ali ako krene "životarenje" to je meka za budale kao Đuka...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

Bizon je sramota za ljudsku vrstu, nadam se da se samo slikao jer ga je neka budala pozvala na promociju

 

cuj neka budala pozvala bizona. u danasnjoj zvezdi bizon je kao u svojoj kuci, ne mora niko da ga zove, sam dodje kada mu se cefne. i ne znam cemu gadljivost na bizona, kao da je neka vanzemaljska sila napravila od zvezde ovo sto je ona danas, a ne bizon i njegovi ortaci. apsolutno mu je mesto tu gde se slikao.

Link to comment
Just now, Nikodije said:

 

cuj neka budala pozvala bizona. u danasnjoj zvezdi bizon je kao u svojoj kuci, ne mora niko da ga zove, sam dodje kada mu se cefne. i ne znam cemu gadljivost na bizona, kao da je neka vanzemaljska sila napravila od zvezde ovo sto je ona danas, a ne bizon i njegovi ortaci. apsolutno mu je mesto tu gde se slikao.

Djukanovic je, kazu upuceni, ceo zivot na stadionu i utakmicama tako da njegova ljubav prema klubu nema veze sa politikanstvom, svi imaju pravo da navijaju. To sto tvoje botovanje prevazilazi tvoje zvezdastvo ne znaci da moras da pljujes po tom klubu. 

Link to comment

Dosao je po partijskoj duznosti, kao sto dolaze razni bizoni u KKCZ, KKP, FKP i slicno... nema tu neke misterije...doduse ti nikad ne propustis priliku da zapljunes klub za koji tvrdis da navijas... al ajde...to je vec postalo ocigledno

Link to comment
10 minutes ago, samo_opusteno said:

Djukanovic je, kazu upuceni, ceo zivot na stadionu i utakmicama tako da njegova ljubav prema klubu nema veze sa politikanstvom, svi imaju pravo da navijaju. To sto tvoje botovanje prevazilazi tvoje zvezdastvo ne znaci da moras da pljujes po tom klubu. 

 

u konkretnom slucaju vise sam pljunuo™ one koji se raduju pobedama, titulama i nadasve penalima, a kao gadljivi na bizona. a to je lice i nalicje iste price. stoga mi je licemerna gadljivost na bizona ili bilo kojeg drugog naprednjaka koji ce se naci pred kamerama zvezda tv-a, evo tu je i vesicev ortak bajaga.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...