Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

42 minutes ago, levi said:

 

 

:isuse:

 

Partizan i Dinamo zajedno imaju dve pobede u Ligi šampiona, u istoriji

 

To je to, samo da smo bolji od GROBARA I HRVATA :frust:

 

Sa praktične strane: grobari nas guze godinama u derbiji i praktično respekta nimalo nemaju. Da smo ih dobili sada, malo bi ih spustili na zemlju jer su u naletu što igrački što po igri, što rezultatski. Da ne pričam o gluposti o 7 bodova prednosti da smo dobili što je kod nas praktično dobijeno prvenstvo. Super, pobeda u LŠ, nemam ništa protiv, ali biram ovo prvo anytime jer svakako nećemo proći grupu, tj 99%. 

 

Harperu, ja sam samo realan, činjenica je da nismo igrali kurca do crvenog, nema to blage veze sa "ničim nisu zadovoljni", jbt prošle godine si kukao 10 puta više a bolje smo igrali nego sada 10 puta, i sad ti meni pričaj o "navijači koji nisu nikad zadovoljni". Da ne pričam o čuvenom proročanstvu pred Liverpool kad si se sladio naduvanjem nas, kada si pričao kako ćeš da sediš kući i smeškaš se dok nas trpaju "jer mafijaši, jer Miloje jer Simić jer...", pa smo ih očetkali kao majmune. Tako da, ne preteruj, ako ovo što sam rekao u prvoj rečenici opovrgneš, jednsotavno nisi gledao utakmicu. Igramo celo poluvreme sa igračem više, damo dva gola iz prekida i ti pričaš o najboljem poluvremenu u poslednjih ne znam koliko, pa jebote...

Daleko da sam nezadovoljan, naravno da mi je drago, ali je ovo posledica direktna njihovog crvenog kartona, a ne jer smo mi kao naučili da igramo fudbal u poluvremenu. Pri tom svi znamo da praktično godinama ne igramo ništa. Iskoristili smo momenat i priliku i to je sve, svaka čast. Da li je to neko rešenje ili svetlo na kraju tunela na našu užasnu igru u poslednje vreme, nisam baš siguran.
 

Link to comment
6 minutes ago, Mil@n said:

 

To je to, samo da smo bolji od GROBARA I HRVATA :frust:
 

 

zajedno :sleep:

 

samo da se ova utakmica stavi u perspektivu istorije lige šampiona

 

Edited by levi
Link to comment
10 minutes ago, Mil@n said:

 

To je to, samo da smo bolji od GROBARA I HRVATA :frust:

 

Sa praktične strane: grobari nas guze godinama u derbiji i praktično respekta nimalo nemaju. Da smo ih dobili sada, malo bi ih spustili na zemlju jer su u naletu što igrački što po igri, što rezultatski. Da ne pričam o gluposti o 7 bodova prednosti da smo dobili što je kod nas praktično dobijeno prvenstvo. Super, pobeda u LŠ, nemam ništa protiv, ali biram ovo prvo anytime jer svakako nećemo proći grupu, tj 99%. 

 

Harperu, ja sam samo realan, činjenica je da nismo igrali kurca do crvenog, nema to blage veze sa "ničim nisu zadovoljni", jbt prošle godine si kukao 10 puta više a bolje smo igrali nego sada 10 puta, i sad ti meni pričaj o "navijači koji nisu nikad zadovoljni". Da ne pričam o čuvenom proročanstvu pred Liverpool kad si se sladio naduvanjem nas, kada si pričao kako ćeš da sediš kući i smeškaš se dok nas trpaju "jer mafijaši, jer Miloje jer Simić jer...", pa smo ih očetkali kao majmune. Tako da, ne preteruj, ako ovo što sam rekao u prvoj rečenici opovrgneš, jednsotavno nisi gledao utakmicu. Igramo celo poluvreme sa igračem više, damo dva gola iz prekida i ti pričaš o najboljem poluvremenu u poslednjih ne znam koliko, pa jebote...

