Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

3 minutes ago, harper said:

Za ovo bi mi Pavkov dobio momentalni otkaz.

 

edit: A za ovo jos jedan, ako nije shvatio.

dao je dva gola Liverpulu. Sta ima njemo ko da govori. Moze da radi sta hoce.

Link to comment

Pavkov je, po meni, prilicno solidno odigrao.  Usidrio se na polovinu Vojvodine, kao Mirko Sandic, uspevao da sacuva ili spusti visoke lopte do svojih igraca.  Vojvodjani su ga nemilosrdno faulirali, ali mu nisu uspevali da izbiju loptu.  Dao je smesan gol i izveo slab slobodan udarac.  Nije los ucinak.

 

Vulic je zanimljiv igrac.  Vest sa loptom, ume da pripreti ali isto tako da glupim greskama otvara dobre kontranapade za protivnicki tim.  Od prilike kao Jovancic, samo sto ovaj drugi deluje trapavije, ali je zato defanzivno bolji od Vulica.  Dopada mi se Vulic; ako je spreman da uci i da se ispravblja moze da bude jedan od boljih igraca u timu.

 

 

Edited by Dimitrije
Link to comment
2 minutes ago, Dimitrije said:

Pavkov je, po meni, prilicno solidno odigrao.  Usidrio se na polovinu Vojvodine, kao Mirko Sandic, uspevao da sacuva ili spusti visoke lopte do svojih igraca.  Vojvodjani su ga nemilosrdno faulirali, ali mu nisu uspevali da izbiju loptu.  Dao je smesan gol i izveo slab slobodan udarac.  Nije los ucinak.

 

 

Ti "nemilosrdni" faulovi mogu da mu se sviraju samo u nasoj ligi gde sudije imaju razumevanja da se malo podgojio pa ne moze da izdrzi duel.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...