Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

13 minutes ago, Bright Billy said:

svi su u gasu, osim naravno ivanica. on nije ni provalio da je bila neka frka, kriza itd... 

 

Neverovatno. Bas sve vreme njega gledam i nadam se da ce da ga opusti ova lagana voznja a on je bukvalno svaku izglednu akciju za sebe upropastio losom odlukom. Siluje bezveze umesto da se samo opusti i isprati ovaj ritam. Van La Para je opasan zajebant, nadam se da ce da nastavi da se zabavlja ovako i bice lutka od pojacanja. Odavno startniji igrac nije igrao u Zvezdi, Radonjic je bio mnogo brzi ali Van la Para je eksplozivniji iz mirovanja. Klasicni holandski tamnoputi napadac kakve prave za izvoz, jak, brz, dovoljno tehnicki potkovan i kapira igru.

 

Ovo plakanje za Benom je nepotrebno, ovo sto on radi mogu da rade i Marin i Garsija, samo je do trenera da im uigra kretnje s ekipom. Zato je neregistrovanje Gajica ozbiljna greska, donosi more losih odluka ali je normalan bek koji zna da igra fudbal. Onu loptu s druge strane terena koju je stopovao nakon sto je letela 40 metara Gobeljic bi smirivao do kraja poluvremena i na kraju bi s njom izasao u aut.

 

Macva nije adekvatan protivnik za neko posebno zakljucivanje ali ovo poluvreme je pokazalo da smo predugo robovali nekim budalastinama o kojima pisemo maltene od sredine prethodne sezone. Ova 4-1-4-1 postava nije pretrpela nista opasnije od one 4-2-3-1 sa Jovancicem, lopta se lakse drzi i brze ide, ocigledno moze i presing da se resi kad trener malo podvikne. Neuigrani smo napred pa smo prodali dosta akcija losim zavrsnim resenjem a napravili smo ih sa sve Ivanicem iza spica koji jos uvek ne moze da se sastavi.

 

Drago mi je sto se Kanjas upisao.

Edited by harper
Link to comment
11 minutes ago, Milosh76 said:

Vulic nije problem, nego registrovanje Vladike umesto Gajica

 

Jos smo u grcu, ali se vracamo polako. Macva nije merilo, videcemo u utorak na sta ce ovo liciti.

 

Inace, ima dosta dece na istoku

ma ima bar 4 igraca mimo onih skolaraca™ koje uopste nece koristiti i opet ni umesto jednog od njih nije uvrstio jedinog desnog beka..

ozbiljno jedenje govana od strane miloea..

a stos tice ove tekme, macva je go qrtaz tako da ne treba puno hajpovati, i ova 3 gola su malo kakav su raspad:fantom:

 

Link to comment

problem u spisku za ls se krije u cinjenici da mi na tom istom spisku imamo samo dva igraca iz svoje omladinske skole. kao i sa brojem stranaca za linglong ligu, apsolutno nisu uzimali u obzir administrativna pravila takmicenja koja igramo kada su sklapali igracki kadar. za takvu glupost bi mrkela morao da popije otkaz posto je makar na papiru nekakav kurcev sportski direktor... 

Link to comment
16 minutes ago, Bright Billy said:

problem u spisku za ls se krije u cinjenici da mi na tom istom spisku imamo samo dva igraca iz svoje omladinske skole

 

Morate da imate minimum 4 iz omladinske skole (plus jos 4 koji su trenirani u ligi 3 godine u periodu od 15-21 godine zivota).

Link to comment

ne mora, samo ne moze umesto njih neko ko ne ispunjava te uslove. prijavili smo 23 igraca umesto 25, jer imamo samo simica i treceg golmana iz nase omladinske skole. zato sam i napisao onaj post iznad. da su nam npr umesto pavkova i babica treci spic i cetvrti stoper igraci iz nase omladinske skole otvorila bi se na spisku jos dva mesta, tacno onolko kolko je falilo za bena i gajica... 

Link to comment

Neverovatno da Zvezda na svom terenu primi gol od ovako slabog tima i da u drugom poluvremenu prepusti da protivnik napravi nekoliko sansi. Jeste da su protiv Zozdovca zaigrali bolje i da su danas prvo poluvreme bili superiorni, ali padovi u igri koje ima Zvezda su zjapeci.

Link to comment
1 minute ago, Zlurad said:

Da, tako je u redu. Ne znam sta bi se desilo vama i komsijama kad bi ukinuli pravilo stranaca u ligi. Bilo bi mnogo zajebanije, narocito za Evropu.

 

mi bi bili daleko uigraniji, to definitivno. pritom fss tim pravilom kolje samog sebe, pisto ni oni ne prate sta se desava. a desava se da nam je ovo poslednja sansa da popravimo rejting lige jer kad uefa uvede i ovo trece takmicenje sa trenutnim rejtingom ima da najebemo... 

Link to comment

Ma to je u redu, naravno da bi bili uigraniji i da su bodovi ovoj nasoj mucenoj ligi itekako potrebni. Vise sam mislio na situaciju koju si napisao, da klub (fss as well) slabo vodi racuna oko pravila. Zamisli koliko bi tumbanja i kombinacija bilo da imate 10 stranaca, a da vam fali domacih igraca jer ko sto si rekao "niko nije uzimao u obzir administrativna pravila.

Link to comment
52 minutes ago, Bright Billy said:

osnovna je razlika u pristupu utakmici. ocigledno su posle onog samara u derbiju konacno skapirali da prvenstvo nece samo od sebe da se osvoji... 

 

I ovo se tacno videlo bukvalno u dva poluvremena iste utakmice. Doduse, izmenama smo znacajno oslabili tim, tako da je i to imalo uticaja. da se Milojevic ovoliko drao pre godinu dana sad ne bi morao da uteruje fudbal u svoje igrace, sad je tu naviku da se otaljava tesko iskoreniti.

Link to comment
2 minutes ago, Zlurad said:

Ma to je u redu, naravno da bi bili uigraniji i da su bodovi ovoj nasoj mucenoj ligi itekako potrebni. Vise sam mislio na situaciju koju si napisao, da klub (fss as well) slabo vodi racuna oko pravila. Zamisli koliko bi tumbanja i kombinacija bilo da imate 10 stranaca, a da vam fali domacih igraca jer ko sto si rekao "niko nije uzimao u obzir administrativna pravila.

 

ma dobro, opste je poznato da po nasim fudbalskim institucijama ima vise amatera nego na porhabu... 

Link to comment

Ivanic se definitivno odjavio.  Vulic na momente solidno, a onda usledi greska u dodavanju tamo gde to ne sme da se desi.  Ja bih i dalje vise voleo Vulica u timu umesto Jovancica. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...