Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

ne znam šta je bilo u prvom poluvremenu, gledao sam basket, ali u drugom ste ih pregazili. odbrana Grka smehotres, nešto poput one Malatije što je nama gostovala. ako je ovo najbolje od Olimpijakosa, možete da jurite bodove i u gostima.
Igrali smo 10ak minuta solidno, pa su oni pritisli i dali gol posle greske Borjana.

U drugom slicno, posle drugog zutog Zvezda je igrala ono sto je mogla i od prvog minuta, napadi u talasima i golovi.

E sad zasto tako ne igramo uvek, mora Milojevic da nadje resenje
Link to comment
Ljudi, razumem loženje, ali jel vi kontate da smo mi proigrali posle crvenog? Da smo igrali sa IGRAČEM VIŠE? Svakako lepo što smo ih naduvali, ali budite malo  realni jebote, nemamo jedan razlog da se nadamo da bi ovako bilo da je ostao isti raspored snaga na terenu. Mi smo se digli, oni se povukli, ostavili nam prostora, i to je to, ne da smo mi naprasno kao počeli da igramo.

Malo mi je i žao što smo ih ovako usrali jer će to skrenuti pažnju sa očajnog prvog poluvremena.
Pa šta
Što K'hagen nije to iskoristio protiv nas?
Link to comment
Just now, renne said:

Pa šta
Što K'hagen nije to iskoristio protiv nas?

 

Pa ništa, osim što dok nisu dobili crveni nismo šutnuli na go. Sve ostalo ok.

Link to comment
2 minutes ago, Mil@n said:

Ljudi, razumem loženje, ali jel vi kontate da smo mi proigrali posle crvenog? Da smo igrali sa IGRAČEM VIŠE? Svakako lepo što smo ih naduvali, ali budite malo  realni jebote, nemamo jedan razlog da se nadamo da bi ovako bilo da je ostao isti raspored snaga na terenu. Mi smo se digli, oni se povukli, ostavili nam prostora, i to je to, ne da smo mi naprasno kao počeli da igramo.

Malo mi je i žao što smo ih ovako usrali jer će to skrenuti pažnju sa očajnog prvog poluvremena.

ma naravno

ali i pre crvenog se videlo da su usli u drugo poluvreme sa idejom da igraju fudbal

crveni je tu bio od ogromne pomoci

 

rezultat prija, ali maka meni je osnovna zelja da igraju gledljiv fudbal

ono sto smo igrali u prvom poluvremenu i sto igramo jaaaako dugo, to nije

 

Link to comment
5 minutes ago, Mil@n said:

Ljudi, razumem loženje, ali jel vi kontate da smo mi proigrali posle crvenog? Da smo igrali sa IGRAČEM VIŠE? Svakako lepo što smo ih naduvali, ali budite malo  realni jebote, nemamo jedan razlog da se nadamo da bi ovako bilo da je ostao isti raspored snaga na terenu. Mi smo se digli, oni se povukli, ostavili nam prostora, i to je to, ne da smo mi naprasno kao počeli da igramo.

Malo mi je i žao što smo ih ovako usrali jer će to skrenuti pažnju sa očajnog prvog poluvremena.

 

Prvo je bilo uzas, ali smo od pocetka drugog igrali konkretnije i stvarali sanse i pre crvenog. Ima novih igraca, tumba se tim, Miloje je upao u letargiju, ali onda upravo zbog svega toga ovakve pobede mogu da preokrenu stvari iz korena.

Link to comment

 

Just now, pbg12345 said:

rezultat prija, ali maka meni je osnovna zelja da igraju gledljiv fudbal

ono sto smo igrali u prvom poluvremenu i sto igramo jaaaako dugo, to nije

 

 

Upravo to, jebo jednu pobedu, makar i u LŠ, ako ne igramo ništa, a mi igramo bukvalno ništa. 

p.s. pre bih pobedu u Derbiju nego ovo včrs

Link to comment

Opet prvo poluvreme!?  Drugo poluvreme je bilo bolje; Zvezda davala golove; uspela da lose izdanje iz prvog preokrene u trijumf u drugom.  To treba da se pohvali pre svega.  Medjutim, svima kojima je prvo poluvreme bilo paradigmaticno i najupecatljivije, izvolte gledajte ponovljene snimke prvog do u beskraj.

Link to comment
 
rezultat prija, ali maka meni je osnovna zelja da igraju gledljiv fudbal
ono sto smo igrali u prvom poluvremenu i sto igramo jaaaako dugo, to nije
 
 
Upravo to, jebo jednu pobedu, makar i u LŠ, ako ne igramo ništa, a mi igramo bukvalno ništa. 

p.s. pre bih pobedu u Derbiju nego ovo včrs
Nikad
Jebo derbi
Link to comment
3 minutes ago, Mil@n said:

 

 

Upravo to, jebo jednu pobedu, makar i u LŠ, ako ne igramo ništa, a mi igramo bukvalno ništa. 

p.s. pre bih pobedu u Derbiju nego ovo včrs

 

 

:isuse:

 

Partizan i Dinamo zajedno imaju dve pobede u Ligi šampiona, u istoriji

Link to comment
Just now, Milosh76 said:

Koga je Dinamo pobedio 2 puta? Prilicno sam siguran da Partizan nema pobedu u LS, oll gresim?

 

čini mi se da je Dinamo pre ove sezone imao 1 pobedu. sad više nisam siguran

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...