Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

2 minutes ago, jorma shparga said:

dobro citas !.

ako sam dobro shvatio na tenku je natpis grada koji se nalazi u susednoj zemlji a za cije su unistavanje su neki ljudi ( igrom slucaja odavde) osudjeni pred ( kakvim god, ali medjunarodnim) sudom

 

kakvi god bili olosi u UEFI ( a jesu i to nevidjeni) ideja da politike/nacionalizma/rasizma ne sme da bude na i oko terena je ok i s tim moras da se slozis...

 

Ниси добро схватио, али сви су медији пренијели да се ради о тенку из Вуковара. Да ли јесте или није, није ни битно. Зна се шта тенк представља и нема шта да ради покрај спортског објекта, осим ако је ово Пиночеов Чиле.

Link to comment
57 minutes ago, teacher said:

koja kategorija ti treba da voziš tenk?

 

Ma kakva kategorija. Mrkela je bio u vojsci tako da se namece kao logicno rjesenje.

Link to comment
5 hours ago, Plajvi said:

Referendum™ na Mondu, javno mljelje™: https://prnt.sc/oxyo6u

Prolazimo. 

 

Lose su vesti i bilo kakve ankete na Mondu. Iz iskustva znam da se internet timpojedine partije ponajvise sastaje na Mondu koji nije cak ni u https sistemu te je vrlo cesto jedan F5 dovoljan da ponovo glasas, sto ne bi smeo da bude slucaj. S obzirom da je Ministar rekao da je ovo u stvari maketa ocekujte da rezultat prevagne na stranu "Super ideja". U svakom slucaju, bolesno.

Link to comment

pricu o vukovaru su izmislili hrvatski portali a tenk je prefarban u crveno-belo. u svakom slucaju glupa ideja al mislim da kazne nece biti... 

Edited by Bright Billy
Link to comment
7 minutes ago, Bright Billy said:

pricu o vukovaru su izmislili hrvatski portali a tenk je prefarban u crveno-belo. u svakom slucaju glupa ideja al mislim da kazne nece biti... 

aha

 

olS7O4p.jpg?1

Link to comment
7 minutes ago, omiljeni said:

aha

 

olS7O4p.jpg?1

 

Vuceliceve Novosti kao izvor neke informacije :lolol:

 

No nije ni bitno... okrenimo se vedrijim temama.

 

Aca Imbecil nece prenositi Zvezdu posto je grobar...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...