Jump to content

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

32 minutes ago, villiem said:

 

Delimicno se slazem, kaznjeni bi bili i igraci i trener koji ce eventualno napraviti rezultat, oni su ti koji nesto dobro i rade, kaznjeni bi bili milioni nevinih koji se iskreno poistovecuju sa zvezdom zato sto vole ovaj klub.Treba kazniti one koji su ovo dozvolili a to ne mozes, jer jedan od krivaca je bio neki dan u beogradu, neki mekalister, koji se na sve ovo pravi blesav al ce zato opiciti kaznu deci koji ulazu godine u treniranje, koji ulazu RAD a za to nece biti nagradjeni, sto se  protivi zakonima fizike, zato smo mi zakoceni, idemo kontra prirode.Nekako je sve postalo povezano, bizon i hulja.Mi smo ti kojima pripadaju uspesi i radost, nadam se pobedi veceras, punim tribinama u LS, a UEFU uputiti na pravu adresu, u Brisel

Ne citam drustvene mreze, zato sam ovako naivan ali stvarno se radi o kontroli budala, oduvek, neko mora da ih drzi dalje od normalnih a ne da ih pusti da  odlucuju , eto, neko je promislio da je ovo sa tenkom dobar potez, platio, dogovorio, organizovao i sad ceka da profitira, na cemu jbt?

U vezi gornapisanog mogu da parafraziram Zmajeve stihove:

 

Smej'o sam se da ne placem citajuci ovaj jad,

Gledajuci sokak, gledajuci Beograd.

 

To sto je villiem napisao je delimican odgovor zasto je reakcija gradjanstva na tenk-paradu mlaka i blizu 50-50.  A to isto olicavaju i prilozi Milosa i MiddleClass-a koji izgleda bukvalno shvataju navijacku mantru "Zvezda je iznad svega".  E pa nije, niti je ikad bila, niti ce ikada da bude.

Link to comment
1 minute ago, Milosh76 said:

Kad sam na stadionu/hali jeste... u zivotu naravno da nije, niti ce ikada biti

Jaooo...!

 

1 minute ago, Bright Billy said:

ko je mekalister? 

Predsedavajuci Odboru za spoljne poslove Evropskog parlamenta (juce posetio Beograd).

Link to comment

Kako ce mi milo biti kad Borjan i Degenek sjednu na tenk u 23h i krenu ulicama put Kni.. Kalemegdana da slave pobjedu sa najvernijima. 

 

A vi se jedite do ranih jutarnjih casova i provjeravajte jesu li postovali saobracajne propise. :fantom:

Edited by MiddleClass
Link to comment
10 minutes ago, MiddleClass said:

Kako ce mi milo biti kad Borjan i Degenek sjednu na tenk u 23h i krenu ulicama put Kni.. Kalemegdana da slave pobjedu sa najvernijima. 

 

A vi se jedite do ranih jutarnjih casova i provjeravajte jesu li postovali saobracajne propise. :fantom:

koja kategorija ti treba da voziš tenk?

Link to comment

To da se na tenk lozi narod koji se iz svakog pohoda u koji je polazio sa pomenutim vozilom vracao na traktorima je bolest nevidjenih razmera i predstavlja  posledicu izostanka finalnog i definitvnog poraza ...jbg, drugi put

 

A veceras navijam iz sveg srca za Zvezdu da bude vece kukanje kad UEFA lansira (zasluzeni) odjeb iz svih takmicenja Terzi debilu i drugarima :s_d:

Link to comment
5 minutes ago, jorma shparga said:

To da se na tenk lozi narod koji se iz svakog pohoda u koji je polazio sa pomenutim vozilom vracao na traktorima je bolest nevidjenih razmera i predstavlja  posledicu izostanka finalnog i definitvnog poraza ...jbg, drugi put

 

A veceras navijam iz sveg srca za Zvezdu da bude vece kukanje kad UEFA lansira (zasluzeni) odjeb iz svih takmicenja Terzi debilu i drugarima :s_d:

 

Ja tu vise citam tvoju zelju da se to desi, na to imas pravo, ali po kom osnovu mislis da bi UEFA to mogla to da ucini, po kom paragrafu njihovih propisa?

Link to comment

član 19. javni prilazi i izlazi i pravci kretanja

 

 

e

naravno ostaje tumačenje propisa, što će reći nema ništa od kazne

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Uvek kod UEFA postoji tumacenje propisa, to im i daje moc da presudjuju onako kako im se cefne. Nemali broj puta su nasi najebali kod svete organizacije za nesto za sta drugi dobijaju packe. Nevezano za celu ovu tenkijadu.

Link to comment
6 minutes ago, assignment said:

 

Ja tu vise citam tvoju zelju da se to desi, na to imas pravo, ali po kom osnovu mislis da bi UEFA to mogla to da ucini, po kom paragrafu njihovih propisa?

dobro citas !.

ako sam dobro shvatio na tenku je natpis grada koji se nalazi u susednoj zemlji a za cije su unistavanje su neki ljudi ( igrom slucaja odavde) osudjeni pred ( kakvim god, ali medjunarodnim) sudom

 

kakvi god bili olosi u UEFI ( a jesu i to nevidjeni) ideja da politike/nacionalizma/rasizma ne sme da bude na i oko terena je ok i s tim moras da se slozis...

Link to comment
3 minutes ago, jorma shparga said:

dobro citas !.

ako sam dobro shvatio na tenku je natpis grada koji se nalazi u susednoj zemlji a za cije su unistavanje su neki ljudi ( igrom slucaja odavde) osudjeni pred ( kakvim god, ali medjunarodnim) sudom

 

kakvi god bili olosi u UEFI ( a jesu i to nevidjeni) ideja da politike/nacionalizma/rasizma ne sme da bude na i oko terena je ok i s tim moras da se slozis...

ne piše ništa

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...