Jump to content

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

1 hour ago, Nikodije said:

Sa vedrije strane, karte za sutra se dele i uz smrznuti pasulj.

Oni koji su regularno kupili karte treba da tuže klub.

 

Smrznut suljpa kurca ne vredi.

Link to comment
3 hours ago, Milosh76 said:

Ako to usvoje za ovu sezonu, to ce biti ozbiljno krsenje pravila.

Treba da Boaciju srede pasos i to je vec nesto

ako usvoje takvu odluku prvenstvo je fakticki gotovo, posto je neregularno bez obzira na ishod.

od naredne sezone moze, naravno bez ovih gluposti sa placanjem preko cetiri stranca.

Link to comment
54 minutes ago, Milosh76 said:
1 hour ago, Nikodije said:
Sa vedrije strane, karte za sutra se dele i uz smrznuti pasulj.
Oni koji su regularno kupili karte treba da tuže klub.

Ides ili samo reklamiras?

 

nijedno. samo podvlacim koliko je idiotski nabiti nemacke cene u zemlji koja ima africki standard. i onda moras da se blamiras ne bi li napunio stadion, i pri tom se narugas svojim najvernijim navijacima koji su platili punu cenu na blagajni. stoga bi ostrica tvog gneva trebalo da bude uprena ka onima koji tako posluju, a ne ka meni koji to primetim.

Link to comment

Nije gotovo svakako, a menjanje pravila u toku sezone je nedopustivo i na granici neregularnosti prvenstva.

 

Da bi se odluka promenila trebalo bi da se svi sloze, pre svega Partizan i Zvezda, a primena od sledece sezone. Svako zaobilazenje pravila je nedopustivo

 

 

 

[mention=4413]Nikodije[/mention] samo sam te pitao, nisam te napadao. A cene jesu bezobrazno visoke, tesko da ce bilo ko razuman da ti kaze drugacije. A gnev cuvam za bitnije stvari od fudbala i Zvezde, sto i tebi zelim

 

 

Link to comment

Naprotiv, potpuno pogresno kapiras ono sto pisem i kad te citiram. Pitao sam te da li ides na utakmicu sutra ili reklamiras ljudima koji bi mozda otisli. A iz toga si zakljucio da sam gnevan na tebe... i jos da te stalkujem

Ne znam kako si dosao do tog zakljucka, a veruj mi da debelo gresis

Link to comment
12 minutes ago, Milosh76 said:

Nije gotovo svakako, a menjanje pravila u toku sezone je nedopustivo i na granici neregularnosti prvenstva.

 

Da bi se odluka promenila trebalo bi da se svi sloze, pre svega Partizan i Zvezda, a primena od sledece sezone. Svako zaobilazenje pravila je nedopustivo

NIje na granici nego je očigledno prelazi. Pitanje je samo dal bi to imao ko formalno i da konstatuje, što ne menja na suštini.

Ovde bi se pod opštu normu podvukao isključivi trenutni interes jednog kluba, jer ostali ne bi bili u prilici da se koriste pravom. Ko zna kako bi izgledale ekipe da je pravilo važilo od početka sezone. Ne kažem da bi Ikardi došao u TSC ili slično, ali svakako bi bilo drugačije. U slučaju Partizana sigurno, pošto se na neke igrače nije računalo upravo zbog državljanstva, neki transferi zbog toga nisu realizovani itd.

Link to comment
NIje na granici nego je očigledno prelazi. Pitanje je samo dal bi to imao ko formalno i da konstatuje, što ne menja na suštini.
Ovde bi se pod opštu normu podvukao isključivi trenutni interes jednog kluba, jer ostali ne bi bili u prilici da se koriste pravom. Ko zna kako bi izgledale ekipe da je pravilo važilo od početka sezone. Ne kažem da bi Ikardi došao u TSC ili slično, ali svakako bi bilo drugačije. U slučaju Partizana sigurno, pošto se na neke igrače nije računalo upravo zbog državljanstva, neki transferi zbog toga nisu realizovani itd.
Pa isto bi bilo kad bi podelili drzavljanstva trojici stranaca, a Ben i Boaci bi mogli da ga dobiju.

Nazalost nema ko da podvuce crtu, pohapsi bagru i da se normalno igra fudbal. A to jako dugo necemo videti kod nas
Link to comment

ja sam za povecanje broja stranaca sad i odma, partizani ce i onako i ovako da vicu da je neregularno™..

a kad budu pokusali da ospore ovu titulu tamo negde 2083-e, to me i onako nece  tangirati™ :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...