Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Just now, Ros said:

ako bude poslednje kolo u Minhenu, a Bayern ima prolaz onda rastu šanse za kartu

 

kakva im je generalno poseta protiv slabijih ekipa u ls?

 

mada, generalno mi se tamo ne ide, koji cu moj u minhenu. u londonu sam kao kod kuce, al sam odlucio da vise ne putujem u zemlje za koje mi treba viza. dakle ostaje atina, sto nije lose, jos kad bi imao vremena da opalim road trip do ramo; pa nek navijamo zajedno, ko ga jebe. mada, tek ce tamo da bude drama za karte... pritom ne mogu u prvom kolu da putujem :huh:

Link to comment
15 minutes ago, rock bob said:

kakav je ovaj oly u poredjenju sa prethodnim godinama, npr onim sa benom i marinom koji je igrao protiv partizana i rijeke?

 

mislim da su dosta bolji, posto rastavise neke turke i krasnodar na sitne komade u trecem i cetvrtom kolu...

Link to comment
23 minutes ago, rock bob said:

kakav je ovaj oly u poredjenju sa prethodnim godinama, npr onim sa benom i marinom koji je igrao protiv partizana i rijeke?

 

Odlican trener, veoma dobar tim. Rezultat protiv Krasnodara je malo misleading jer su ih izgazili u poslednjih petnaestak minuta, plus ih je ruski golman castio za sve pare, ali dobiti onakvu ekipu dva puta moze samo ozbiljan tim.

Link to comment

Lepa grupa, sve tri ekipe imaju svoju draz, naravno zvezdina je sansa na marakani. Siguran sam da su se svi oni bar malo namrstili kad su videli protivnika iz cetvrtog sesira. Keep the faith, borba do zadnjeg daha. 

Link to comment

Lepu ste grupu izvukli. Jedina "laksa" bi bila ste upali umesto nekog u grupu sa ManCitijem. I Totenhem i Bajern tesko izlaze na kraj sa ekipama koje se zatvore u 16. Olimpijakos ne pratim ali ne verujem da cete da igrate 3 za 3 sa njima, narocito ako bude gusto, kao sto verovatno hoce u celoj grupi. Bajern nista posebno do sada ali ipak Bajern je Bajern, narocito sad sa Kutinjom. Totenham izgubio od New Castla koji je igrao bas onako kako ste vi igrali protiv Kacavendinih. Ne ide im. Nadajte se da ode Eriksen ili da se smore sa jos nekim porazom ili da Lo Selso ne moze da se uklopi i mozete da budete barabar sa njima.  Da nadjete jednog brzonogog napadaca koji ume da izvuce kontru iz bunkera, ne vidim sto se ne bi klali za drugo mesto.

Link to comment
6 minutes ago, MocaVukotic said:

Lepa grupa, sve tri ekipe imaju svoju draz, naravno zvezdina je sansa na marakani. Siguran sam da su se svi oni bar malo namrstili kad su videli protivnika iz cetvrtog sesira. Keep the faith, borba do zadnjeg daha. 

 

Meni je poprilican smor to sto cemo igrati s Grcima zbog ovih bilmeza sa severne tribine koji su vec poceli da prete pravim navijacima da nece tolerisati nikakvo zvizdanje igracima Olimpijakosa. Izmedju navijaca i bilmeza sa severa uvek dodje do koskanja, sranja i prepucavanja kad god igramo s Olimpijakosom i osecam da ce atmosfera na toj utakmici da bude mucna i naelektrisana jer ce se manje navijati za Zvezdu a biti vise prepucavanja izmedju tribina. To smo bas mogli da izbegnemo. Osecam da ce pasti neko horsko zvizdanje sa zapada i istoka kad Dileje krenu sa "Kati Magiko".

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...