Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Gobelja pratio koreografiju na zapadu dok je Vojvodina davala gol.:D

 

Ali, kako ja mrzim ove seljacke klubove i seljacke publike. Od prvog minuta skakanje na svaku bogovetnu sudijsku odluku, kukumavcenje i prenemaganje igraca, cepanje po nogama kako neki nas igrac primi loptu, prava seoska idila iz nizih liga. Vojvodina se stvarno pretvorila u sranje od kluba.

Link to comment

Garsijina igra je red dobrog, red loseg.  Ima nerezonskih poteza posle kojih gubi loptu u situacijama kada Zvezda ima obecavajuci napad i teslimi Vojvodini kontru.  Zander je tim za sebe, nekada klikne sa Zvezdinim igracima a nekada krene po svom nahodjenju da predribla nekog, bilo Zvezdinog, bilo Vojvodininog.  Novi debitant u reprezentaciji nikako da opravda taj poziv.  Mislim da je bio najslabiji u Zvezdinom timu.  Najgori utisak, kao uvek, ostavlja publika. 

Link to comment
15 minutes ago, levi said:

jbt koliko su neartikulisani ovi šutevi Jovančića

 

Rekoh ja, profesionalni fudbaler koji ne zna da sutne loptu. Pet puta tezu loptu je Garsija pospremio po zemlji i to iz kontakta, da ne bude da je los teren izgovor. To je kad provedes u nekoj Vojvodini 28 godina zivota i odes u veci klub, osnovne stvari nije savladao covek.

Link to comment
25 minutes ago, harper said:

Dakle, samo Pavkov moze da da gol tako sto promasi loptu, ona ga udari u stomak i ipak udje.:laugh:

Kao Gerd Miler svojevremeno ;)

Link to comment

inače jeste Milunović kreirao kod gola, dobro mi se učinilo. faul na sredini i Milun iz čistog mira krenuo napred, dobio loptu od Jovančića, zalomio jednog igrača i dao ključni pas levo za Vukanovića

Link to comment
1 minute ago, levi said:

inače jeste Milunović kreirao kod gola, dobro mi se učinilo. faul na sredini i Milun iz čistog mira krenuo napred, dobio loptu od Jovančića, zalomio jednog igrača i dao ključni pas levo za Vukanovića

 

Milunovic ne samo da je to uradio nego je i ispokrivao sve brljotine Pankova i Degeneka. Degenek posebno igra lose, Zander ga je izludeo dole po levoj strani. Doduse, Gobeljic i Jovancic su Milunu na kraju dosli glave, tu koprodukciju nije uspeo da resi.

Link to comment
18 minutes ago, levi said:

jbt koliko su neartikulisani ovi šutevi Jovančića

Ja mislim da onaj sut (oko metar iznad precke) nije bio tako los izbor.  U sesnaestercu je bila poprilicna guzva, pa je morao da uputi visok sut.  Meni je vise bio problematican Garsijin sut pred kraj poluvremena, jer je gol bio prilicno slabo zasticen; golman je bio postavljen blizu stative gde je Garsija sutirao.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...