Daleko da sam nezadovoljan, naravno da mi je drago, ali je ovo posledica direktna njihovog crvenog kartona, a ne jer smo mi kao naučili da igramo fudbal u poluvremenu. Pri tom svi znamo da praktično godinama ne igramo ništa. Iskoristili smo momenat i priliku i to je sve, svaka čast. Da li je to neko rešenje ili svetlo na kraju tunela na našu užasnu igru u poslednje vreme, nisam baš siguran.
 

 

Nisi realan, lupetas. Isto si uradio i u ovom postu. Cujes, dali smo golove iz prekida i to dokazuje da smo igrali lose, kao da prekidi nisu sastavni deo fudbala. Crveni si apsolvirao, kako to da ti nije palo na pamet da primetis i da smo od dve izmene dobili dva gola pa da su mozda te izmene uticale na to da se promeni stanje na terenu. Evo, ja cu da ti kazem zasto nisi primetio. Da si to primetio morao bi da pohvalis trenera, a to nije popularno ovih dana. Svez centralni napadac umesto krila, ofanzivniji vezni umesto Jovancica (sta god da je to sto on igra), dva igraca koji su okrenuli utakmicu. Sa klupe. Da je neki drugi trener to uradio ovde bi se epovi ispevavali na njegov racun.

 

A to za znacaj derbija u odnosu na utakmice LS ne zelim ni da komentarisem. Odavno vecu glupost nisam procitao.

Edited by harper
Link to comment

Kamara je vrhunski igrač, ne znam koliko ima godina i odakle su ga doveli ali on je top. Kad bi takvog veznog doveli mogli bi da razmišljamo o izlasku iz grupe. 

Inače, zvezda poslednje tri godine igra Evropu, i to prilično uspešno. Naša liga je tu bitna jedino kao lakši način da dođemo do grupne faze, tzv derbi ni toliko. 

Link to comment


 

7 minutes ago, harper said:
 
Nisi realan, lupetas. Isto si uradio i u ovom postu. Cujes, dali smo golove iz prekida i to dokazuje da smo igrali lose, kao da prekidi nisu sastavni deo fudbala. Crveni si apsolvirao, kako to da ti nije palo na pamet da primetis i da smo od dve izmene dobili dva gola pa da su mozda te izmene uticale na to da se promeni staje na terenu. Evo, ja cu da ti kazem zasto nisi primetio. Da si to primetio morao bi da pohvalis trenera, a to nije popularno ovih dana. Svez centralni napadac umesto krila, ofanzivniji vezni umesto Jovancica (sta god da je to sto on igra), dva igraca koji su okrenuli utakmicu. Sa klupe. Da je neki drugi trener to uradio ovde bi se epovi ispevavali na njegov racun.
 
A to za znacaj derbija u odnosu na utakmice LS ne zelim ni da komentarisem. Odavno vecu glupost nisam procitao.

 


Ne, ti lupetaš.

I još mi stavljač reči usta da bi dao sebi na validnosti argumenata koji ne postoje. Uopšte nisam rekao da smo igrali loše, igrali smo odlično drugo poluvreme, samo sam rekao da za to dobre zasluge ima igrač više na terenu što je, jel, jasno svakome osim tebi, iz nekog razloga.

Takođe učitavaš da imam nešto protiv Miloja pa bih sad po svaku cenu da pljujem, što je obično proseravanje, napravio je odlične izmene, odmah ušao sa drugom napadačem, sve super. Što izmišljaš? Nema potrebe.

Sve što sam rekao je da je u dobroj, ogromnoj meri na našu dobru igru uticao igrač manje na terenu. Kontam da si kapacitet da skapiraš toliko. Nisam rekao ni u jednom momentu da smo igrali loše (prvo poluvreme naravno jesmo, nismo igrali ništa).

Nego nisam razumeo ovoliki hype dok punimo nekog sa igračem manje. Dakle IGEAČ MANJE NA TERENU.

Čuj najbolja igra u poslednjih ko zna godina, jebote, ko dve utakmice u životu da si gledao. Još sa igračem više, komedija šta pričaš.

