Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

U snu mi se pojavio (dan pre revansa sa YB) da smo izvukli Lion i Marsej, ne mogu da se setim ko je bio treci. Znaci Lion nam upada sigurno.

Dajte jos Celzi da se igramo i prezimljavamo u LS! :happy:

Link to comment

Celzi se raspada, Zenit je najslabiji, Juventus nam nece napuniti grlo, njima 2-0 dosta. Ostali iz prvog sesira ce nas masakrirati kao prosle godine. 

Iz drugog Real, Atletiko, Napoli i Dortmund, ajoj.
Iz treceg Leverkuzen, Valensija, Dinamo, Olimpijakos, ajoj.

Verovatno nam je najbolje da izvucemo grupu s 2 azdaje i iz treceg sesira nekog s kim mozemo da se natezemo za prolece. Kao one grupe u Evroligi pre kad se islo dalje s 3-7. 

Ovde na simulatoru nismo izvukli nijednu takvu, ili smo vukli smehotres jacine Lige Evrope ili katastrofu kao prosle. :laugh:

Link to comment
11 hours ago, Cane Vukic Prebranac said:

Изгледа да смо гледали различите утакмице, јер медији хвале Родића како је био маестралан, а буквално сваки напад Бојса је ишао по његовој страни, стално је био иза играча. више пута су саиграчи крпили туда. То што је асистирао за гол не значи да је бриљирао назад.

Do te asistencije je bio očajan, ispadao kao iz voza, kasnio...neko je očito platio buregdžijama da ga nahvale.

Link to comment

daj ovog Hoaroa, ako ide Boaće

 

i može Matić na pozajmicu, i onako ne igra, a i ko zna kad će  videti CL u Mančesteru

 

 

Edited by levi
Link to comment
10 minutes ago, Tsai said:

Ide Boaci, vraca se Katai

 

Gde si procitao tu divnu informaciju?

 

Matic ima oko 6M evra godisnje plate...ako ManUTD pristane da placa 85% njegove plate... sto da ne :D 

Edited by Milosh76
Link to comment

Ne znam u kakvom je stanju Katai, ali odlazak Bocka mi se nikako ne svidja.

 

Neki mozda nisu zadovoljni sa Bockom ali sa nasim konceptom igre nebi nam ni znacilo da nam je Ronaldo licno u spicu.

 

Mi ne stvorimo u proseku vise o 1,5 sanse po utakmici...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...