Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Ono je da sednes i da [emoji24][emoji24]
Kakav je ono fudbal, ko su oni likovi..uff Miloje, Miloje!
Sreca njihova pa umuvase nekako pobedu sa igracem vise [emoji19]
Jos ova storija sa Olimpijakosom, posebno mi ide na zivce...

Bajern unistio Totem, sledeca je gostovanje na novom Vajt Hart Lejnu -.-

Link to comment
8 minutes ago, Mil@n said:

 

 

Upravo to, jebo jednu pobedu, makar i u LŠ, ako ne igramo ništa, a mi igramo bukvalno ništa. 

p.s. pre bih pobedu u Derbiju nego ovo včrs

sad vidim ovo za derbi

ne kapiram taj nacin razmisljanja nikako

sve i da nam domaca liga nije sprdacina kao sto jeste, ls je ls

Link to comment
Koje su sanse za X u gostima u Londonu? 
Zavisi sa kim igraju pre i posle nas :D

Salu na stranu, bice veoma tesko u 2 utakmice uzeti bod ili 3, obe pobede bi bila vrhunska senzacija

Sledece dve su sa Totenhemom, pa Bajern kod kuce i Oli u Atini u decembru
Link to comment
10 minutes ago, renne said:

 
Upravo to, jebo jednu pobedu, makar i u LŠ, ako ne igramo ništa, a mi igramo bukvalno ništa. 

p.s. pre bih pobedu u Derbiju nego ovo včrs
Nikad
Jebo derbi

ovo veceras donosi 2,7m eura.. u ping pongu i onako imamo sve zatvoreno™.. :fantom:

 

1 minute ago, Miljenko said:

Dinamo ima pobede protiv Arsenala i Atalante.

naci pobedjuju samo ove sa a..:fantom:

Link to comment

Miloje skroz realan, potencira njihov crveni i promašenu šansu na 1:1. Stegnuto ali smo dobili, boaci mora da igra, treba nam špic koji može da izađe ispred stopera i primi loptu, ili odigra na stranu (povratnu) na prvu. Ubismo ih iz kornera, da je bio pavkov dali bi 5 komada :tongue:

Link to comment

Je li ziv dig chohano? Nadam se da mu je jos lepo ali sva je prilika da ce sutra malo smesno da hoda od silne lepote.

 

Trebalo nam je ovakvo drugo poluvreme jer ova ekipa moze mnogo bolje da igra od ovog sto igra mesecima. Koalicija Vucelinih medija i ovakvih "navijaca" kao sto je Mil@n koji nikada nicim nisu zadovoljni je psihicki ubila ekipu, trebala nam je ova igra iz drugog poluvremena da se igraci malo presaberu u glavi. Istina, imali smo igraca vise dosta dugo, vise od pola sata, ali da smo nastavili da igramo kao picke na nulu nista nam to ne bi pomoglo. Prvo poluvreme je bila vintage Milojeviceva Zvezda iz LS, na nulu a napred ako nas nesto usere, drugo poluvreme smo poceli da busimo kroz sredinu i stvarali visak, pre svega preko Boacija koji je pohapsio sve dubinske lopte. Na kraju smo za pritisak nagradjeni sa dva gola iz prekida.

 

Milunovic je odigrao doktorsku utakmicu, uz poslovican jedan kiks po utakmici kad je lose glavom ispucao loptu, ali utakmicu smo dobili ulaskom Boacija koji je razvalio stopere Olimpijakosa i Vulica koji se nije libio da "gurne lopticu u sumicu" trazeci upravo Boacija i njegove izlaske ispred poslednje linije odbrane da preuzme zadnji pas. Zasto je trener Olimpijakosa prvo izasao bez tri bitna igraca a zatim propustio da zatvori rupu koja je nastala iskljucenjem onog lika je nesto o cemu ce on morati da razmislja do sledece utakmice, za potcenjivanje ovog Zvezdinog tima adekvatno je kaznjen.

