Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

1 minute ago, Milosh76 said:

 

Otkud harper surovi realista, da postane harper veliki optimista? :D

 

Bajern tradicionalno bijemo kuci kad nemamo idiota na golu, Totenhem je seljacka ekipa a s Olimpijakosom cemo da odigramo tri za tri.:D

Link to comment
Just now, harper said:

 

Bajern tradicionalno bijemo kuci kad nemamo idiota na golu, Totenhem je seljacka ekipa a s Olimpijakosom cemo da odigramo tri za tri.:D

Ti to najavljujes drugo mesto... mislim bilo bi lepo da pogodis... Ja sam recimo siguran da uzimamo vise bodova nego prosle sezone... Da li je to 5 ili tvojih 9 to cemo videti :D

Link to comment
4 minutes ago, Bright Billy said:

 

svidela mi se ona barsa, inter, dortmund...

 

Cisto turisticki, St. Petersburg, Lion i Lisabon nema konkurenciju :D

Link to comment
 
Bajern tradicionalno bijemo kuci kad nemamo idiota na golu, Totenhem je seljacka ekipa a s Olimpijakosom cemo da odigramo tri za tri.[emoji3]

Protiv Bajerna je zagarantovan epski kiks golmana na Marakani.
Nije losa grupa, bilo bi smor opet sa Liverpulom i drugom dvojkom, nisam hteo Dinamo, ona sa Zenitom je krs, sa Barsom prejaka...Ovo je otprilike najbolje, idemo na novi Totenhemov stadion, protiv Olimpijakosa bi se mozda i moglo potuci kad ne bi bilo gay friendly ambijenta. Bajern tamo zna da trpa, to ce biti ruzno.
Link to comment

Grupa po mjeri. sa Olijem 3 za 3, dobit svabe nekako ovdje i onda se potuci sa Totenhamom o dve utakmice za proljece, pa sto bude... Vrijeme je da Miloje vidi knock out fazu lige sampiona  :happy:

Link to comment
44 minutes ago, Milosh76 said:

 

Trenutno imamo 2 stranca napadaca (Tomane i Boaci) i jednog mladog "talentovanog" takodje stranca Krstovica...

Ok, ali po Harperovom pisanju sam zaključio da se Boaći prodaje jer Pavkova nismo uspeli da se ratosiljamo - ne vidim kako to ima veze sa brojem stranaca? Ako je višak napadača u pitanju, pa valjda nam i treba dubok tim za LŠ+domaće livade?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...