Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

kapiram da je rano, ali ima li nagovestaja ko ce ( u smislu koja generacija) igrati ovogodisnju omladinsku ls?

prosle godine su napravili nekakv cudan spoj godinu dana mladjih klinaca, a onda njima dodali starije joveljica i terzica

Link to comment
24 minutes ago, renne said:

Odslušao Pantića, ono je, ja ne znam u stvari šta je ono

Kvalitetan kontent

Link to comment

Odslušao ja kao pozadinski zvuk, dva utiska, kao prvo, ne mogu da vjerujem da neko u takvoj situaciji bude toliko zaslijepljen mržnjom, kako se ne boji Boga, karme, sila nebeskijeh, čega već (pogotovo kako su se svi bili uključili u priču), drugo, ajde rekao je par stvari za koje je čak i u pravu, tipa ono za Pavkova :lolol: i ono tumačenje ovog oko tenka, da je to demonstracija sile u Srbiji

Link to comment

Čekaj, u ovom trenutku, bilo kog navijača CZ zanima šta ima da kaže... Željko Pantić? Mislim okej, video sam brojne statuse gde se u sred one euforije pominje Partizan, ali ovo je next level shit.

 

Inače, sa moje strane iskrene čestitke za plasman u LŠ i iskrena želja da budete topovsko meso :happy:

Link to comment

"Večeras smo ispisali istoriju Crvene zvezde. Zvezda više nikada neće biti ono što je bila pre pet ili deset godina. Nikada neće biti u tako teškoj situaciji. Toliko od mene u ovom trenutku, ima vremena za priču", poručio je Terzić.

Link to comment

evo ja da priznam da gledam pantica, nekako se to poklopilo sa odlicnim rezultatima kluba a on se iz emisije u emisiju trudi da prognozira kontra od onoga sto se desava pa je tako i juce pre utakmice prognozirao slicno nesto kao i ostali da ce karma biti neumoljiva nakon dovozenja tenka kao i to da ne mozemo imati toliko srece kao sto smo imali nakon prve utakmice u Bernu

ranije je pravio emisije u sluzbi komsija, sada isto ali pod svojim imenom pa ga ne moze niko zabraniti

 

ko ga shvati kao neku zabavu moze da pogleda ali upozoravam da nije dobro za zeludac ako ga se posmatra ozbiljno

 

 

cestitam Miloju i igracima, jedinstveni u Evropi, dva puta za redom od kvalifikanta ulazimo u LS, trenutno smo od svih ucesnika prvi po osvojenim bodovima

dogodine smesi nam se ulazak u 50 jer gubimo onnu bedu osvojenu iz Grofove sezone

Ben sinoc kad je usao u igru, onaj prvi kontakt s loptom, dar mar je napravio, pomislio sam uzeleo se igre, to nam treba sada ai je napravio nekoliko gresaka, bas me iznenadio

uzeli smo za sada blizu 20 miliona i imamo 20,750 poena

Link to comment
1 hour ago, renne said:

kucaj željko pantić

 

Ali zasto? Neka degenerik zabavlja juzni front i fasiste sa avangarde, zasto bi ga iko odavde gledao?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...