 

Milojevic je takodje zasluzan za ovaj preokret, time sto je skupio dve zadnje linije blize sredini terena i izbacio Milunovica napred na skok, gde je ovaj pokupio sve zive lopte. Eto mu informacija da ne mora da drzi Jovancica u timu zbog tog skoka vec moze komotno i taktickim postavljenjem da spreci ta ispucavanja. Nama ionako fali malo presinga i kontakt igre, ove njegove zone gde niti ikog ima na skoku, niti neko lovi izbacene lopte posle skoka napravile su nam sasvim dovoljno problema u igri do sada.

 

Drago mi je sto prva Borjanova greska u LS nije odlucila utakmicu jer, poznajuci nase navijace, ne bi mu se skinuli sa grbace nikad zbog toga. Vreme je bilo da odigramo jednu utakmicu gde on ne samo nece biti najbolji igrac vec nas i nece pogurati kad nam najvise treba.

Link to comment
26 minutes ago, renne said:

 
Upravo to, jebo jednu pobedu, makar i u LŠ, ako ne igramo ništa, a mi igramo bukvalno ništa. 
 

 

Ovo sto smo mi igrali u drugom poluvremenu je jedno od najboljih izdanja Zvezde u ko zna koliko godina unazad. Ako vam to nije bilo dobro onda ja stvarno ne znam sta kojeg djavola ocekujete od ovih igraca.

Link to comment

da budemo do kraja precizni, Miloe sam ima dve pobede u ligi šampiona, isto kao Dinamo i Partizan zajedno

 

čisto da se stvari stave u kontekst, prethodnih 27 god

 

 

 

Edited by levi
Link to comment

Harpere, drugovi vise vole da kritikuju nego da priznaju da je Zvezda odigrala odlicno drugo poluvreme.  Ko to ne vidi, to je zbog toga sto ne zeli da vidi.  Zato su i na forumu, jer je na forumu koncentracija slepaca kod ociju i nipodastavaca onog sto je ocigledno daleko veca nego u realnom zivotu. 

Link to comment
14 minutes ago, levi said:

nisu dobri kvotovi, nije to reneov post

 

U tom slucaju se izvinjavam Reneu ali nisam ni mislio na njega koliko sam mislio na generalni stav da smo odigrali kurcinu od utakmice i pobedili zbog iskljucenja igraca Olimpijakosa. To prosto nije tacno, niti smo bili toliko inferiorni u prvom poluvremenu, niti je ovo izdanje iz drugog poluvremena posledica iskljucivo iskljucenja igraca Olimpijakosa. Ja nisam skrt na kritikama kad se kritike zasluze ali smatram da ne treba biti skrt ni na pohvalama kad se one zasluze. Odigrali smo odlicno drugo poluvreme, osim onog jednog kiksa pri izbacivanju lopte iz sesnaesterca Olimpijakos je bio na izvol'te celo drugo poluvreme. Nisu ni u prvom Bog zna sta uradili ali smo mi igrali ono sto stalno igramo, pojacana odbrana, krila preterano pozadi, zona umesto presinga, pa su zbog toga delovali superiorno u polju. Cim nas je rezultat poterao da malo izbacimo uzu odbranu iz Borjanovog krila odmah je sve to mnogo bolje izgledalo. Danasnji fudbal se igra sa dosta rizika i mahom na gol vise, oni igraci koji to ne mogu da shvate vec igraju alibi fudbal ne zasluzuju da se nadju na terenu.

 

Nista ovo previse ne menja, mi smo i dalje po kvalitetu ubedljivo najgore ekipa u ovoj grupi, ali danas smo bar pokazali da mozemo da igramo neki fudbal pa na sta izadje. Popio je Totenhem sedam komada kuci od Bajerna pa nikom nista, za toliko su Bavarci bili bolji. Mi smo sahranili pola tima i trenera ne zato sto smo primili tri komada u Minhenu vec zato sto smo igrali kukavicki i na sto je moguce manji poraz. Igraci moraju da shvate da tako ne moze i ne treba da se igraju ove utakmice, ko zna kada ce neko od njih ponovo imati priliku da igraju LS. Igraj, jebi ga, pa za koliko si dobar toliko ces i da dobijes. Zato je Vulic toliko promenio nasu igru danas, ne zato sto je bolji igrac od Jovancica vec zato sto pokusava da igra fudbal.

Edited by harper
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...