Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Ja bih izbegavao viagogo. Masa problema može biti sa njima, lažne karte i tako to. Ovde kod mene hoće da ih tuže, ali im je sedište u Švajcarskoj, pa ide teže. Izguglaj viagogo fake tickets, pa odluči sam. 

Link to comment
29 minutes ago, Bright Billy said:

kolko je pouzdan taj viagogo? 

ja sam jednom uzeo karte preko njih. prosle godine, prijateljska bayern - manu i nije bio problem sa kartom. ali sam za 30€ kartu platio 59€ sa njihovom taksom

Link to comment
Quote

 

Dočekali su navijači Radživa van la Paru raširenih ruku poslednjih sati prelaznog roka, ali još jedan transfer je prošao ispod radara. Ako je verovati španskim medijima, mladi i talentovani napadač Uroš Milovanović potpisao je ugovor sa Crvenom zvezdom. To javlja lokalni sajt Macholevante.com i to sve sa fotografijom koja je dokaz svega napisanog na kojoj se vide predsednik Crvene zvezde Svetozar Mijailović i Milovanović na potpisivanju ugovora. Fotografiju pogledajte OVDE.

Milovanović se tako vratio da igra u Srbiji, ali neće odmah nastupati za prvi tim već će biti prosleđen u Grafičar na kaljenje gde će sticati preko potrebno iskustvo.

Radi se o snažnom igraču, napadaču visokom 190 centimetara. Igrao je za mlađe kategorije reprezentacije Srbije i nastupao je za prvi tim OFK Beograda.

Milovanović je dobrim igrama u našem fudbalu privukao pažnju skauta, bio je blizu potpisa za Valensiju, čak je imao i predugovor sa Slepim miševima, ali je na kraju završio u Levanteu posle konsultacija sa svojom porodicom.

Ideja je bila da se nametne u Levanteu i tako dođe do igara u Primeri, ali se to nije dogodilo. Očigledno da je mladi Milovanović procenio da je Crvena zvezda u ovom momentu prava sredina za njega. Videćemo da li će se Milovanović nametnuti u Grafičaru, potom i među crveno-belima.

 

 

Link to comment

Disciplinska komisija Evropske fudbalske unije pokrenula je postupak protiv Crvene zvezde zbog ispada navijača protiv Jang Bojsa u plej-ofu za Ligu šampiona.

Kako se navodi na sajtu UEFA, Zvezda je optužena, jer su gledaoci na stadionu "Rajko Mitić" palili baklje, ubacivali tvrde predmete u teren, pravi nered na tribinama i blokirali stepenice, a ekipa se "nedozvoljeno ponašala".

Konačna odluka Etičkog, Disciplinskog i Kontrolnog tela UEFA o kazni biće doneta 19. septembra.


Sta znaci "ekipa se nedozvoljeno ponasala"?

Link to comment
5 minutes ago, renne said:

Jebale ih baklje
To je bilo posle utakmice

 

Ali, ekipa se nedozvoljeno ponasala. Sta to uopste znaci? Usudili se da izbace svajcarskog predstavnika iz Lige Sampiona?

Link to comment

opet komentarišete domaće novine. piše sve na sajtu uefe

 

više od 5 žutih kartona

 

If a national or club team conducts itself improperly (for example, if individual disciplinary sanctions are imposed by the referee on either five or more players or II - Offences 17 a combination of six or more players and officials – three or more players in the case of futsal – during a match), disciplinary measures may also be taken against the member association or club concerned


 

Spoiler

 

- Setting off of fireworks - Art. 16 (2) of the UEFA Disciplinary Regulations (DR)
- Throwing of objects - Art. 16 (2) DR
- Crowd disturbances - Art. 16 (2) DR
- Improper conduct of the team - Art. 15 (4) DR
- Stairways blocked - Art. 38 of the UEFA Safety and Security Regulations

 

član 16. tačka 2

i čl 15 tačka 4

https://www.uefa.com/MultimediaFiles/Download/Regulations/uefaorg/UEFACompDisCases/02/60/83/56/2608356_DOWNLOAD.pdf

 

 

Edited by levi
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...