Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

ovo sad vec prelazi granice kad nije za sprdnju

koji im je bre kurac sa tim tenkovima i jebenim "transporterima"?

 

jel to terzic ili neko blizak ima vulinov sindrom?

Link to comment
4 hours ago, MiddleClass said:

1.5 je cijena Cavrica. Vrijedi li?

 

On ne vredi ni dzabe da dodje, zato i ne sumnjam da ce pljunuti 1.5 miliona za njega. Tim pre sto je Terzicev igrac. Retko glup fudbaler, prava pravcata kljusina koja je veoma brza za svoj gabarit i to je sve sto ima, NIje jaci i odgovorniji od Vukanovica, nije brzi od Jevtovica, neuporedivo je slabiji s loptom od Ivanica, dakle sva tri igraca koji figuriraju za poziciju na kojoj on igra nisu slabiji od njega. FSS jebe klubove s ovim ogranicenjem broja stranaca upravo da bi ovakvi balvani nabijali ovolike cene. Za 1.5 miliona i platu od pola miliona moze da se dovede odlican igrac, toliko bismo platili Matea Garsiju da mu interesovanje Olimpijakosa nije podiglo cenu.

 

edit: Plus smo boljeg igraca poslali u Nis na pozajmicu.

Edited by harper
Link to comment

Ma kakav Cavric, prosecan igrac koji ne doprinosi nicemu. A drugo, njegov Slovan je usao u LE i sanse da ga puste su nikakve.

 

Jurimo mi vece zverke, samo da prodamo Boacija...

Link to comment
1 hour ago, pbg12345 said:

ovo sad vec prelazi granice kad nije za sprdnju

koji im je bre kurac sa tim tenkovima i jebenim "transporterima"?

 

jel to terzic ili neko blizak ima vulinov sindrom?

 

Ja ne pratim svet Delija i Zvezdaša, te slabo domaći fudbal uopšte, pa bi voleo da mi neko objasni otkud sad tenk kao simbol zvezdinih navijača? Ono Partizan i parni valjak, to postoji otkad znam za sebe, ali ne sećam se bilo kakve simbolike C. zvezde i tenka. Ono ,,zvezdina mašina" mi nešto ne pije vodu kao objašnjenje (zašto ,,mašina" mora biti nužno tenk? Otkad je u kolokvijalnom govoru mašina = tenk, prva asocijacija na to mi je recimo auto, kamion, tako nešto...eno da su postavili starog Jaguara kakvog vozi Dule Savić u Munjama kao simbol Zvezdine mašine, to bi bilo baš simpatično i kul, recimo, i skroz bi mi imalo smisla...ovo baš i ne). Ne trolujem, ozbiljno pitam.

 

Pritom prva asocijacija kada sam to video bila mi je ,,uš'o majmun u tenak", al' to sam možda samo ja

Edited by hazard
Link to comment
1 minute ago, hazard said:

 

Ja ne pratim svet Delija i Zvezdaša, te slabo domaći fudbal uopšte, pa bi voleo da mi neko objasni otkud sad tenk kao simbol zvezdinih navijača? Ono Partizan i parni valjak, to postoji otkad znam za sebe, ali ne sećam se bilo kakve simbolike C. zvezde i tenka. Ono ,,zvezdina mašina" mi nešto ne pije vodu kao objašnjenje (zašto ,,mašina" mora biti nužno tenk? Otkad je u kolokvijalnom govoru mašina = tenk, prva asocijacija na to mi je recimo auto, kamion, tako nešto...). Ne trolujem, ozbiljno pitam.

 

Pritom prva asocijacija kada sam to video bila mi je ,,uš'o majmun u tenak", al' to sam možda samo ja

pa naravno da za normalnog coveka nema smislenog objasnjenja otkud tenk ( i kao sto vidmo ne samo tenk)

prosto, kurcenje idiota u cijim glavama je tenk nesto jebeno mocno i naravno paralele sa komsijom prekoputa stadiona i tim godinama

objasnio je harper lepo u dobroj meri taj mozdani sklop na temi negde pred utakmicu sa yb

 

a ako oces da te zaboli glava, onda mozes da procitas/cujes jedno od bezbroj glupavih objasnjenja otkud tenk, na celu sa onim slininim da ono prvo nije tenk nego aketa, oklopnjak nije to nego tamic kamion itd

 

mislim jebiga, radi se o klubu koji jedini uz rivala i komsije sa brda dozivljava financijski udar i kolaps kad igra(ju) ls

svi ostali klubovi kontinenta tad zarade, sirotinja poput nas  vrlo ozbiljno zaradi, samo nas to dotuce

tako da ono, ne treba od takvih traziti smislena objasnjenja

 

meni je izuzetno porazavajuce i tuzno sto je nekom (a ocigledno ih ima dosta) jebene 2019 posle svega sto smo prosli, tenk simbol neceg, cega god pozitivnog

jebao ih tenk da ih jebao

Link to comment
14 minutes ago, hazard said:

 

Ja ne pratim svet Delija i Zvezdaša, te slabo domaći fudbal uopšte, pa bi voleo da mi neko objasni otkud sad tenk kao simbol zvezdinih navijača? Ono Partizan i parni valjak, to postoji otkad znam za sebe, ali ne sećam se bilo kakve simbolike C. zvezde i tenka. Ono ,,zvezdina mašina" mi nešto ne pije vodu kao objašnjenje (zašto ,,mašina" mora biti nužno tenk? Otkad je u kolokvijalnom govoru mašina = tenk, prva asocijacija na to mi je recimo auto, kamion, tako nešto...eno da su postavili starog Jaguara kakvog vozi Dule Savić u Munjama kao simbol Zvezdine mašine, to bi bilo baš simpatično i kul, recimo, i skroz bi mi imalo smisla...ovo baš i ne). Ne trolujem, ozbiljno pitam.

