Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Mislim da je Marin vrlo "umoran" od konstantnog nošenja igre na svojim plećima. On je verovatno izubijan jer su se protivničke ekipe fokusirale na njega...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

bicete vi žilav protivnik svima, osim ovim najboljima iz top liga. jest odvratno za gledati, ali daje rezultat. samo da vas ne usere grupa ko prosle godine pa da vam ulete Siti, Real i Inter :)

Edited by Ted
Link to comment
Just now, renne said:

što da ne, oni traktor, mi tenjak, pa udri

jasta 

valjda ima neko sa zrnom pameti tamo da "zagreje" kuglice

to bi na sve licilo samo na sport ne

u najavi 10godisnja zabrana i nama i njima

Just now, renne said:

bio je loš englez realnio

'nako

ali ruku na srce u odnosu na neke prethodne kolege i zvezdine utakmice ovaj je sudio za 10

 

dakle:

liverpul

ajax/benfika

briz, eventualno inter

 

i bob da nas vidi

na prolece sa realom :fantom:

Link to comment
1 minute ago, radisa said:

 

Najbolje:

Zenit

Benfika

Salzburg

Red Star

 

Najgore:

Bilo ko ko nije Zenit

Real

Dinamo

Red Star

 

daj spance i portugalce, tamo mi se putuje... 

Link to comment

dobra stvar na žrebu ovog puta je što prvak Rusije već u 1 šeširu, neće biti onakvih koski kao Liverpul iz 3. šešira zbog jebene Lokomotive . ne znam jel ima neka druga zemlja egzotičnog prvaka koji mora preko reda u 1. šešir

Link to comment

Cestitke, ganferi, zasluzen prolaz. Tvrdi ste ko mac u kamenu, i gosa je dobar. Uz energiju i stav, ekipe kao jang bojs, kojima na celu pise "L", nemaju nikakve sanse. Grupa ne moze da vam bude teza od proslogodisnje, tako da... Lay back and enjoy! 

 

Dinamo i zvezda u LS, jel ikad bilo u grupnoj fazi vise od jedne ex-yu ekipe? 

Link to comment
1 minute ago, Milosh76 said:

Marina su tukli bez ikakvih posledica, osim Kanjasa niko nije odigrao hladne glave.

 

Nema veze...sad cekamo zreb u petak... pa idemo dalje...

hoćeš reći četvrtak

Link to comment
Just now, MocaVukotic said:

Cestitke, ganferi, zasluzen prolaz. Tvrdi ste ko mac u kamenu, i gosa je dobar. Uz energiju i stav, ekipe kao jang bojs, kojima na celu pise "L", nemaju nikakve sanse. Grupa ne moze da vam bude teza od proslogodisnje, tako da... Lay back and enjoy! 

 

Dinamo i zvezda u LS, jel ikad bilo u grupnoj fazi vise od jedne ex-yu ekipe? 

Kzrac ne može jača grupa...

 

Kad im nameste City/Liverpool, Real/Atletiko, Inter... Gore je jedino da bude Dinamo iz trećeg, i to ne zbog fudbala...

Link to comment
1 minute ago, MocaVukotic said:

Cestitke, ganferi, zasluzen prolaz. Tvrdi ste ko mac u kamenu, i gosa je dobar. Uz energiju i stav, ekipe kao jang bojs, kojima na celu pise "L", nemaju nikakve sanse. Grupa ne moze da vam bude teza od proslogodisnje, tako da... Lay back and enjoy! 

 

Dinamo i zvezda u LS, jel ikad bilo u grupnoj fazi vise od jedne ex-yu ekipe? 

fala matori

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...