Jump to content

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

9 minutes ago, copkillah said:

Mogli su i neki frižider da postave, bilo bi više u duhu na koji se pozivaju

 

Cecina kuca je blizu, to bi bio jedan, takoreci ,stejtment.  

 

Inace, srpski sampion se nijednom nije plasirao u LS igrajuci revans poslednjeg kola na domacem terenu. 

Partizan ( Njukasl i Brisel) i vasi letos (Salcburg)..sve u gostima. 

 

Vreme je da se to menja.

Link to comment
13 minutes ago, copkillah said:

Mogli su i neki frižider da postave, bilo bi više u duhu na koji se pozivaju

 

Odlican performans. Odneti ves masinu i frizider, parkirati pored tenka

Link to comment

Sretno danas. Idealan scenario je da Zvezda prodje, dobije 3 utakmice pred praznim tribinama i da se to iskoristi da se ocisti klub od ovih sledbenika arkana i cece u saradnji sa UEFA...

 

Sretno! 

Link to comment

Navijači Crvene zvezde mogu da počnu pripreme. Da napune frižidere pivom i naprave meze. Jer svako ko ima televizor u Srbiji moći će da gleda revanš utakmicu crveno-belih sa Jang Bojsom u plej-ofu za plasman u Ligu šampiona, pošto je i javni servis saopštio da će direktno prenositi meč sa stadiona “Rajko Mitić“.

 

Podsetimo, otkako je prava na prenose Lige šampiona otkupila TV Arena - prva tri kvalifikaciona kola tu ne potpadaju, ali plej-of mečevi ulaze u paket – postignut je dogovor po kome Radio televizija Srbije ima pravo da prenosi samo jedan meč nedeljno i to sredom. Onu utakmicu koju bi RTS izabrao ne bi prenosila Arena, pa smo tako i prošle sezone u Ligi šampiona Zvezdine utakmice utorkom gledali na Areni, a sredom na javnom servisu.

 

Međutim, ovog puta je očigledno postignut nekakav dodatni dogovor, pa je u jutarnjim vestima na RTS-u, a kasnije i na društvenim mrežama objavljeno: utakmica Crvena zvezda – Jang Bojs prenosiće se i na prvom kanalu Radio televizije Srbije sa početkom u 21 sat.

Lepa i važna vest za sve navijače crveno-belih, koji su proteklih dana silno kritikovali javni servis zato što nije obezbedio prenos sa Topčiderskog brda.

 

P.S. prvo pozelis srecu, a posle da nas kazne... vrlo licemerno od tebe mozzeru

Edited by Milosh76
Link to comment
13 minutes ago, mozzer said:

Sretno danas. Idealan scenario je da Zvezda prodje, dobije 3 utakmice pred praznim tribinama i da se to iskoristi da se ocisti klub od ovih sledbenika arkana i cece u saradnji sa UEFA...

 

Sretno! 

 

Jasno..kao sto smo mi ocistili klub nakon svih pizdarija..i ocisticemo posle ove trenutne. 

 

Govna su tu da ostanu..Srbija je ovo bato.

Link to comment
5 minutes ago, SNARC said:

 

Jasno..kao sto smo mi ocistili klub nakon svih pizdarija..i ocisticemo posle ove trenutne. 

 

Govna su tu da ostanu..Srbija je ovo bato.

Ja zato i ne idem na utakmice... dok je ijedan transparent vezan za Knin, Mladica, cetnike, partizane, bilo sta sto nema veze sa Sportom i Fudbalom necu da idem na utakmice.... posebna prica je Vucelic i ostala govna...

 

@Milos76 Kazna da igras pred praznim tribinama je, za mene, u stvari nagrada za nase Klubove kada vec sami ne mogu da iskontrolisu ovu grupu "navijaca" koji rade ovo... da se ja pitam voleo bih da Patrtizan do daljnjeg igra pred praznim tribinama (tj decom) sve dok se tribine ne ociste od ove gamadi i olosa, kad tad

Link to comment
24 minutes ago, Tsai said:

 

Odlican performans. Odneti ves masinu i frizider, parkirati pored tenka

Za to treba hrabrosti, ali gradjanska svest tako nalaze.  Nadam se da to ucinite.  Ako nemate nameru, onda nemojte ni da predlazete.  Ono sto sigurno mozete da uradite bez mnogo kurazi je da ne gledate utakmicu.  I to je bunt.  Ako ni to ne ucinite, onda shut the fuck up, kako bi rekli moji bostonski sugradjani.

Link to comment
15 minutes ago, mozzer said:

 

@Milos76 Kazna da igras pred praznim tribinama je, za mene, u stvari nagrada za nase Klubove kada vec sami ne mogu da iskontrolisu ovu grupu "navijaca" koji rade ovo... da se ja pitam voleo bih da Patrtizan do daljnjeg igra pred praznim tribinama (tj decom) sve dok se tribine ne ociste od ove gamadi i olosa, kad tad

 

Delimicno se slazem, kaznjeni bi bili i igraci i trener koji ce eventualno napraviti rezultat, oni su ti koji nesto dobro i rade, kaznjeni bi bili milioni nevinih koji se iskreno poistovecuju sa zvezdom zato sto vole ovaj klub.Treba kazniti one koji su ovo dozvolili a to ne mozes, jer jedan od krivaca je bio neki dan u beogradu, neki mekalister, koji se na sve ovo pravi blesav al ce zato opiciti kaznu deci koji ulazu godine u treniranje, koji ulazu RAD a za to nece biti nagradjeni, sto se  protivi zakonima fizike, zato smo mi zakoceni, idemo kontra prirode.Nekako je sve postalo povezano, bizon i hulja.Mi smo ti kojima pripadaju uspesi i radost, nadam se pobedi veceras, punim tribinama u LS, a UEFU uputiti na pravu adresu, u Brisel

Ne citam drustvene mreze, zato sam ovako naivan ali stvarno se radi o kontroli budala, oduvek, neko mora da ih drzi dalje od normalnih a ne da ih pusti da  odlucuju , eto, neko je promislio da je ovo sa tenkom dobar potez, platio, dogovorio, organizovao i sad ceka da profitira, na cemu jbt?

Link to comment

S obzirom da vecinu ludaka sa severa koji su ovo smislili i organizovali, fudbal generalno ne interesuje, zatvaranje stadiona bi pogodilo nas 90% koji volimo Zvezdu i fudbal i koji se radujemo odlasku na stadion.

Link to comment

Ja nisam siguran da UEFA ima neki propis ili na kojoj osnovi bi mogli da kazne klub...

 

Ideja je skroz bez veze i glupa, sibolika da smo jaki kao tenk u zemlji koja je prolazila kroz krvavu proslost je isto bljak, ali ne utice to na nikoga, gostojuci navijaci ga nece ni videti...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...