 

Edit: što se pobede nad grobljem tiče, objasnio sam kontekst toga, nije stvar u tome kao da nadrkamo Partizan već u ostalim stvarima koje sam naveo. Ova pobeda je super za prestiž, a od 2.7 miliona neko će lepo da skloni barem pola umesto da dovedu zamene za ovih par Invalida na terenu koji nisu ni za treću ligu sever, tako da ne vidim razloga primati se na takve stvari, grupu svakako nećemo proći. A ako prođemo, rado ću se ovde ispolivati tonom govana, nema frke.


Sent from my EVR-L29 using Tapatalk
 

 

Edited by Mil@n
Link to comment
7 minutes ago, harper said:

 

Da si to primetio morao bi da pohvalis trenera, a to nije popularno ovih dana. Svez centralni napadac umesto krila, ofanzivniji vezni umesto Jovancica (sta god da je to sto on igra), dva igraca koji su okrenuli utakmicu. Sa klupe. Da je neki drugi trener to uradio ovde bi se epovi ispevavali na njegov racun.

 

Nije mi intencija da branim Milana, samo da konstatujem da bih voleo da je Miloje odmah krenuo Vulićem i Boaćijem.  Prvi je već pokazao da je toliko bolji od Jovančića jer bar pokušava da povuče napred, a drugi je naš daleko najbolji napadač... 

Link to comment
Just now, levi said:

Ali igrač manje,  kao da je vaterpolo. Jugoslavija sa igračem,manje okrenula 0:3 protiv Slovenije

 

Jeste, i zato dok se to nije desilo mi nismo igrali praktično ništa, a posle toga smo igrali kao besni.

 

Nebitno skroz, jel... 

 

Sedi jedan. 

Link to comment
3 minutes ago, levi said:

Ali igrač manje,  kao da je vaterpolo. Jugoslavija sa igračem manje okrenula 0:3 protiv Slovenije :dry:

 

 

... i Zvezda pobedila Kolo-Kolo u Tokiju.

Link to comment
3 minutes ago, Mil@n said:


 

 


Ne, ti lupetaš.

I još mi stavljač reči usta da bi dao sebi na validnosti argumenata koji ne postoje. Uopšte nisam rekao da smo igrali loše, igrali smo odlično drugo poluvreme, samo sam rekao da za to dobre zasluge ima igrač više na terenu što je, jel, jasno svakome osim tebi, iz nekog razloga.

Takođe učitavaš da imam nešto protiv Miloja pa bih sad po svaku cenu da pljujem, što je obično proseravanje, napravio je odlične izmene, odmah ušao sa drugom napadačem, sve super. Što izmišljaš? Nema potrebe.

Sve što sam rekao je da je u dobroj, ogromnoj meri na našu dobru igru uticao igrač manje na terenu. Kontam da si kapacitet da skapiraš toliko. Nisam rekao ni u jednom momentu da smo igrali loše (prvo poluvreme naravno jesmo, nismo igrali ništa).

Nego nisam razumeo ovoliki hype dok punimo nekog sa igračem manje. Dakle IGEAČ MANJE NA TERENU.

Čuj najbolja igra u poslednjih ko zna godina, jebote, ko dve utakmice u životu da si gledao. Još sa igračem više, komedija šta pričaš.


Sent from my EVR-L29 using Tapatalk
 

 

 

OK, na kojoj utakmici u poslednje vreme smo bili bolji u odnosu na ovo drugo poluvreme? Odgovoris na to i skratis pricu. Dali smo tri gola, imali jos tri-cetiri dobre prilike (VLP sa sedam metara u tribine, Marin umesto suta komplikuje pa ipak centrira Rodicu za odlican sut, izblokiran sut Garsije), imali smo i par finih suteva sa distance ali da njih ne racunam u sanse, za sve to vreme Olimpijakos je imao jednu dobru sansu nakon kiksa nase odbrane, prakticno jedinu na utakmici ako ne racunas onaj user gol. Jedino gde smo nesto blizu ovoga odigrali je utakmica protiv nezainteresovanog Arsenala u Londonu. No, sanse i nisu neki preveliki pokazatelj protiv ekipe koja igra iza lopte sve vreme, pristup igri, formacija i kontrola presinga nakon izgubljene lopte su bile na nivou koji od Zvezde nisam video odavno. Nije bilo onih legendarnih ispucavanja, lopta je isla po zemlji i logicno, igraci su mahom na vreme izlazili na povoljne pozicije, vrlo lako smo stvarali visak koji najcesce nismo uspeli da iskoristimo jer nam par igraca kaska u tehnici. I najbolje od svega, ulaskom Vulica Marin je oteran od pipkanja svake lopte i odmah je i on proigrao. Gomilu dobrih stvari smo videli veceras a ti se uhvatio za taj crveni karton i ne pustas.

