Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Tenk je maketa, Danas je dobio šut kartu jer su tehnološki višak, Terza je nevin proganjan a Džaja je bio politički zatvorenim. Move along, nothing to see here...

Inače pre svog sranja rekao bih da ste poveći favoriti za prolazak jer YB nume u gostima. Sad ipak sve zavisi kako se ekipa bude nosila sa pritiskom koji su im bez potrebe nabili a i da se ne lažemo, šta UEFA bude sugerisala sudiji pre meča.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment

kako nume, jesu prošle godine izbacili Dinamo u ovoj fazi, u gostima. brzi su odgovara im širina i kontre, jedino im ne ide u prilog što Zvezda  ne mora da juri gol :sleep: mada i  jedni i drugi su bolji u napadu nego u odbrani, neće tu biti nula dugo

 

 

Link to comment

Ovo neće da im prođe nikako.

Namestili se za penal na 0:0 u 99 min.

Voleo bih da ih nabodu jedno 3 godine zabrane fudbala pred Jevropom, pa neka se igraju sa Terzom, Slinom i maketama na nacionalnom stadionu dan - noć pred tri milona "gledija".

Mislim da je već dogovoreno i prodano skupo.

Idem da odigram najpovoljnije protiv glavnog stuba serbstva i protiv Terze.

 

Link to comment
2 minutes ago, zmanic said:

Voleo bih da ih nabodu jedno 3 godine zabrane fudbala pred Jevropom...

 

 

A kao juce nisi voleo nego te ovaj tenk prelomio. Lepo je to sto si nas obavestio da ides da se kladis. Idi i ne vracaj se.

Link to comment
1 hour ago, kralj said:

Da ne bude dileme, uparkirali su ga tačno na godišnjicu početka borbi u Vukovaru.

Jbg, trenutak kad si ili sa njima ili protiv njih. Nema treće.

Smrdljiva tribina, smrdljiv klub i smrdljiva država. 

Ja preskačem večeras. 

I tačno mi se jebe za rezultat.

 

 

ah, znači i juče je bio škakljivTM datum

 

ne znam šta da ti kažem, druže. ako si čvrsto odlučio da budeš protiv, onda bi možda trebao doći kod nas. we have cookies mi umesto tenkova na stadionu imamo samo malu dečurliju. :fantom:

Link to comment

juče  uplatim polisu osiguranja da YB prolazi po 2.75, pre tenka. posle ovog orgijanja morao sam danas još malo da pojačam, na 2,45

 

ne sećam se da li je Aca Tenk igrao protiv Ludogoreca, ali ako jeste onda je previše sličnosti za moj ukus  :dry:

Link to comment

Taman smo ponovo zaličili na fudbalski klub, ali se ova navijačka bagra uz svesrdnu sns podršku još jednom pobrinula da pogura zvezdinog protivnika (kao derbi kad je robi bio trener zbog velike subote :dry:). Jebo ih tenk. 

Link to comment

Ako sam dobro shvatio genezu ovog oklopnog oruđa, kreteni su ga kupili u originalnoj SMB varijanti ali pošto ista nije dovoljno ilustrativnatm samoinicijativno su ga prefarbali u maskirnu šemu. Na kraju su na to maskiranje dodali klupski grb i malo štrafti i tako propustili poslednju priliku da ga kompletno urade u crveno-belom pa da mogu da se vade na neku simboliku. I još ukazuju na tenk koji ima CSKA a upravo taj tenk pokazuje kako se ovo radi ako neko već odluči da treba da se radi (da zanemarimo sitnice poput one da je u slučaju CSKA odluku o tenku doneo klub a ne masa degenerika koji sebe nazivaju nekakvom armijom).

 

Super je i što na jednoj od onih koreografija imaju T-90 koji se u Srbiji nikada nije pojavio niti će se pojaviti, a druga je bukvalno ilustracija Vukovara.

 

Posle utakmice u Bernu bio sam sto posto siguran da Zvezda ovo lagano prolazi. Za vikend mi se učinilo da se pravi previše hajpa (čak i za srpske standarde) i da će to samo da odmogne igračima ali ajde, izvući će na kvalitet. Ovaj tenk je sve preneo u neku četvrtu dimenziju gde uopšte nemam predstavu šta bih mogao da očekujem od utakmice. U fazonu sam, ili će igrači na neku foru iskulirati svo ovo ludilo i iskusno odigrati za prolaz, ili će se potpuno pogubiti u ovom moru ludila koje nema nikakve veze sa fudbalom. Nadam se da će biti ono prvo jer kao što rekoh prošle srede, sve je bolje od scenarija u kojem u LŠ ulazi tim na čijem dresu piše Shoppyland.

Link to comment

Kako se blizi utakmica sve vise zanemarujem ova sranja oko kluba i fokusiram se na utakmicu, igrace i trenera. Dakle, samo napred i na pobedu, o svemu ostalom moze i sutra.

Link to comment

Istina.
Odvojiti ovo od fudbala, od igraca i trenera.
Probati pritisnuti od starta kao protiv Danaca, nikakvo cuvanje rezultata.

Poslano sa mog SM-J610FN koristeći Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...