Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Sve potpisujem Harpera.

Ima ovaj tim silne limite, Jovanča je u kanalu, Gobelja je totalno neupotrebljiv 1 na 1, Rodićev trk je oči da ti krvare, Van Lapara taktički je na stonom fudbalu... ali jebiga, tu si gde si. Oli nije mnogo jači, igramo kod kuće, ovi došli u kombinovanom sastavu da se brane i mi odigramo onako jadno prvo poluvreme. Drugo je bilo jedno od lepših zvezdaških u poslednje vreme.. Grešili smo, srljali, ispadali, ali smo igrali hrabro, izborili se za šansu i iskoristili smo je. U ovakvoj konkurenciji nećemo je često koristiti, privilegija je i da je imamo.
Osnovni problem je što mi pristup iz prvog poluvremena imamo i u utakmicama u kojima smo jači.
Posebni hail za Vulića, odigrao je kao Modrić.
Crveni skroz irelevantan.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Link to comment

Ala se Milojevic popishao po Vucelicu i hordi njegovih "novinara". Bravo majstore, od mene imas potpuno odsustvo kritike za sta god si uradio sve dok si u Zvezdi. Vreme je bilo da neko izadje i da javno kaze s kakvim govnarima imamo posla. Sve velikani srpskog fudbala i atlete do jaja, Vucelic, Vazura, Vuletic, Pantic i ekipa. Govanca iskompleksirana.

Link to comment
1 hour ago, harper said:

 

Nisi realan, lupetas. Isto si uradio i u ovom postu. Cujes, dali smo golove iz prekida i to dokazuje da smo igrali lose, kao da prekidi nisu sastavni deo fudbala. Crveni si apsolvirao, kako to da ti nije palo na pamet da primetis i da smo od dve izmene dobili dva gola pa da su mozda te izmene uticale na to da se promeni stanje na terenu. Evo, ja cu da ti kazem zasto nisi primetio. Da si to primetio morao bi da pohvalis trenera, a to nije popularno ovih dana. Svez centralni napadac umesto krila, ofanzivniji vezni umesto Jovancica (sta god da je to sto on igra), dva igraca koji su okrenuli utakmicu. Sa klupe. Da je neki drugi trener to uradio ovde bi se epovi ispevavali na njegov racun.

 

A to za znacaj derbija u odnosu na utakmice LS ne zelim ni da komentarisem. Odavno vecu glupost nisam procitao.

A ko je metnuo Jovancica u prvu postavu?

Link to comment
20 minutes ago, harper said:

Ala se Milojevic popishao po Vucelicu i hordi njegovih "novinara". Bravo majstore, od mene imas potpuno odsustvo kritike za sta god si uradio sve dok si u Zvezdi. Vreme je bilo da neko izadje i da javno kaze s kakvim govnarima imamo posla. Sve velikani srpskog fudbala i atlete do jaja, Vucelic, Vazura, Vuletic, Pantic i ekipa. Govanca iskompleksirana.

 

 

Ne svidja mi se njevova izjava odmah posle meca. (Ono u vezi moguceg otkaza i poziva iz Grcke plus za pretjerane kritike zbog derbija) Ispada da ga je kao profesionalca iznenadio pritisak koji je sastavni dio njegove profesije i da se slabo nosi sa istim. Prvi put je dobio kofu govana i to je problem. Ili grijesim?

Edited by MiddleClass
Link to comment
Just now, tsva said:

A ko je metnuo Jovancica u prvu postavu?

 

Milojevic. Sto pitas? Sto, da ne bi Vulic pokazao da je Iniesta da je odigrao od pocetka? Sto ne pokaza u derbiju kad je tolika klasa?

 

Evo, ovakvi postovi kao sto je ovaj tvoj pokazuju dokle seze integritet kritika na Milojevicev racun. Budalesanje, bavljenje periferijom i eksplikacija fraze o generalu vazda pametnom posle bitke u nekoliko nesuvislih reci. Cujes, ko je metnuo Jovancica u prvu postavu? Kakve to veze ima sa bilo cim? Stavio je Vulica u derbi pa se decko izblamirao, danas je bio odlican. Milunovica, na primer, teraju veliki internet strucnjaci otkako je dosao, danas je bio odlican. Degenek je vec neko vreme jako los jer je ispao iz forme, njega niko ne pominje u kontekstu pada kvaliteta odbrane jer nas je toliko dugo vukao. Marin je takodje prilicno ocigledno van najbolje forme, nevezano za ove dve asistencije iz kornera, njega tek niko ne sme da pomene jer je, jebi ga, Marin. Sutra ce mozda i jedan, i drugi, i treci, i cetvrti podbaciti ili odigrati utakmicu karijere. Sport je to, ne mozes day in day out da izadjes na svaku utakmicu i briljiras. Na stranu to sto tu ima igraca kojima je jednostavno plafon isuvise nizak ali takvi su kakvi su, bolje nemamo.

 

Milojevic treba da se kritikuje zbog nekih stvari ali bi bilo lepo da procitamo i neku argumentaciju iza tih kritika. Tebe mrzi da napises post duzi od jednog reda a zalis se na motivaciju i mentalitet igraca. Ove "kritike" tipa zasto igra ovaj a ne onaj, pa onda sutradan zasto igra onaj a ne ovaj, nisu kritike vec baljezganje.

Link to comment
Just now, MiddleClass said:

 

 

Ne svidja mi se njevova izjava odmah posle meca. (Ono u vezi moguceg otkaza i poziva iz Grcke plus za pretjerane kritike zbog derbija) Ispada da ga je kao profesionalca iznenadio pritisak koji je sastavni dio njegove profesije i da se slabo nosi sa istim. Ili grijesim?