 

Pritom prva asocijacija kada sam to video bila mi je ,,uš'o majmun u tenak", al' to sam možda samo ja

 

 

Oni su severna armija, oni su vojska severa i ko zna koga i cega..oni su branitelji i sta ti ja znam. Bila je koreografija par puta sa tenkom, on im je simbol snage ... to su "zvanicna" tumacenja.

 

A zdravorazumsko tumacenje je da se neki ludak nadrogirao i rekao "brateee ajd da kupimo tenk i stavimo ga na plato kod severa..." i tako uradise.

 

bold. nije simbol Zvezdinih navijaca, nego idiota sa severa i to cak ne ni celog.

Edited by Milosh76
Link to comment
3 minutes ago, hazard said:

 

Ja ne pratim svet Delija i Zvezdaša, te slabo domaći fudbal uopšte, pa bi voleo da mi neko objasni otkud sad tenk kao simbol zvezdinih navijača? Ono Partizan i parni valjak, to postoji otkad znam za sebe, ali ne sećam se bilo kakve simbolike C. zvezde i tenka. Ono ,,zvezdina mašina" mi nešto ne pije vodu kao objašnjenje (zašto ,,mašina" mora biti nužno tenk? Otkad je u kolokvijalnom govoru mašina = tenk, prva asocijacija na to mi je recimo auto, kamion, tako nešto...). Ne trolujem, ozbiljno pitam.

 

Pritom prva asocijacija kada sam to video bila mi je ,,uš'o majmun u tenak", al' to sam možda samo ja

 

Pa, nekako ovako ide. Masina za pranje vesa, masina za pranje sudova, masina za pranje mozgova, skraceno - tenk.

 

Zvezdini organizovani navijaci, otkako su se ujedinili u nekakav Generalstab, postali su previse uticajni u klubu. Nisu ni ranije bili bez uticaja ali sada su ozbiljna opasnost da nas opasno ujebu ako im iz kluba ne idu niz dlaku, a to ovi dobro znaju. Zvezda je u fudbalu izgubila bitku protiv te bagre protiv Bordoa, to je bila poslednja utakmica na kojoj su se normalni navijaci naprzili da se sukobe s njima oko Prosineckog. Kada je to proslo normalni navijaci su se mahom preselili na kosarku a na Marakani su na vecini utakmica ostali samo organizovani debili, slucajni prolaznici i tipovi poput Adasevica koji iz nekog razloga jos uvek gaje kulturu odlaska na stadion kad se igra utakmica. Od tih 5-6 hiljada stalnih bar cetiri hiljade su organizovani debili na severu, istok i zapad zvrje prazni a jug i ne otvaraju.

 

Kad ti takav mozak kao sto je mozak organizovanog debila odredjuje navijacku kulturu jer je u vecini, onda dobijes i ovakve WTF momente s tenkovima, oklopnim vozilima i slicnim budalastinama.

Link to comment
14 minutes ago, Milosh76 said:

Ma kakav Cavric, prosecan igrac koji ne doprinosi nicemu. A drugo, njegov Slovan je usao u LE i sanse da ga puste su nikakve.

 

Jurimo mi vece zverke, samo da prodamo Boacija...

mitska zver na poziciji 4? :D

 

ako dovode nekog, kad bi se igrali menadzera i pravili da terzic ovaj put zaista pokusava dovesti pojacanje, a ne trazi (samo) priliku za prebacivanje novca sa racuna kluba u privatne dzepove, e u tom slucaju bi nam valjao jedan brz igrac koji tehnikom moze ispratiti marina

pa onda gadjamo zigu pavkova/vukanovica/boacija, on spusta direktno tom ili marinu pa marin proigrava njega i(li) garsiju u prostor

valjao bi i neki btb vezni ili vereovatnije defanzivno orijntisan, ali da je brzi od jovancica, a da za razliku od jovicica ume dati pas napred

da makar povremeno mozemo koliko toliko mirno izneti loptu, a da nam se ne desava 90 minuta pariske golgote

u tom smislu ce degenek znaciti, pa cak i pankov ako bude igrao

Link to comment

Ako poziciju 4 smatras centralnog veznog igraca, onda da. Pre bih sve pare dao za jednog bas dobrog centralnog veznjaka koji bi bio kompatibilan sa Kanjasom i Marinom, nego na nekog brzanjca tipa Garsija. Nama treba brzina u veznom redu, citanje protivnika i takve sitnice, za krilo cemo se vec snaci.

 

Dzaba nam krilo kad nema ko da mu doturi loptu, kad zatvore Marina.

Link to comment
4 minutes ago, pbg12345 said:

 

valjao bi i neki btb vezni ili vereovatnije defanzivno orijntisan, ali da je brzi od jovancica, a da za razliku od jovicica ume dati pas napred

 


106882_nenad_krsticic_1.jpg

:sad:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...