Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Hoce li neko konacno da utuce i ucutka ovu budaletinu od Vuletica, prvenstveno mislim na upravu FK Partizan? Hajde sto zagadjuje lokalno nego je jos poceo da nas opanjkava i druka u Partizanovim zvanicnim dopisima UEFA.

Link to comment
10 minutes ago, Ted said:

O čemu se tačno radi?

 

Poslao zalbu UEFA sa materijalom iz utakmice Zvezda - Keln i argumentovao nadugacko i nasiroko skadiranje navijaca Zvezde kako bi pokazao da je Partizan bezveze kaznjen a Zvezda nije za mnogo tezi prekrsaj. On zna vrlo dobro da Partizanu to nimalo nece pomoci, jer kad te neko kazni nikad ne pomaze da se vadis na to da je isto radio i neko drugi, samo je iskoristio ovu zalbu da nasteti Zvezdi. Ovo je, koliko ja znam, prvi put da je neko drukao onaj drugi klub ko UEFA. Svasta se desavalo do sada izmedju klubova ali ovo je prvorazredna svinjarija.

 

Na stranu to sto je to skandiranje doslo zbog toga sto su navijaci kelna zapalili pola Marakane ali to tek nema veze s ovim.

Link to comment
Quote

U domu Garde general-major Todorović predstavio je zvezdašima istoriju jedne od najelitnijih jedinica Vojske Srbije, osnovane 1830. godine.

 

– Crvena zvezda i Garda imaju mnogo toga zajedničkog. Zvezda je jedan od najstarijih klubova, a Garda je najstarija jedinica Vojske. Zvezda je najtrofejniji klub, a garda jedna od najelitnijih jedinica Vojske. Svet poznaje Srbiju po Zvezdi, ali i po Gardi. Smešteni smo na Topčiderskom brdu, samo je kilometar vazdušnom linijom udaljena Marakana od našeg doma. Imamo i zajednički cilj, a to je da na najbolji način predstavljamo našu zemlju i građane Srbije – rekao je Todorović.

Lepo iznenađenje pripremili su članovi Garde treneru Milojeviću. Nakon prezentacije o radu njihove jedinice general-major Todorović uručio je Milojeviću šapku komandanta Garde, koja je posebna po tome što na sebi ima grb.

 

69941403_10157697666859884_8474057357901

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...