Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

27 minutes ago, Strahan said:

uvek je drama za karte jos sada prvi mec u novoj sezoni

 

meni svakako ne igra prvo kolo al ocigledno ce biti bas frka za karte... 

Link to comment
4 minutes ago, Bright Billy said:

ti bivsi engleski fudbaleri koji su postali strucni konsultanti na tv-u su realno najgluplji ljudi na svetu... 

 

naseo je na onaj tvit o Pavkovu kao električaru koji je kupljen za 3k evra

 

inače manje-više to za konsultante je tačno, ali ima ih koji kidaju jbg, Karager, G Nevil, pronađe se ponešto kvalitetno

 

Link to comment
19 minutes ago, Cane Vukic Prebranac said:

Онда је кренуо да се извињава на твитеру и таговао КК ЦЗ. :lolol:

:laugh:Dobro je, do sedmog tvita mozda i nabode sport. 

 

Da imam tviter poslao bih mu link do VK Partizan, cisto da vidim da li bi skontao.

Link to comment

Povratna avio karta za Atinu [emoji3581]
Smeštaj u Pireju preko Airbnb [emoji3581]
Još samo da sredim kartu za tekmu, ali računam da će to biti lakše nego za druga gostovanja...

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Link to comment

lakse ces da nadjes kartu u londonu, bice dosta interesovanja za atinu. kaze mi zena da je atina ustvari super u decembru, tako da i ja sutra uzimam karte... 

 

edit. sad gledam, mali je kariskakis, samo 32k...

Edited by Bright Billy
Link to comment

Na žalost, pošto živim u Sidneju, a let za Beograd sam upravo pomerio za 9 Decembar, ostali mečevi su mi van granica mogućnosti. A u London i onako idem oko Boxing Day na Stamford Bridge i Emirates... Nadao sam se da bi nam meč u Londonu bio zadnji u grupi, tako da se onda ne bih cimao dva puta letom u London (iskoristio sam frequent flyer poene sa Etihadom za dž let iz Beograda), ali i ovako je OK

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Link to comment
lakse ces da nadjes kartu u londonu, bice dosta interesovanja za atinu. kaze mi zena da je atina ustvari super u decembru, tako da i ja sutra uzimam karte... 
 
edit. sad gledam, mali je kariskakis, samo 32k...
Uzeo sam člansku, kontam da bi to moglo pomoći za trebovanje karte za Atinu... A ako uspeš da se snađeš za karte, bio bih zahvalan ako mi nabaviš jednu, prebaciću ti kintu čim mi javiš...

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Link to comment
  1. коло, 18. септембар, 21:00
    Бајерн Минхен – Црвена звезда
  2. коло, 1. октобар, 21:00
    Црвена звезда – Олимпијакос
  3. коло, 22. октобар, 21:00
    Тотенхем – Црвена звезда
  4. коло, 6. новембар, 21:00
    Црвена звезда – Тотенхем
  5. коло, 26. новембар, 21:00
    Црвена звезда – Бајерн Минхен
  6. коло, 11. децембар, 21:00
    Олимпијакос – Црвена звезда

 

Zanimljivo je da nijednu utakmicu ne igramo u "losijem" terminu od 19h.

 

Posle gostovanja u Minhenu sledi nam derbi sa Partizanom, koji ce biti pomeren za 22.9. posto ce njihova utakmica biti 19.9. u cetvrtak.

Od ostalih utakmica oko LS, jedino je gostovanje u Nisu problematicno i mozda u Krusevcu, ostalo je laganica.

Link to comment
8 hours ago, Hobbit slayer said:

Uzeo sam člansku, kontam da bi to moglo pomoći za trebovanje karte za Atinu... A ako uspeš da se snađeš za karte, bio bih zahvalan ako mi nabaviš jednu, prebaciću ti kintu čim mi javiš...

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 

 

ako budem u prilici svakako. mada, cisto da znas, prosle godine sam bukvalno na jedvite jade nasao jednu sebi za napoli. 

 

pisem ti kasnije na pm kako to funkcionise... 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...