Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

neka Pavkova za Ligu šampiona

 

ne možemo  mi tu mnogo da se kurčimo kroz pas na sredini, nego kad zagusti visoka lopta na Miću, pa neka spusti povratnu i tako 

Link to comment

pa ako nas potera prošlogodišnja sreća onda je Real izvestan kao koska iz 2. šešira

da su u prvom kao  što je red onda bi bilo ok jer nisu u formi, najmanje su utegnuti od tih elitnih

 

iz prvog može Juve jer nisu paljevine što neko reče. i iz trećeg šešira neko normalan, Bruge, Oly..

 

 

Edited by levi
Link to comment
51 minutes ago, Tsai said:

 

Jel nije malo ruzno zvati trupcem coveka koji je dao dva gola Liverpulu i jedan Kopenhagenu? Ne razumem iskreno cemu takav recnik. Znam da nije zlonamerno al opet para usi, jebiga

 

Nikad nije ruzno nazivati stvari pravim imenom. Pavkov jeste trupac i nema pojma s fudbalom. Pri cemu je sada jos i nespreman jer je uvrteo sebi u glavu da je sa ta dva gola Liverpulu zavrsio posao za sebe pa sad, umesto da trenira i sprema se za sezonu, 'ladi jaja, setka okolo u pokusaju da napravi transfer i pusta stomak. Da nesto vredi, ta dva gola Liverpul bi ga preporucila nekome ali niko vise nije toliko zaostao (osim Kineza i Arapa, mada i oni po tom pitanju napreduju) da preplacuje poluigrace na osnovu fluke-a iz jedne utakmice.

 

Meni decko iskreno ne smeta, cak mi je na neki nacin simpatican. On je to sto jeste, dao je Zvezdi to sto je dao i tu nema spora, samo je jasno da u klubu jedva cekaju da mu vide ledja i da ga Milojevic ne vidi kao vaznog igraca u sistemu igre koji je polako poceo da stvara. Da ima odgovarajucih ponuda za njega Milojevic, Mrkela i Terzic ne bi ni sekundu razmisljali koga bi prodali, oni su svaku dosadasnju ponudu za njega prihvatali bez cenkanja i jedini razlog zasto su ti transferi propali je to sto je on trazio nerazumno veliku platu koju klubovi nisu hteli da mu daju. Ovako ce, na zalost, morati da prodaju Boacija za koga ima interesovanja, a Pavkov ce ostati kao rezervni spic za neke specijale i kad Tomane ne bude mogao da igra. Osim, naravno, ako se ne desi neki kopernikanski zaokret u sledecih nekoliko dana, sto je vrlo malo verovatno.

Link to comment



pa ako nas potera prošlogodišnja sreća onda je Real izvestan kao koska iz 2. šešira
da su u prvom kao  što je red onda bi bilo ok jer nisu u formi, najmanje su utegnuti od tih elitnih
 
iz prvog može Juve jer nisu paljevine što neko reče. i iz trećeg šešira neko normalan, Bruge, Oly..
 
 


Da se nadovežem na tvoju priču, doduše moj ugao gledanja je malčice drugačiji... Prošle godine sam zahvaljujući Adaševiću gledao meč sa PSŽ-om (nikada mu se nisam lično zahvalio, ali evo prilike) kod kuće... Ove godine se oštrim da idem na Nou Kamp ili Santiago Bernabeu sredinom Decembra... [emoji7][emoji39] Možda visoko "pucam", ali prelepo je sanjati ovakve snove... U svakom slučaju, znaćemo za sat vremena...

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Link to comment

ma neka bude sve zapadna evropa lepo, Čelzi, Benfika, Lyon, taj neki rad

 

da se ne jebavamo po SSSR kao u kvalifikacijama,   Donjeck/Kiev, tamo bi nam pola  uprave  i prijatelja kluba bilo na croj listi :sleep:

 

 

Edited by levi
Link to comment

Nemam nekih posebnih zelja ali se nadam da ce bar dve ekipe koje budu s nama u grupi biti "igrive", ekipe protiv kojih moze da se igra i takmici. Ako zelimo da napredujemo treba da igramo protiv boljih od sebe ali ako su mnogo bolji tu se ne moze Bog zna sta nauciti. Kad ti dodje Gvardiolin Siti koji kosta vise od milijarde i godinama se skautiraju igraci i selektira tim da igra tacno odredjeni fudbal tu onda nema sta da se uci, to je nivo koji mi nikada necemo moci da platimo i nikada necemo moci da utreniramo, cak ni na nizem nivou kvaliteta. Nisam rad prejakim ekipama i zbog toga sto posle proslogodisnje golgote Liverpula na Marakani teska posla da ce ponovo neko doci kod nas s potcenjivackim stavom.

 

Svejedno cemo igrati protiv tri ekipe koje su bolje od nas ali mislim da bi za sve nas bilo bolje da iz drugog i treceg sesira to ne budu ekipe koje poseduju ogromnu prednost u kvalitetu. Dva puta ce nas omlatiti sto ce nas omlatiti ovi iz prvog sesira (osim ako nas ne usere Zenit protiv kojeg imamo kakvu-takvu sansu na Marakani), bilo bi sjajno da preostale cetiri utakmice budu vise takmicarske.

Edited by harper
Link to comment
14 minutes ago, harper said:

 

Ne verujem da ce to UEFA dozvoliti. I ne treba.

 

Kad su dozvolili Srbija Hrvatska (dvaput) i Srbija Albanija, ne vidim zasto ne bi i ovo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...