Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

10 minutes ago, Milosh76 said:

Opa, Bili huligan... A delovao si kao cool decko :D

 

sad kad bi krenuo da objasnjavam zasto sam uzeo sezonsku za sever ispalo bi da se pravdam a ustvari sam pametno postupio :D

Link to comment

Због ограниченог капацитета, власници сезонских карата за ВИП Запад не могу купити додатни пакет у том сектору.


Из тог разлога биће омогућена промена сектора или трибине при чему би остао важећи принцип да власник сезонске карте један пакет купује са 50% попуста а други по пуној цени.


Ова могућност је на располагању и власницима сезонских карата за све остале трибине и секторе.


Izgleda da ce moci... Ovo je sa zvanicnog sajta.

Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

Због ограниченог капацитета, власници сезонских карата за ВИП Запад не могу купити додатни пакет у том сектору.


Из тог разлога биће омогућена промена сектора или трибине при чему би остао важећи принцип да власник сезонске карте један пакет купује са 50% попуста а други по пуној цени.


Ова могућност је на располагању и власницима сезонских карата за све остале трибине и секторе.


Izgleda da ce moci... Ovo je sa zvanicnog sajta.

 

Ok ako je ovako...menjaću moj zapad za jug ili tako nešto...

Link to comment
34 minutes ago, Apollo Creed said:

 

Ok ako je ovako...menjaću moj zapad za jug ili tako nešto...

 

nemoj samo da se zajebes pa da uzmes sever. tamo ulazi ko kako hoce pa je na ovim vecim utakmicama bar 10-15k ljudi vise od realnog kapaciteta. ne zajebavam se uopste.  recimo, prva tri kola je bilo ok al sa sa mladih momaka sam izasao pre nego sto je utakmica pocela...

Link to comment
22 minutes ago, Bright Billy said:

 

nemoj samo da se zajebes pa da uzmes sever. tamo ulazi ko kako hoce pa je na ovim vecim utakmicama bar 10-15k ljudi vise od realnog kapaciteta. ne zajebavam se uopste.  recimo, prva tri kola je bilo ok al sa sa mladih momaka sam izasao pre nego sto je utakmica pocela...

 

Ma naravno,sever mi nije opcija svakako.

Mada bih sa Grcima vrlo rado preskočio,ono će biti nezamisliv cirkus.

Edited by Apollo Creed
Link to comment

da se razumemo, nije ni na jugu bajka. tamo su numerisani redevi ali nisu sedista, pa ovi opusteno mogu da puste par soma karata vise u prodaju. moj utisak je da su to uradili protiv liverpula i napolija, al u poredjenju sa sveverom to je lagana guzvica. ipak, po mom misljenju, na jugu je najgotivnije. svakako nemam zivaca da sedim na tim velikim utakmicama a i lakse podnosim guzvu nego pickaranje i tucu oko sedista. plus sto na jugu ljudi uglavnom navijaju za razliku od istoka i zapada gde 90% ljudi dodje da mraci i pljuje sopstveni klub; njih stvarno ne mogu da slusam... 

Edited by Bright Billy
Link to comment

Cek malo, moram na jugu da jurim "svoje" mesto? Na istoku izbije rat ako sezonac trazi svoje sediste, a na jugu je valjda "stani gde hoces"?

Nisam na jugu bio od.... Cini mi se Kajzerslauterna ili tako nesto :)

Link to comment

ma ne, bre. kazem da na jugu uopste nema numerisanih sedista a nema ni sedenja. kad sam napisao pickaranje i tuca oko sedista mislio sam na istok i zapad...

Link to comment
On 30.8.2019. at 21:35, Bright Billy said:

ode stojkovic i zvanicno... 

 

Kurcu hvala, najveće govedo u ne baš slaboj konkurenciji koje je ikada obuklo Zvezdin dres.

Link to comment
18 hours ago, samo_opusteno said:

Ladno jeftinije karte za Bajern sa nemackim standardom i platama, komforom Alijanca i majstorima na terenu nego za Zvezdu sa srpskim platama, neuslovnim stadionom i 3 pokusaja da se nekom uzme koji bod.
Ne pamtim kada je neko ispao veci dziber prema svojim navijacima. Mogao bi ovo biti veliki autogol Terzica.

karte za bajern mogu biti i besplatne.

nema sanse da ih nabavis ako ne znas nekog ko ima godisnju kartu ili neku vezu

Link to comment

Po originalnoj ceni da, ali sam ja pre koju godinu lagano našao 4 povezane karte na viagogo ili tako nekom sajtu, ne sećam se tačno. Isto grupna faza lige šampiona i to protiv Mančester Sitija.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...