 

Ovo sto se desava u poslednje vreme nije nikakav "pritisak koji je sastavni deo profesije" vec bezobrazna i prljava organizovana kampanja u kojoj se timu Zvezde odrice pravo da odigra dobru utakmicu i pobedi. Sve sto smo pobedili je nezasluzeno ili namesteno, posle svake utakmice se od gresaka u nasu korist ispredaju bajke po medijima, namerno je stvoren utisak da ako pobedimo onda je u pitanju podvala a ako izgubimo onda je to zato sto nemamo pojma, sto samo dokazuje ono prvo. I to traje godinama a narocito je eskaliralo ove godine. Stoga je covek sasvim zasluzio, onim sto je sinoc pokazao na terenu, da se ispisha u usta ratnom zlocincu i njegovoj grupi degenerika koji su i od njega i od njegovih igraca po medijima napravili debile.

Link to comment

Fakat je da smo do isključenja igrali uobičajeni kurac® od fudbala s jedinom razlikom što smo nakon primljenog gola malo krenuli napred, ali i to bez ikakve smislene ideje i sistema. Stihijski i neorganizovani napadi. Šutnuli smo čak i par puta na gol, juhu!

 

A onda je lik isključen na pravdi Boba, ovi se raspali i eto razloga za euforiju.

 

Tonem® će odraditi jedno brzinsko spuštanje na zemlju u vidu 3-4 komata u mreži, čisto da bude jasno kako stvari stoje i koliko vredi ova pobeda.

 

Takođe se pitam je li iko iz kluba gledao Tomanea i VLPa pre kupovine, ili su im podmetnuli neke druge kazete™..

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment

Prvo, Tomane je danas odigrao odlicno.

 

Drugo, nakon odgledanog snimka povlacim misljenje da smo odigrali odlicno drugo poluvreme. Odigrali smo fenomenalno drugo poluvreme, onakvo kakvo nasi timovi protiv protivnika ovakve snage nisu odigrali otkako nam se drzava raspala, a i fudbal s njom. Imao je Partizan svojevremeno jedno ovakvo poluvreme protiv Fenerbahcea ali mislim da je ovo bilo bolje od toga. Bukvalno smo oduvali Olimpijakos s terena. Svako prenemaganje da smo ovako odigrali zato sto je Grcima iskljucen igrac ili su se raspali moze samo da posluzi kao uverenje sa pecatom da onaj ko je to napisao nema jebene veze s fudbalom i da mu je pametnije da predje na gledanje i komentarisanje toga kako se menjaju zeleno i crveno svetlo na semaforu. Nadjacali smo, nadtrcali i nadigrali vrlo ozbiljnu ekipu koja je do ove utakmice imala skoro perfektan skor u evropskim utakmicama, odvalila od zivota Krasnodar u obe utakmice i sabila Totenhem u misju rupu u Atini.

Link to comment

Po prvi put u dugo godina imam priliku da gledam utakmicu na Tv u normalnom terminu, i ja zaspem kako sam ušao kući posle posla - jebeni jetlag.

 

Nisam gledao, možda je i bolje, ali do preokreta je došlo sasvim sigurno nakon epske motivacije u svlačionici na poluvremenu i sa pravovernim izmenama. Nadam se da će ih ovo trgnuti i izvuci iz kanala kao tim.

 

a za spurse, mmw ovde, dobijamo u Londonu!

Link to comment
1 minute ago, dragance said:

Po prvi put u dugo godina imam priliku da gledam utakmicu na Tv u normalnom terminu, i ja zaspem kako sam ušao kući posle posla - jebeni jetlag.

 

Nisam gledao, možda je i bolje, ali do preokreta je došlo sasvim sigurno nakon epske motivacije u svlačionici na poluvremenu i sa pravovernim izmenama. Nadam se da će ih ovo trgnuti i izvuci iz kanala kao tim.

 

a za spurse, mmw ovde, dobijamo u Londonu!

 

Obavezno odgledaj drugo poluvreme na snimku. Blueprint kako Zvezda treba da igra s ovim timom, siroko u postavljanju napada s brzim izmenama lopte i pozicija, direktno u prostor ispred odbrane i sa mnogo kretanja u poslednjoj trecini terena. Tomane i Garsija su dupe odrali bez lopte veceras, razvukli su zadnju liniju Olimpijakosa kao pitu, prava je steta sto nemamo dva beka s boljim zavrsnim pasom da iskoriste ogroman prostor koji su im pravili. Nece ovako moci da se igra protiv jaceg presinga ali je dobro da igraci sticu naviku da ne nabijaju loptu vec da pametno resavaju taj presing pravovremenim kretnjama u prostor i tacnim pasovima.

Link to comment

nije slucajno sto je boaci igrao najbolje kad je imao pesica uz sebe na terenu. on je neiskoristen igrac kad je usamljeni spic. on i tomane moraju uvek da igraju zajedno. valjda je to sad i milojevicu jasno

Link to comment

Tomane se inace vraca po loptu i prosledjuje napred, nesto kao Ben, samo sto ke fizicki jaci i vise napadac nego "pomocni" napadac/ofanzivni vezni.

A opet, sa dva spica da se krene, ne ide, jer nema onda preokreta sa klupe, Pavkov i Vukanovic to svakako nisu. Bio bi Joveljic, al jbg prodade ga govedo...

Sve ovo nece biti "bitno" ako u Krusevcu ne odigramo kao u drugom poluvremenu. Ako je igracima "samo" LS motiv da igraju fudbal, onda je Milojevic u velikom problemu.

Sto se LS tice, vec smo dosta odradili, jedna pobeda ili 2 neresena do kraja, bi trebalo da garantuju prolaz u LE na prolece.
A to ne deluje toliko nerealno, ako pristup bude kao u drugom poluvremenu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...