Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Čestitke, Gani
Sve najbolje u LŠ, nisam gledao, ali mi je drago zbog Miloja i stručnog štaba, nadam se da će jednom naplatiti ime koje grade.

Sent from fav toy

Link to comment

Da ima ozbiljnih ljudi, ovo bi lako moglo da se pretvori u jednu firmu koja pravi pare, dovodi solidne igrace, proizvodi jos bolje igrace, zaradjuje i prodajom i rezultatima, najbolje ostavlja sto duze i ne prodaje ih za manje od dvocifrenog milionskog iznosa..

 

Secam se da sam se tako nadao pre 15-ak godina kad su nasi bili u pitanju..No, Srbija i Srbi. 

Link to comment
9 hours ago, levi said:

Borjan igra u prošlogodišnjem dresu

I naravno nije ga prao radi uroka....

Zajeban posao napraviše, šta sada raditi? 

LŠ i EL? Navijač Zvezde kao Buridanovo magare...

Hvala komšije na čestitkama, pa da i vi sutra uveče poboljšate i svoj i nacionalni koeficijent, trebaće nam svima.

Link to comment

Nemam posebne zelje sto se tice zreba, ali voleo da dobijemo Juventus i Ajaks

 

Ovo ce biti 3 godina da igramo Evropu od toga 2 puta LS, da mi je to neko rekao pre dolazska Miliojevica, poslao bih ga direktno u zatvorenu psihijatriju...

 

Bilo bi dobro ako stignu 2 kvalitetna igraca... 

 

Sta je sa Ben-om? Citam na neki portalima da je vec prodat sto je mozda i bolje jer ne deluje pozrtvovano kao pre...

Link to comment

realno, koga god da izvucete sutra bice super. jedina zelja treba da bude da se izbegne Zagreb. a valjda ce tu i uefa da pripomogne, narocito u svetlu slucaja tenk vs. traktor :)

Edited by Ted
Link to comment

Meni bas bilo lepo sinoc. Mada sam bio nesto napetiji nego obicno. Jos kad primismo gol, razmisljao sam kako da prezivim jos tih 15 minuta. 

 

Sve analize, propusti i primedbe padaju u vodu kad je na kraju ovo rezultat. Naravno tek ce se pisatii pricati sta nije dobro a sta jeste, al rezultat uvek daje kredibilitet onome ko vodi celu pricu, a to je Miloje. Puno mi srce bilo kad mu je skandirao ceo stadion. 

 

Borjan i marin su svakako najvazniji igraci ovog naseg tima. Ostali prate, neki budu bolji, neko gori, al tim je ono sto je Zvezda postala, a sto dugo nije bila. 

 

Sad nas ceka par intresantnih dana. Zreb je vec sutra, a zatvaranje pijace u ponedeljak. Ben odlazi, a u kuloarima se jos kod dovodjenja Garisje znalo da dolazak Argentinca nije zamena za bena, vec da se ista tek ocekuje ako udjemo u LS... i to se najavljuje zvucnije pojacanje od Garsije (ne nuzno i bolje). Videcemo da li ce jos neko pored Bena otici (najvise se prica o Rodicu i Boaciju) i ko ce sve doci... 

Najveci problem jeste ogranicenje domacim igracima, a njih bas i nema puno... Meni nekako mirise na Danijela Aleksica (nemam nikakv info ni da neko misli na njega), a on bi i bio pojacanje. Pominjace se kao i uvek Cavric i ko zna ko jos, a vremena nema puno pa cemo vrlo brzo i da vidimo ko nam dolazi. 

 

Meni ti domaci igraci koji ostavljaju srce na terenu a imaju odredjena ogranicenja ne smetaju toliko. Mi cemo to uvekmorati da imamo, ukoliko se ne poradi na tome da kremo da pravimo pismenije igrace. To je slicno EL - kad igras EL, mnogo bolje se igraci razvijaju i napreduju, nego kad si na margini Evrope. Opet, politika ukljucivanja mladih igraca u prvi tim ili ne postoji ili nista ne valja. OS skupi brdo talenata, dal se radi dobro ili lose ne znam toliko, ali sustina je da jako retko dobijaju sansu. To sve dovodi do toga da su deca pocela da beze pravo iz omladinaca. Nekako ispod radara je prosla vest da je mali Jocic otisao u Veronu za 500k i neke procente. To je jedan od najtalentovanijih igraca OS, za koga vazi da je mozda i veci talentat od Stevanovica iz Partizana. Jesu oni njega lepo tretirali, kao kadet je igrao za omladince redovno, igrao omladinsku LS, ove sezone je bio zakucan u 11 Graficara, ali hteo je da ide posto poto, jer ocito zeli sansu na visem novu pre nego napuni 23+ godine. I razumem ga... Da svake godine prikljucimo 2-3 igraca i da oni igraju tu domacicu makar, drugacije bi i klinci na to gledali. Veljko Nikolic i Gavric su prosle godine bili odlicni u Graficaru, sad ih nema nigde na radaru u Zvezdi. Ajd Nikolic bio povredjen, a Gavrica tutnuli nazad u Graficar. 

 

Kako god bilo, ponovo je LS tu, igrace i omladinci, sezona je vec uspesna, hajde jos da proba klub to i da iskoristi na pravi nacin...

 

 

Link to comment

Nisam bio u prilici da gledam tekmu sinoć, što je vjerojatno i bolje, sačuvao sam tonu živaca nakon Benovog pogotka. Veliki uspjeh, da je sreće da u klubu ima pameti da se zaraĐeno uloži u unapređenje postojećwg stanja. Volio bih vidjeti nekog Gaučosa na zadnjem veznom uz Canasa. 

 

Što se tiče OŠ, gledao sam i više navrata Jočića, mislim da je njihov Stevanović daleko veći talenat. Jočić nekako neodlučan, ima tu talenta, ali fali nešto. Greška je što u jebenom Grafičaru nije odmah gurnut u 11.

Sa druge strane, mali Gavrić mi se baš sviđa, prošle sezone uz Velju najbolji, na početku ove, u višem rangu, još bolji, nadam se da će dobiti šansu, kao i Velja, mada ne znam koliko je to realno kod Milojevića. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...