Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Jbte koliko me je iznerviralo ovo sa tenkom.
Bukvalno kad god nešto u ovoj zemlji "zamiriše" na nešto dobro što može da bude u rangu sa koliko toliko normalnim sistemom, pojave se gnomovi da nas povuku u septičku jamu...
Želim da Zvezda prođe, naravno neprolazak ništa dobro ne bi doneo, ali zgađen sam svim ovim...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Zabole me za idiotluke delija, sa tom grupom ne delim ni jedan životni princip ili stav. Svako me još jedna njihova gadarija neće sprečiti da navijam za Zvezdu veceras. Iz fotelje, nisam uspeo da kupim kartu. Da jesam išao bih na stadion. Treba nam tamo više cigana i zvezdasa od delija. Napred Zvezda!

Link to comment
5 minutes ago, Frank Pembleton said:

Jbte koliko me je iznerviralo ovo sa tenkom.
Bukvalno kad god nešto u ovoj zemlji "zamiriše" na nešto dobro što može da bude u rangu sa koliko toliko normalnim sistemom, pojave se gnomovi da nas povuku u septičku jamu...
Želim da Zvezda prođe, naravno neprolazak ništa dobro ne bi doneo, ali zgađen sam svim ovim...



... Shiit has hit the fan...
 

 

Ne znam zasto te to cudi. U zemlji kojoj ide dobro svi ti likovi se vracaju tamo gde i pripadaju - na drustvenu marginu. Oni se ovakvim stvarima, boreci se protiv svakakve normalnosti, bore za sopstveni opstanak na vrhu lanca ishrane, gde mogu da jedni druge ubedjuju kako imaju neki status, priznanje i neku vaznu ulogu u nasim zivotima. Njima treba septicka jama jer je to njihov prirodni habitat, sta bi oni uopste radili u normalnoj zemlji?

Link to comment

Dom crvenog krsta na vrsackom bregu..ima tenk ispred, deca ga farbala. 

Da se ovo desava u nekoj drugoj zemlji, niko paznju obratio ne bi. 

 

Idem po pivo, jebo tenk..od vas ocekujem ljubaznih 1:1.

IMG_20190827_200311_484.jpg

Link to comment
2 hours ago, zmanic said:

Ovo neće da im prođe nikako.

Namestili se za penal na 0:0 u 99 min.

Voleo bih da ih nabodu jedno 3 godine zabrane fudbala pred Jevropom, pa neka se igraju sa Terzom, Slinom i maketama na nacionalnom stadionu dan - noć pred tri milona "gledija".

Mislim da je već dogovoreno i prodano skupo.

Idem da odigram najpovoljnije protiv glavnog stuba serbstva i protiv Terze.

 

Koje razmišljanje..

al ćeš nauditi Terzi i ekipi time što novčanik olakšaš u kladionici :rolleyes:

ja ne bi voleo da im zabrane, a navijam za Partizan, voleo bi da prođu.

igrači se bore i trude, koliko mogu i zaslužuju podršku, zašto oni da

ispaštaju sranja uprave ili navijača, šta oni tu mogu da utiču?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...