Jump to content

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

6 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

isključivo je u pitanju demonstracija sile

 

Nije. Iskljucivo je u pitanju demonstracija kretenizma.

Edited by harper
Link to comment

Nisam ja kriv što ste mu ga baš dali po gasu danas. Ovo sa tenkom, pesma o Borjanu, ovo sa akreditacijom za Danas... Produktivno.

 

Inače, svi hrvatski mediji su preneli ovo i pišu o tome kao o provokaciji, valjda neće biti sranja za Srbe tamo.

Link to comment
1 minute ago, napadaj said:

Nisam ja kriv što ste mu ga baš dali po gasu danas. Ovo sa tenkom, pesma o Borjanu, ovo sa akreditacijom za Danas... Produktivno.

 

Inače, svi hrvatski mediji su preneli ovo i pišu o tome kao o provokaciji, valjda neće biti sranja za Srbe tamo.

 

Nisi kriv ali preskoci, buraz, ne moras ti uvek da budes na barikadama. Tek si se vratio posle dve nedelje, kad/ako se zalaufa prepucavanje oko ove budalastine cik pogodi ciji postovi ce biti medju prvima koji su zapalili vatru.

Link to comment
15 minutes ago, harper said:

 

Nije. Iskljucivo je u pitanju demonstracija kretenizma.

jedno ne isključuje drugo, naprotiv češće ga upotpunjuje

 

apropos organizacije utakmice, ja najednom mestu nisam video toliko babica. rts, arena, pa dvoje njihovih podizvođač, nemci za gol tehnologiju, nion za var

Link to comment

Uvek sam mrzeo frazu da se istorija ponavlja ali kod nas se zaista cini istinitom ona fraza da se istorija uvek ponavlja kao farsa. Trebalo je samo dvadesetak godina da prodje pa da se pojavi nova generacija salonskih rodoljuba, patriota s daljinskim, oslobodioca srpskih zemalja od Srba koji su tamo nekada ziveli i slicne intelektualne balavurdije. Ne dade mi djavo mira pa sam prokrstario malo po navijackim sajtovima, utisak mi je da za nas, kao i za sve ljude koji nista nisu uspeli da nauce iz sopstvene nesrece i tragedije, nema spasa.

 

Da mi je dobrih godina u zivotu koliko sam se nagledao na Kosovu ovih "parkiraoca tenkova", vikend ratnika, bukaca i udaraca u sopstvene grudi i drugih "ne damo te zemljo Dusanova" kafanskih stratega. Zajednicko za sve njih je da su svi redom, dok su neduzni momci ginuli na mestima kao sto je Kosare, isli da tetki odnesu lek, najcesce po albanskim stanovima koje su pljackali i maltretirali neduzne Albance. Zatim su, negde do 20. maja 1999. godine, takodje svi redom natovarili svoj opljackani plen na kamione (usput su terali vojsku da ih im tovari) i zapalili u Srbiju podvijenog repa, da bi nama koji smo ostali da gutamo vatru koju su sami zapalili posle objasnjavali kakve smo mi lazne patriote i izdajnici Kosova, hvalili se svojim "uspesima" u nadiranju u talasima na neprijateljske polozaje sacinjene od tipovanih albanskih stanova, praznih ili punih sludjenih, uplasenih i ojadjenih Albanaca i okretali u javnosti jos jedan krug svog kukavickog nitkovluka, srebroljubnog patriotizma i jadnosti koja se samo u najludje optimisticnom scenariju moze nazvati ljudskom.

 

Evo ih sada isti ti bilmezi koji zive kao kraljevi od upravljanja navijacima parkiraju tenkove, "okrecu cevi prema Kosovu" i sludjuju ovu infantilnu balavurdiju s tribine praznim pricama o patriotizmu, srpstvu i njegovim tradicionalnim neprijateljima. Pa, jebo vam, bre, pas mater nitkovsku, dabogda vam taj jebeni tenk opalio u krvi i nesrece vazda gladnu guzicu. Jebem vam mater koja vas je okotila tako odvratne.

Link to comment
8 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

jedno ne isključuje drugo, naprotiv češće ga upotpunjuje

 

apropos organizacije utakmice, ja najednom mestu nisam video toliko babica. rts, arena, pa dvoje njihovih podizvođač, nemci za gol tehnologiju, nion za var

 

 

Izgleda Lazanski sutra prenosi Zvezdu.

Ili će bar biti stručni konsultant.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...