Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

100-ta pobeda Milojevica, prvi od Miljanica sa tom brojkom. Uvek pred evropu volim kad odigramo losije u prvenstvu, bolje je kad se veliki mec ceka u tisini bez euforije. 

Link to comment

Zvezda TV se od sutra u podne prikazuje  na MTS , MTS GO , Supernova , M tel Bih(Banja luka) , M tel CG ( Podgorica) , MTS-ove platforme OTT i GO4TV.

 

 

Kako HotSport nezvanično saznaje, Totenhem bi u Beograd mogao da doputuje bez svoje prve dve vedete, junaka pobede nad Crvenom zvezdom 5:0, Harija Kejna i Song Hjong-Mina. Razlog tome su jak virus koji danima kosi fenomenalnog napadača Harija Kejna i emotivni slom Korejca koji je juče teško povredio Andrea Gomeša i zaradio crveni karton.

 

 

Da naša vest, ponavljamo nezvanična, nije prazna potvrđuju i pojedini mediji na ‘ostrvu’ koji takođe napominju ova dva razloga kao moguće odsustvo Kejna i Sona. Takođe, ‘Football.lodon’ javlja da će u Beograd doputovati Jan Vertongen i Erik Lamela koji su propustili duel u Liverpulu protiv Evertona.

Edited by Milosh76
Link to comment

Ne znam koliko je odsustvo Kejna prednost, dobar je igrac ali Mura mi deluje jos zajebaniji pogotovo za nase trome stopere. 

 

Za Tv su se izgleda potrudili da lici na nesto, 2 lepa studija. 

 

76228168_10157860904379884_3960242743522

 

 

 

Link to comment

da, ja sam ocekivao da ce reemitovati program sa youtube kanala, ovo ipak deluje malkice ozbiljnije. sto se sadrzaja tice nadam se da ce voziti na zvezda kids talasu. takav sadrzaj je popularan kod klinaca, a oni realno jedini i treba da gledaju te klupske televizije. doduse ima klubova kojima tv kanali izgledaju kao cekaonica u dusevnoj bolnici, al mi realno nismo takva avangarda... 

Link to comment

Mislim da ce biti taj pravac ali tu nema previse sadrzaja za nas malo starije. Steta sto je Andjus prso i otisao u politiku, bilo bi dobro da ima neku emisiju na tom tv, npr. jednom sedmicno gostovanje par bivsih igraca i prisecanje nekih sezona i utakmica. Ozbiljna je enciklopedija Zvezde a ima harizmu da ga gledas satima. 

Link to comment
58 minutes ago, Bright Billy said:

 doduse ima klubova kojima tv kanali izgledaju kao cekaonica u dusevnoj bolnici, al mi realno nismo takva avangarda... 

 

 

+1

 

 

3j9OFkZ.jpg?1

Link to comment
9 minutes ago, samo_opusteno said:

Mislim da ce biti taj pravac ali tu nema previse sadrzaja za nas malo starije. Steta sto je Andjus prso i otisao u politiku, bilo bi dobro da ima neku emisiju na tom tv, npr. jednom sedmicno gostovanje par bivsih igraca i prisecanje nekih sezona i utakmica. Ozbiljna je enciklopedija Zvezde a ima harizmu da ga gledas satima. 

+1

Link to comment
Ja mislim da ti  ne postojiš ili da se samo dobro zajebavaš sa nama!

Ne znam sa kojim vama i kako si procenio da ste neka homogena grupa koja ima isto mišljenje o svemu. Andjus zna vise o Zvezdi od celog ppp-a minus Dimitrije i zabavan je, rekao sam pod uslovom da nije prsao i otisao u politiku.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...