Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

38 minutes ago, harper said:

 

Hajde, bre, Adasevicu, nemoj pricati svasta. Naravno da ovo uskracivanje akreditacije novinarima "Danas"-a nema nikakve veze s brojem mesta za novinare. Dajte jednom, nevezano za to ko za koga navija, da gledamo stvari onakvima kakve jesu, a ne da stalno nalazimo nekakve nemuste izgovore u koje ni sami ne verujemo. Ja inace nemam mnogo strpljenja za grobarske provokatore i razne hostove, koji se Zvezde i ovog topika sete samo kad treba da zakuvaju neko sranje na topiku, ali klub je samog sebe doveo u situaciju da se prica o tenkovima i drkanju novinara koji se usude da napisu istinu o tome sta se desava u klubu. Za to sto se ne prica i pise o najvaznijoj utakmici sezone na dan kad se ona odigrava, vec svemu drugom sto nema veze s fudbalom, FK Crvena Zvezda i njeni "navijaci" sa severne tribine su jedini krivac.

 

 

Sve se ja sa tobom slazem glede glupiranja uprave kluba, samo sam napisao ono sto provereno znam, jer znam ljude iz jos nekih redakcija kojima je smanjen broj. A znam da su mi se isti ti zalili i pre ove utakmice da je u novinarskoj lozi sve vise Keba a sve manje novinara. Zasto je Danas pao sa 1 na 0, a nMocart ostao na 5, ili Novosti na 2, ja ne znam, niti sam o tome pisao. A da je smanjivan broj novinara i drugim redakcijama jeste. 

 

I meni se povraca sto se 24h pise o nekom tupavom tenku a ne o utakmici...

Link to comment
19 minutes ago, omiljeni said:

 

šta je bilo škakljivo sa datumom kada se igrao taj derbi na kom ste imali koreografiju sa tenkom iz Vukovara i onim zadajmo im poslednji udarac transparentom?

nije to bilo pre 30 godina nego pre 4-5 i konotacija se nije promenila.

koje crno izmišljanje konteksta, svako ko je bar mrvu upućen zna odmah šta taj tenk predstavlja i na šta se odnosi

 

Da ne bude dileme, uparkirali su ga tačno na godišnjicu početka borbi u Vukovaru.

Jbg, trenutak kad si ili sa njima ili protiv njih. Nema treće.

Smrdljiva tribina, smrdljiv klub i smrdljiva država. 

Ja preskačem večeras. 

I tačno mi se jebe za rezultat.

 

Link to comment
3 minutes ago, adasevic said:

 

 

Sve se ja sa tobom slazem glede glupiranja uprave kluba, samo sam napisao ono sto provereno znam, jer znam ljude iz jos nekih redakcija kojima je smanjen broj.

 

Nadam se da shvatas razliku izmedju "smanjen vam je broj nepismenih darjana sa 17 na 5" i "evo ti kurac sto ces da izvestavas s nasih utakmica jer si javnosti otkrio pljacku u kojoj je klub aktivni ucesnik". Ako shvatas, onda shvatas i to koliko je tvoj prethodni post promasen. Ako ne shvatas, onda tu jednostavno nema pomoci.

Link to comment
5 minutes ago, adasevic said:

 

 

Sve se ja sa tobom slazem glede glupiranja uprave kluba, samo sam napisao ono sto provereno znam, jer znam ljude iz jos nekih redakcija kojima je smanjen broj. A znam da su mi se isti ti zalili i pre ove utakmice da je u novinarskoj lozi sve vise Keba a sve manje novinara. Zasto je Danas pao sa 1 na 0, a nMocart ostao na 5, ili Novosti na 2, ja ne znam, niti sam o tome pisao. A da je smanjivan broj novinara i drugim redakcijama jeste. 

 

I meni se povraca sto se 24h pise o nekom tupavom tenku a ne o utakmici...

 

Nije tenk, nego maketa tenka. Slušaj šta govore saborci.

Link to comment

Portparol Ministarstva odbrane i Vojske Srbije major Milan Gujanica izjavio je da trajno demilitarizovan tenk T-55, koji je izložen ispred severne tribine stadiona "Rajko Mitić" Fudbalskog kluba "Crvena Zvezda", nije vlasništvo Ministarstva odbrane i Vojske Srbije i nije sredstvo naoružanja i vojne opreme.



"Sa tenka su skinuti ili onesposobljeni svi elementi za vatrena dejstva i pokretanje. Tenk nema motor i transmisiju, cev je zavarena, a nišanske i optičke sprave su skinute. U sadašnjem stanju izloženi tenk je maketa i muzejski eksponat", naglasio je major Gujanica.


https://www.slobodnaevropa.org/a/tenk-marakana/30131391.html
Link to comment
 
Nadam se da shvatas razliku izmedju "smanjen vam je broj nepismenih darjana sa 17 na 5" i "evo ti kurac sto ces da izvestavas s nasih utakmica jer si javnosti otkrio pljacku u kojoj je klub aktivni ucesnik". Ako shvatas, onda shvatas i to koliko je tvoj prethodni post promasen. Ako ne shvatas, onda tu jednostavno nema pomoci.
Nisam ispratio sta je to danas otkrio i pisao. Slabo citam domacu stampu, a i kad prelistam danas ne gledam sport.

Nisam nista tvrdio sem sto sam rekao da je broj svima smanjen. Zasto su njima sa 1 smanjili na 0 ne znam. Vrlo verovatno da si i upravu... Ne bi bilo ni prvi put. Poslednje na pameti minje da branim upravu za takve idiotluke...

Vise sam hteo da napomenem da nam novinarska loza sve vise lici na estradu nego na novinarsku lozu. Moze biti da se nisam lepo odrazio...



Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment
39 minutes ago, James Marshall said:

Izgleda platio Tvorzan reket, sklonjen tenak. Ili je stiglo iz UEFA da im se jebe za lokalni folklor i prepucavanja na linijama Ultra Kop i ostali. 

 

Na FB se pojavio info da tenka više nema. 

 

Jel sklonjen ili nije?

Link to comment
37 minutes ago, adasevic said:

 

 

Sve se ja sa tobom slazem glede glupiranja uprave kluba, samo sam napisao ono sto provereno znam, jer znam ljude iz jos nekih redakcija kojima je smanjen broj. A znam da su mi se isti ti zalili i pre ove utakmice da je u novinarskoj lozi sve vise Keba a sve manje novinara. Zasto je Danas pao sa 1 na 0, a nMocart ostao na 5, ili Novosti na 2, ja ne znam, niti sam o tome pisao. A da je smanjivan broj novinara i drugim redakcijama jeste. 

 

I meni se povraca sto se 24h pise o nekom tupavom tenku a ne o utakmici...

ali nije to glupiranje, to je smisljen potez

nije slucajno novinar danasa (danas i n1 su jedini mediji (od onih koji izvestavaju na dnevnom nivou) koji nisu uz vlast) bas taj za kog nema mesta

30 minutes ago, Tsai said:

Nadrealisti govna da jedu

vala bas

 

mi vec godinama kao da zivimo nekakvu parodiju

 

 

inace,  novi dres je sranje

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...