Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

ne znam šta je bilo u prvom poluvremenu, gledao sam basket, ali u drugom ste ih pregazili. odbrana Grka smehotres, nešto poput one Malatije što je nama gostovala. ako je ovo najbolje od Olimpijakosa, možete da jurite bodove i u gostima.

Link to comment

Kanjas i Vulic treba da budu startni zadnji vezni.  Da smo tako poceli, igra u prvom poluvremenu bibila bolja.  Sa Jovancicem nema igre dogod je u ovakvoj formi.  Drugo, Boaci je igracina i po meni najbolji napadac u Zvezdi.  Tomane je dobar i zajedno sa Boacijem mogu da igraju u napadu.  Van Lapara jos uvek nije dobar da bude starter u timu.

Link to comment

Ljudi, razumem loženje, ali jel vi kontate da smo mi proigrali posle crvenog? Da smo igrali sa IGRAČEM VIŠE? Svakako lepo što smo ih naduvali, ali budite malo  realni jebote, nemamo jedan razlog da se nadamo da bi ovako bilo da je ostao isti raspored snaga na terenu. Mi smo se digli, oni se povukli, ostavili nam prostora, i to je to, ne da smo mi naprasno kao počeli da igramo.

Malo mi je i žao što smo ih ovako usrali jer će to skrenuti pažnju sa očajnog prvog poluvremena.

Link to comment

lagano :fantom:

 

nego, ostaje prilicno nejasno sto su oni odigrali bez najboljih igraca

nije da su ostavili utisak da i bez njih imaju kvalitet

i od ocaja do sjaja

i na stranu crveni zvezda bi morala cesce pokusavati da igra ovu igru iz drugog poluvremena

to je fudbal

 

boaci doktor,a i jako je dobro delovao zajedno sa tomaneom

milunovic potvrdjuje visoku formu igrac utakmice

marin klasa, ona nam je ne pola, nego 80% napada

sve se bolje slaze sa garsijom, to hrabri, znaci mnogo marinu da ima jos jednog pored sebe koji ume sa loptom

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...