 

Crveni karton je deo utakmice, kao sto je bio Milunovicev u Kopenhagenu ili Rodicev, od ovog istog sudije, protiv Arsenala. Lik je inace dobio upozorenje pre starta zbog kojeg je iskljucen da vec ima zuti i da pripazi na startove, istu vakelu od sudije je dobio i Rodic. Sa tim upozorenjem je startovao s ledja na Kanjasa, mozda nije faul za zuti, pogotovo ne za drugi zuti, ali nije nezasluzeno. Uostalom, ovaj sudija je ocigledno lak na kartonima, Degenek je za start na loptu dobio zuti, nije cak ni faul bio. Za Boacija nisam siguran da li je dobio zbog protesta, ako nije onda takodje zuti za start koji nije bio ni faul.

Link to comment
12 minutes ago, assignment said:

 

Nije mi intencija da branim Milana, samo da konstatujem da bih voleo da je Miloje odmah krenuo Vulićem i Boaćijem.  Prvi je već pokazao da je toliko bolji od Jovančića jer bar pokušava da povuče napred, a drugi je naš daleko najbolji napadač... 

 

I ja bih ali ocigledno kod njega se ne ulazi i ne ispada iz tima prelako. Nemojte da se svi setimo ovih postova kad u Londonu igraci Totenhema budu prolazili Vulica kao da ga nema. NIje isto kad pocnes utakmicu i koljes se sat vremena protiv kompletne ekipe i kad udjes poslednjih pola sata da odigras protiv ekipe koja ima igraca manje i nuzno mora da smanji pritisak na sredini u korist pojacane odbrane. Bojim se da i Vulic ako veze par utakmica gde ce se videti da nema dovoljan kvalitet za ovaj nivo fudbala, kao sto ga vecina igraca Zvezde i nema, ne bude cascavan ovde kao sto se sad cascava Jovancic. Ne mogu se igraci gurati u tim i izbacivati iz njega na osnovu utiska iz jedne ili par utakmica, to je u poslednje vreme uzasna navika koju je vecina navijaca stekla. Da se ja pitam Jovancic bi odavno izgubio mesto u timu, pisao sam mnogo o tome, ali razumem zasto Milojevic ne zeli dublje da ga ubacuje u kanal u kojem je vec duze vreme.

 

Boaci je bez dileme najbolji Zvezdin napadac, to je odavno jasno. Ali i taj Boaci je mazan govnima ovde a prizivao se onaj podgojeni dunster kojeg je usralo protiv Liverpula, pa je mislio da zbog ta dva gola treba da ima garantovano mesto u timu. To je sve ta ista politika koja ne dopusta da igrac ispadne iz forme, da veze par losih utakmica, nego se odmah trazi zamena i masta za nekim drugim igracima na njegovom mestu. Ocekujem vec koliko danas epove o tome kako smo bacili pare na Radziva koji je danas bio najslabiji igrac na terenu. A covek nema vise od par utakmica sa timom.

Link to comment

I jos jedan podatak, kad smo vec kod tog crvenog. Zvezda je imala za nju neverovatnih 20 suteva na gol, od toga cetiri u periodu od pocetka drugog poluvremena do iskljucenja igraca Olimpijakosa. Dakle, za 14 minuta. To govori da su stvari pocele da se preokrecu i u 11 na 11 situaciji i da je to iskljucenje samo leglo kao neocekivani dobitak na vec odredjenu resenost tima i promenu plana igre.

Link to comment

Ma naravno, vidjelo se odmah da smo usli nalozeni u drugo. U nekih 4-5 minuta smo imali 3 fine sanse / polusanse / suta iz daljine.

 

P.S.

 

PEDRO MARTINS: Okrećemo se obavezama u prvenstvu :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...