Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

33 minutes ago, Lord Stef said:

Pa to je ono, kad si naviknut na mediokritete u domacem fudbalu. Tako i mi docekasmo Natha i hailujemo ga zato sto ume da posalje tacan pas :D 

 

Zamisljam Sadika kako hvata volej levom iz trka...

Sa telefonom u ruci

Link to comment
47 minutes ago, Lord Stef said:

Pa to je ono, kad si naviknut na mediokritete u domacem fudbalu. Tako i mi docekasmo Natha i hailujemo ga zato sto ume da posalje tacan pas :D 

 

Zamisljam Sadika kako hvata volej levom iz trka...

 

Meni ne smeta toliko mediokritetstvo koliko alibi shvatanje igre, mislim da nam je to veci problem. Uvek sam smatrao da je ono sto je Piksija odvajalo od drugih igraca to sto je pokusavao, cesto i uspevao. i ono sto nikome drugom ne bi palo na pamet. Svaki sport pocinje u glavi, ako sam ne verujes u sebe kako ces bilo sta postici u karijeri.

Link to comment

izgleda dolazi onaj levokrilni Donald? znači ne potoji dostupno domaće krilo

 

ne znam da li je Aleksić bio stvarno razmatran ili samo na forumu, kao god u međuvremenu se vratio u Tursku..

Link to comment

Dovodimo Holandjanina iz Premijer lige :hail:

Srpski šampion će letnji prelazni rok završiti angažovanje Holanđanina Radživa Van la Para (28), saznaje MOZZART Sport.
Srpski šampion će na ime obeštećenja isplatiti Hadersilfu oko milion evra.

Radi se o momku koji se najbolje snalazi kao levo krilo, a upravo je to ono što srpskom prvaku treba. Van la Para je prošlu sezonu proveo na pozajmici u Midlzbrou i nije se naigrao (svega pet utakmica), a sva je prilika da se neće naigrati ni ove sezone, pošto Mark Hadson ne računa ozbiljno na njega.

Najbolje partije Holanđanin je pružao dok je Hadersfild igrao Premijer ligu u sezoni 2017/18. Postigao je tri gola na 33 utakmice. Pre toga isticao se u dresu Vulverhemptona. U Engleskoj igra punih pet godina, gde je došao iz Herenvena


Link to comment

ovome je jedino plus sto nije cavric..

kao neko ofenzivno moodo, a za 10 godina karijera nije 20 golova dao..

ne mogu da vjerujem da za 1,5-2m koliko bacaju na ove igrace, ne mogu da nadju iole normalno ozbiljnog fudbalere, umesto ovih sto dolaze em totalno fizicki nespremni em bez ikakvog pedigrea.. :fantom:

Link to comment

Mogu, al takvi retko dolaze u nasu ligu. Nemamo mi skauting za dobro i jeftino i perspektivno. Pogotovo sto je nase skupo za vecinu normalnih klubova dzabe.

Naleti neki Garsija ili Kanga ili neko kome je karijera u padu, tipa Kanjas ili Donald..

Link to comment
40 minutes ago, Shaq said:

ovome je jedino plus sto nije cavric..

 

 

Vrlo veliki plus. Da samo dali 1.5 miliona za Cavrica tacno bih se slogirao.

Link to comment
1 hour ago, Cane Vukic Prebranac said:

Мислио сам да пратим фудбал ... Овог ни на ФМ нисам видио.

 

Mogao si da ga vidis da si gledao Hadersfild u Premijer ligi. Dao je tri gola u Premijer ligi, sto je za tri gola vise od celog naseg tima.:D

 

Ovaj ako otkrije beogradske splavove, a hoce, najebali smo. Reputaciju i skolu ima, sa Holandjanima do sada nismo imali preterano losa iskustva. Uzgred, Hadersfild je te sezone uglavnom igrao milojevicevski u Premijer ligi pa mu nece biti strano da se adaptira kad vidi sta mi igramo.

 

Sta znam, ovo je otprilike nas domet u ceni i kvalitetu koji mozemo da dovedemo. Ben je dosao sa klupe Olimpijakosa, Marin isto, Boaci iz Serije B, za Matea Garsiju, Kanjasa i Tomanea niko nije ni cuo dok se nije pojavilo u medijima da smo zainteresovani za njih. U teoriji je ovaj lik Vukanovic koji je vracajuci se iz kafane naleteo na zlatnu ribicu koja mu je ispunila tri zelje, da bude dribler, da zna s loptom i da izbije busen kad krene u prodor. Jak je, eksplozivan i dobar dribler ali ume da zaglavinja i pretera kad samo treba da doda loptu igracu u boljoj poziciji. U praksi je igrac koji u Midlsborou nije nasao mesto u timu. Videcemo kako ce ispasti kod nas, ima 29 godina i sigurno je doveden da igra odmah.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...