Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

36 minutes ago, MiddleClass said:

Terza oce da proglasi Marina za 7.  Zvezdinu zvezdu. :isuse:

 

Ta prica o "Zvezdinim zvezdama" je zavrsena u Bariju, 1991. godine, kada je tim prerastao tu navijacku instituciju. Zvezda ima 5 igraca koji su obelezili najbolji deo njene istorije i tu je kraj te price, danas je nemoguce u Srbiji stvoriti uslove da bilo koji od igraca ima takvu ulogu u timu i reputaciju medju navijacima u kontinuitetu od 10+ godina. Ono sto ide Marinu u prilog je da je daleko najbolji igrac u svojoj generaciji, istinski vodja ovog tima i igrac koji pravi razliku, ali Zvezda vise nije taj klub da moze da proizvodi i zadrzi igrace i karaktere top klase koji ce obeleziti jednu epohu kluba svojim igrama. S tom "proizvodnjom Zvezdinih zvezdi" je verovatno trebalo prestati jos pre nego sto je Piksi postao 5. Zvezdina zvezda a igraci ostajali u klubu tri-cetiri godine maksimalno.

 

Nemam pojma odakle ti ta ideja da Terzic namerava da proglasi Marina za 7. Zvezdinu zvezdu, on je i sam vise puta izjavio da to nije posao uprave vec navijaca i da to sto bi uprava nekog proglasila za legendu kluba ne znaci nista, niti bi se primilo. A kakvi su nam ovi najglasniji navijaci bolje je da se tako nesto uopste i ne pominje, jer bismo zavrsili s idejama da se u Zvezdine zvezde promovisu igraci poput Nenada Milijasa ili Vujadina Savica.

Link to comment
Just now, levi said:

ali nisu Milove novine objavile nego Vučelićeve

 

U cemu je razlika?:D

 

Nema potrebe praviti neku preveliku pricu oko toga, to je ionako interna stvar Zvezde i njenih navijaca. Kao sto rekoh, tim iz Barija je jednostavno prevazisao tu sada vec detinjastu pricu o "Zvezdinim zvezdama" i vec tada je trebalo prestati s tim. Druga su vremena u fudbalu, kakvi god igraci danas da igraju u Zvezdi oni ne mogu da budu na tom nivou identifikacije s klubom kao sto su bili Rajko, Dzaja, Seki i Pizon. Meni ne deluje daleko od mogucnosti da Terzic iz nekih svojih marketinskih razloga, ili mozda da bi navukao Marina da karijeru zavrsi u Zvezdi, napravi takvu glupost ali sam je izjavio bar dva puta da sam ja cuo da se uprava time nece baviti. OK, Terzic je patoloski lazov pa i nema toliko veze sta izjavljuje, niti se na to covek moze osloniti, ali ako oni budu napravilli na Upravnom odboru ili Skupstini tu odluku zavrsice se kao s onom Lukicevom budalastinom, da sam sebi dodeljuje titulu Zvezdine zvezde skrivajuci se iza tima u kojem je bio zadnja rupa na svirali. Koncept "Zvezdinih zvezda" je prevazidjen i stvar je klupske istorije, to vise nista ne znaci.

 

Sto se Deja tice, nije bilo teorije da on bude proglasen za Zvezdinu zvezdu dok se Dzajic pita u klubu i pretpostavljam da je to glavni razlog zasto se uvek uznemiri kad se potegne prica oko toga. Sve i da sujetni Dzajic nije stopirao te price nije bilo realno da iz tog tima jedan igrac bude proglasen za Zvezdinu zvezdu, bar njih trojica (Dejo, Robi i Pancev) su podjednako mogli da budu kandidati. Ne bih da dodajem nesto sto mi se cini da je realno ali u ovakvom klubu kakav je danas verovatno ne pomaze ni to sto nijedan od njih trojice nije Srbin.

Link to comment
2 minutes ago, Cane Vukic Prebranac said:

Зашто је Џаја стопирао за Деја? Нисам упознат са детаљима.

 

Za Dzajica postoji samo jedna legenda Zvezde i srpskog fudbala a to je - Dragan Dzajic.

Link to comment
2 hours ago, harper said:

 

Ah, sad mi je jasno otkud ti ta glupost. Manje citanja Milovih novina i bice lakse.

 

Vijesti su opozicioni medij. :)

 

No nebitno. Bolje Terza sa pojuri Sajbera nego ovim da se bavi. :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...