Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Obisli smo YB i Galatu sinoc. :D 62. smo na listi, a dogodine nam izlazi Kairat sezona tako da mozda mozemo i da se nadamo da cemo biti nosioci i u trecem kolu kvalifikacija. 

Link to comment
18 minutes ago, LeBron said:

Miloje se juce celo prvo poluvreme ubio od pokazivanja igracima da se pomere napred. To se jako dobro videlo na stadionu. Ocigledno su igraci imali strah neki, zato je i dobro dosla ova utakmica i iskljucenje ovog njihovog da konacno krenu da igraju i napadaju.

 

Nije to "strah neki", nego u srž bića usađena navika da se nabiju Borjanu u krilo, a koja je stečena, gle čuda, zato što igramo tako zadnjih godinu i po dana bez obzira na protivnika.

 

Stečene navike se teško gube. Naši igrači se jednostavno ne osećaju konforno kada krenu napred. Odmah je tu osvrtanje, strah, sporost i panična trka nazad čim se izgubi lopta umesto da se presingom opet proba oduzeti.

 

Z odviku treba obično isto vremena kao i za naviku. Dug je to proces.

Link to comment

 

20 hours ago, Cane Vukic Prebranac said:

Из двице у кеца. Оли на таласима Кати Магико поведе у првих десет минута. Звезда преокреће у другом на таласима Јебо Вам Оли Матер и слави 3-1.

1 hour ago, Plajvi said:


:laugh: :smiley_hail: Alal ti kurac.

 

Хвала хвала :happy:

17 hours ago, MiddleClass said:

 

Pogodi ti sve. Sto ne rece da mislis na omladince? :D

Зато што и нисам :fantom:

Link to comment

Vrh! :D

 

29 minutes ago, kralj said:

Inače, živ sam se usrao da nam Var ne poništi drugi gol zbog Boaćijevog pasivnog ofsajda.

 

Kakav te pasivan ofsajd spopao?!

Link to comment
7 hours ago, Dankan Ajdaho said:

Takođe se pitam je li iko iz kluba gledao Tomanea i VLPa pre kupovine, ili su im podmetnuli neke druge kazete™..

 

7 hours ago, Bogotac said:

Nisu,verovatno su necije kombinacije u pitanju,cim vidim kao za Tomanea da ga jurimo 3-4 prelazna roka,sve mi je jasno

O Tomaneu sam vec pisao da mi je kolega portugalac uvek pricao pozitivno o njemu a pricamo o nekome ko prati portugalsku ligu i gleda utakmice svakog vikenda. Pritom on kao navijac Portoa kuka na neke njihove napadace ali za Tomanea kaze da misli da ce biti super pojacanje za nas. 

Link to comment

Ma ne kažem ja da mu je smetao (mada u tom trenutku nisam bio siguran), nego VAR ume ovo da nategne kao povredu vidnog polja.

I nije tri metra, da je bio pola metra desno, kapiram da bi poništili. I kakve veze ima kako je okrenut?

 

Link to comment
11 hours ago, levi said:

da budemo do kraja precizni, Miloe sam ima dve pobede u ligi šampiona, isto kao Dinamo i Partizan zajedno

 

čisto da se stvari stave u kontekst, prethodnih 27 god

 

 

 


Ovo nije tacno, Dinamo onaj s Prosineckim i Ladicem je pobedjivao i bio konkurentan devedesetih u LS. 

https://en.wikipedia.org/wiki/GNK_Dinamo_Zagreb_in_European_football

Ali stici ce Miloe i to. :D

Link to comment
2 hours ago, Azdaja said:

Au kakvi ste vi licemeri, ajde zapalite sveću svi kao Miloje pa da se razilazimo. 

 

Jebte kako se menja ploča nakon deset dana. Hahaha paradajz navijači. 

 

Bar da si doneo cvece...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...