Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

 

2 minutes ago, Cane Vukic Prebranac said:

@pbg12345 није никад играо менаџера :sleep:

 

+1

 

Steta za Gajica. Mogao je umjesto Simica. Ionako imamo previse ofanzivnih za Milojev sistem.

Edited by MiddleClass
Link to comment

nije mogao posto je simic iz omladinske skole a gajic nije. dakle, da su izbacili simica sa spiska ne bi imali nikog drugog da stave umesto njega, prijavili bi 22 igraca... 

Edited by Bright Billy
Link to comment

aman zaman ljudi, nije gajic izostao zato sto nije bilo mesta za njega, vec zato sto je pokojni™..  a zasto je pokojni i zasto samim tim nije trazena zamena za njega, je vec pitanje za miloea:fantom:

Link to comment
13 hours ago, Bright Billy said:

moze 25 al 4 moraju da budu iz tvoje omladinske skole. mi smo imali samo 2 pa smo prijavili 23 igraca. 

hvala

pogresno sam shvatio milosev post, pa sam smatrao da nemamo nijednog igraca koji ispunjava taj uslov

12 hours ago, Cane Vukic Prebranac said:

@pbg12345 није никад играо менаџера :sleep:

jok

jesam nesto propustio?  :fantom:

Link to comment

u redu ako ga nisu prodali, ali nisu ga ni prijavili za ligu šampiona

 

znači jedna briga manje koga od stranaca da skidaju za jsl 

 

 

Edited by levi
Link to comment

Pocela prodaja paketa...

 

Сви власници сезонских карата имају право да промене сектор или трибину и задрже попуст на рачун сезонске карте уколико прелазе на сектор или трибину за које је цена пакета карата нижа од оне која важи за сектор за који важи сезонска карта

 

Sto znaci da sa sezonskom za istok/zapad ne mogu da uzmem jug sa popustom od 50%?

Link to comment

Da... previse posla u ponedeljak ujutro, rezultuje smanjenom koncentracijom za sve sto nema veze sa poslom...

 

Znaci ipak ce se gledati LS i ove sezone...samo moram na blagajnu da odem...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...