Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

2 minutes ago, Bright Billy said:

 

sta aha, kad ti odgovara neka informacija onda su i jebene novosti relevantan izvor? 

ja sam siguran da taj tenkić Vukovara video nije, samo kažem da to nisu izmislili hrvatski mediji nego srspki

posle su skontali kako trpaju sami sebe i onda to editovali

 

Link to comment
3 minutes ago, omiljeni said:

ja sam siguran da taj tenkić Vukovara video nije, samo kažem da to nisu izmislili hrvatski mediji nego srspki

posle su skontali kako trpaju sami sebe i onda to editovali

 

 

pitanje je ko je od koga prepisao, al svakako su to ista govna... 

 

 

 

Link to comment
5 minutes ago, Bright Billy said:

 

pitanje je ko je od koga prepisao, al svakako su to ista govna... 

 

 

nije pitanje jer su srpski mediji to prvi objavili

Link to comment
2 hours ago, MiddleClass said:

Kako ce mi milo biti kad Borjan i Degenek sjednu na tenk u 23h i krenu ulicama put Kni.. Kalemegdana da slave pobjedu sa najvernijima. 

 

A vi se jedite do ranih jutarnjih casova i provjeravajte jesu li postovali saobracajne propise. :fantom:

Zadnji put kad su zvezdini navijaci marsirali tenkom kroz beograd, njih dvojica su na traktoru dosli iz knina. Jado.

Link to comment

Толико о некој регионалној лиги. Четврт вијека након рата се овакве глупости дешавају. Не смијем ни замислити неки сусрет са Динамом или Хајдуком, пашће крв.

Link to comment
3 minutes ago, levi said:

sasvim liči na Novosti, Telegraf i Alo da naprave priču da je tenk iz Vukovara, čisto za zadovolje svoju fantaziju

 

ma verovatno su ovi koji su postavili tenk rekli novinaru da je tenk iz Vukovara, pa im je neko od gore objasnio da im je to kurčenje više u fazonu kao kad bi Njemci ispred svog stadiona doterali tenk iz npr Arracourta i onda su odjednom na svim poratilima izbrisali taj deo o Vukovaru.

Link to comment
19 minutes ago, Cane Vukic Prebranac said:

Ненад Стојановић Пурке?

 

“Батистута Габријеле за тебе је Пурке  Пеле!”

Link to comment
22 minutes ago, Host said:

Ne treba mnogo fantazirati da bi se zvezdini navijaci doveli u vezu sa tenkom i Vukovarom. Pre ce biti da su se sami javili u redakciju da se pohvale.

 

Ili je stoka iz Novosti jednostavno izmislila pricu posto je nije proverila. Da je neko proverio odakle je nabavljen tenk...

 

 

 

 

Sve bi bilo mnogo jasnije

 

Edited by Milosh76
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...