Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Stancic, celavi Pantic desni/levi bek, Noj™, stotinak bih mogao nabrojati, zadnjih 20-25 godina sto pratim fudbal ako uspem da nabrojim 20-25 igraca za koje sam srecan sto su bili kod nas...

Smuci je imao par dobrih tekmi, ali toliko godina zivota s one 3 intervencije™ mi nece uzeti vise niko. Stamenkovic i Bajkovic profesionalne budale takodje, tek u zadnjih nekoliko godina nemamo skandale na golu (Rajko, Manojlo, Borjan). 

Link to comment

Do sada je Zvezda odigrala skoro 30 utakmica, rotacije su neizbezne. Bolje to nego da se povredi Marin (a povredio se pa je igrao rovit jer "mora")... Sve ide svojim tokom.. dobijamo ono sto se znalo da cemo dobiti, u LS igramo koliko nam dozvole i opet imamo sanse za prolaz dalje.

Link to comment
19 hours ago, Plajvi said:

Stancic, celavi Pantic desni/levi bek, Noj™, stotinak bih mogao nabrojati, zadnjih 20-25 godina sto pratim fudbal ako uspem da nabrojim 20-25 igraca za koje sam srecan sto su bili kod nas...

Smuci je imao par dobrih tekmi, ali toliko godina zivota s one 3 intervencije™ mi nece uzeti vise niko. Stamenkovic i Bajkovic profesionalne budale takodje, tek u zadnjih nekoliko godina nemamo skandale na golu (Rajko, Manojlo, Borjan). 

Borjan koliko je zicera skinuo i koliko nas je puta spasio vala i zasluzuje da ponekad pogresi

Mislim da sam najsigurniji da nece nikada niti jedan kiks napraviti bio kada nam je branio Jevric

Link to comment

Ali zašto Simić :frust:

Borjan Gajić Milunović Pankov Rodić - Canas Vulić - Garcia Marin Simić - Pavkov

 

Popović Degenek Boakye Babić Jovančić Jevtović Krstović

Link to comment

Dosta bre vise sa tim Simicem.  Nije neki igrac, ali nije bas da je za udaranje glavom o zid.  Ili bi da pokazete da "najgluplji ikda" ima ozbiljnu konkurenciju?

Link to comment
10 minutes ago, Dimitrije said:

Dosta bre vise sa tim Simicem.  Nije neki igrac, ali nije bas da je za udaranje glavom o zid.  Ili bi da pokazete da "najgluplji ikda" ima ozbiljnu konkurenciju?

Ne da je za udaranje glavom o zid, nego još i gore kad ga ugledam čak i na klupi, a kamoli u startnih 11.

 

Insinuiraš nekome da je glupan? Reci otvoreno rođeni, u čemu je poblem da kažeš otvoreno, strah od bana, jajarenje, šta?

Link to comment
14 minutes ago, Dimitrije said:

Dosta bre vise sa tim Simicem.  Nije neki igrac, ali nije bas da je za udaranje glavom o zid.  Ili bi da pokazete da "najgluplji ikda" ima ozbiljnu konkurenciju?

Pa sa Simićem i Ćaušićem je i počelo unižavanje Zvezde. Krstičić je zato i otišao i može se slobodno reći da su oni dva trojanska konja u Zvezdi.

Jednog smo se ne kako rešili ali ovaj drugi će da sa Milojem ugasi sveću!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...